VŠFS vs VŠEM

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.04.2011 18:27:51, Mirek, zhlédnuto: 4049x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

jsem studentem VŠE bc. hodlám ale přejít na soukromou vysokou školu na kombinované studium a rozhoduji se právě mezi těmito dvěmi. Jde mi přímo o obor Marketingové komunikace popřípadě marketing. Jakou z těhle dvou škol by jste volili, když mi jde o poměr školné x úroveň x využití v praxi zhruba 1:1:1?:D a prosím ještě zodpovězení otázek: na VŠEM jak uvádějí 3 možnosti platby za studium Standart, Premium a Exclusive jaký je mezitím rozdíl? Je pro mě dostatečná i ta zákládní? Tedy Standart? Dále by mě zajímalo jak je to s jazyky na těcho VŠ jelikož můj hlavní jazyk je němčina ovšem potřebuji se hlavně naučit angličtinu a to téměř od začátku, jak je to tedy zde na těchto školách?
Předem moc díky za odpovědi;)

Email: MCzbiroseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2011 18:35:13, Michal) Jednoznačně VŠEM - kvalita je úplně někde jinde. Soukromá varianta VŠE s tím, že je víc zaměřená na praxi. Jsem ve druháku a fakt mám pocit, že jsem se něco i naučil. Ty úrovně jsou nový, teď o prváku, takže nemám zkušenost. Ale co vím, tak rozdíl je jen v nějakejch službách navíc - že ti ještě navíc kontrolujou seminárky, zapisujou předměty, prostě ty vjeci, který na veřejný nemáš... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2011 16:14:41, mfmfmfmf) VŠEM NIKDY !!! dodělala jsem tam Bc. nedávno a nikde není tak příšernej systém a přístup !!! nedoporučuju !!! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2011 12:28:01, Lenka) Naprostý souhlas, škola je schopna během několika let několikrát překopat kompletně všechno .. už se v tom nikdo nevyzná .. stále více z toho čouhá snaha vytahat peníze ze stávajících studentů .. noví studenti asi nějak nepřibývají jak by bylo potřeba .. člověk si opravdu nemůže být jist co bude za půl roku .. dělají to chytře .. nalákají na něco a v průběhu upravují podmínky - nenutí přejít na ty nové, ale stávající natolik okleští, že studentovi nezbývá než přejít na nové, protože například zvládnout všechny zkoušky ve zkouškovém které je jednou za rok je nereálné .. chcete více termínů? připlaťte si .. Asi na každé škole jsou administrativní problémy, ale tady vše dovedli do absurdity .. vyřídit jakýkoli dotaz vyžaduje mnohem více než jen trpělivost a ochotu rozhodně nečekejte. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2012 13:03:55, Miloouš) VŠFS. Má jednoznačně lepší přístup ke studentům, ale lepší programy. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2013 16:47:19, maxius) S tím rozhodně souhlasím co se týká porovnávání škol tak MUP je jednoznačně dle mnoha statistických studií za VŠFS. Pokud se chcete stát opravdu odborníky v oboru pak volte VŠFS. Málo lidí ví, že na všfs se dá studovat v AJ, NJ a má pobočky v zahraničí. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2013 00:42:08, Klárka) Jj, to je pravda. Pobočky v zahraničí má i Bivš, třeba na Ukrajině. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2013 06:08:00, Statistik) Tak cituj ty statistické studie. Nebo si jen vymýšlíš? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 14:37:57, JEDINĚ VŠFS) Pokud preferujete soukromé univerzity, tak jedině VŠFS. Na té se opravdu něco naučíte a ta škola vám k něčemu bude. Na VŠFS je možné vybírat z oborů. Mezi nejznámější patří: "Řízení podniku, Marketingová komunikace, IT, Právo,..." Kdo by preferoval studium v Anglickém jazyce, tak škola nabízí BSBA (USA Bc.) a MBA (USA Ing./Mgr) obory s celosvětovou akreditací. Na škole se dbá, aby studenti dostávali informace od odborníků z praxe.

        CO SE TÝKÁ UPLATNĚNÍ, TAK 68% STUDENTŮ NAJDE PRÁCI V OBORU JIŽ PŘI STUDIU A 98% ABSOLVENTŮ VŠFS NAJDE PRÁCI IHNED PO UKONČENÍ STUDIA.

        Zaměstnavatelé vědí, že absolventi jsou rovnou použitelní v praxi, narozdíl od studentů veřejných VŠ. Kdo by měl i nadále pochybnosti, tak se může kdykoliv přijít podívat.

        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 19:14:04, L.) A teď tu o pejskovi a kočičce.. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 21:54:51, Pichl, K.) Toto rozhodně není pohádka... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 21:54:15, Pichl, K.) S tímto příspěvkem plně souhlasím. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2014 11:48:01, jedině všfs) odkaz na skvělé absolventy:

          https://www.youtube.com/watch?v=ScPg8vvPPCM reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2014 22:17:30, Eva) Tak to je hodně slabej klip. Aneb mám už nějakou pozici, odběhnu si pro titul do prodejny diplomů a tvářím se jako úspěšnej absolvent (jinými slovy mě krachující škola použije k navábení dalších učňů). Kdyby polovina z nich měla jen SŠ, tak jsou úspěšní úplně stejně. :D A ted by škola mohla natočit ještě nějakou "reklamu", co dělá zbytek absolventů - číšníky, kuchaře, dělníky, autobusáky, hasiče....S06 reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2014 22:29:29, Inkvizitor) Autobusáky? Hasiče? Nestraš! S08 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2014 21:56:36, Zaměstnavatel) Nesmysl. Několikrát jsem dal absolventům této školy možnost se předvést - a byla to v 90 % případů naprostá tragédie. Nic neumí a jsou naprosto neschopní a nepoužitelní. Podobný názor jako já má jistě většina našich zaměstnavatelů, i proto i my preferujeme absolventy veřejných škol. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 11:36:34, OOOOO) ÓÓÓÓ jak účelové tvrzení PR pracovníků veřejných škol :D:D:D reagovat zde
            Email: zapposeznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 12:10:17, Zaměstnavatel) Účelové tvrzení? Mám vlastní soukromou firmu. Jmenuju se Buus a podnikám v oceňování. ;) Kdyby absolventi soukromých škol nebyli lemplové, netvrdil bych to, takový já opravdu nejsem.;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  2. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  3. VŠEM recenze - Informace o studiu
  4. VSFS X ZCU - Výběr vysoké školy
  5. Studium VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. MUP nebo VŠFS???? - Výběr vysoké školy
  7. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  8. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  9. Kritické zhodnocení VŠFS - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  10. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.