Jaká VŠ zkracuje absolventům VOŠ bakalářské studium?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.04.2011 13:39:33, Lenka K., zhlédnuto: 2823x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Ahoj, hledám soukromou VŠ, která by zkracovala dobu studia Bc. na základě studia na státní VOŠ. Pořád nemůžu najít takovou školu, která by navíc nabízela dálkovou formu studia.
Protože má moje VOŠ má zaměření Marketig, byla bych raději za VŠ se stejným oborem. Ale není to podmínka.

Předem děkuji za odpovědi:)

Lenka K.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2011 01:22:25, Lenka K.) Vážně nemáte nikdo zkušenosti?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2011 10:23:57, Peťka) Ahoj, školy, taky jsem řešila stejnou věc... nevím odkud jsi ale já se zaměřila hlavně na Prahu, protože jiná města jsou ode mě už daleko.. V Praze je to například VŠO, UJAK, SVI, na těchto školách je to 2 semestry denního studia nebo 3 semestry kombinovaného studia, samozřejmě, jsou v Praze i další školy, které studium zkracují avšak třeba jen o rok a hlavně jsou dražší. Musíš ale na konkrétní školu se dotázat přímo na studijním... může se stát že ani navýše jmenovaných školách by ti předměty ze současné vošky nemuseli uznat. S mojí voškou jsem se rozhodla pro VŠO, kde mi budou stačit 3 semestry kombinovaného studia a mojí voš na této škole uznávají předměty... Kdyby jsi měla víc dotazů, zeptej se třeba budu moci ještě poradit =)

    Peťka reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2011 00:56:08, Lenka K.) Děkuju za reakci. Já jsem z Plzně, takže Praha by byla taky tak akorát. Představovala bych si obor Marketing, marketingová komunikace, ale není to podmínkou. Já právě vůbec nevím jak to funguje. Je mi jasný, že každá škola to má jinak a že nejspíš budu muset ty školy obepsat a poslat jim plány našich předmětů. Tak nějak ale vůbec nevím, která škola je dobrá a která je taková ta soukromá - "zaplať si a máš to". Neříkám, že jsem bůhví jaký vědec, ale za ***a, co si to musí koupit, se také nepovažuju :D Takže kdyby jsi měla nějaký přehled jak je to s těma školama, moc by mi to pomohlo. Také se přiznám, že u mne hraje školné roli. Jsem ochotna dát 25 000 Kč za semestr, víc si bohužel nemohu dovolit. Jak stíháš školu při práci (jestli teda pracuješ)? Docela se toho bojím, ale na denní studium už nechci, chci si udělat nějakou praxi, protože bez ní se práce hledá dost těžko. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2011 13:50:23, Peťka) Já jsem teď na denním studiu VOŠ a právě jak říkáš chci a potřebuji získat nějakou praxi, takže už chci jen na kombinované nebo dálkové studium. Zkušenosti s tím osobně nemám, ale myslím si, že by se to mohlo zvládnout i za předpokladu odpuštění si nějaký víkendových párty=), třeba ta VŠO tam probíhá studium jednou za 14 dní v pátek od 16:00 do 19:30 a v sobotu celý den.(což by mi vyhovovalo, protože jiné školy to mají třeba v úterý a čtvrtek... to by se mi s prací moc neslučovalo) takže další víkend je ralativně volný. S tím oborem ti neporadím, také jsem hledala něco kolem marketingu, ale nic jsem nenašla.

        Přehled škol žádný nemám. Těžko se dá posoudit, kterou školu si jen zaplatíš, ale myslím si, že například u té VŚO to tak není, mám tam pár známých, který si "stěžují", že se učit prostě musí =), na jiných školách už nikoho neznám ale z diskuzí tady mi vyplývá, že je to opravdu individuální pro každého člověka. A hlavně názor že si zaplatíš studium tak dostaneš titul, s tím tu chodí hlavně lidi co jsou na státních školách. Ale pokud my jdeme z VOŠ, tak se i dovolím říci proč bychom si ten titul nemohli zaplatit (i když určitě to tak není).. VOŠ jsme studovali 3 roky stejně jako ostatní 3 roky bakaláře, a kolikrát si dovolím tvrdit, že já z vošky mám o dost víc znalostí a hlavně praxe než kdejaký člověk se státní školy... (pokud někdo nesouhlasí, nesouhlaste si je to můj osobní názor!)

        Peťka reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2011 17:04:56, Lenka K.) Aha, no budu se na to muset ještě důkladněji podívat a školy pořádně obepsat. Zatím mám teď teda plnou hlavu psaní absolventské práce a učení se na absolutorium, ale pak se na to pořádně vrhnu. Na tu VŠO se podívám, snad lze podat přihlášky až déle. Také jsem toho názoru, že někdy jsou znalosti z VOŠ větší než z VŠ - bakaláře. Ale záleží hodně na typu školy. Naše VOŠ je vyhlášená tím, že máme těžkou statistiku a fin. matematiku a taky je dost známo, že né každý dokáže udělat první ročník hned napoprvé....
          Jdu prozkoumat stránky VŠO, ať jsem zase o nějaké info chytřejší :) Díky moc :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2011 18:56:20, Peťka) =) jen vše prozkoumej, a pak se ozvy. Třeba ta VŠO má druhé kolo přihlášek do 30.6. co že je až po absolutoriu, takže to nechávám na poslední chvíli. + prý vyhlašuje ještě nějaké dodatečné kolo.

            Peťka reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2011 14:31:10, Lenka K.) Jj, také jsem slyšela o tom dodatečném kole. Zatím budu hledat ještě další alternativy, ale jestli nic nenajdu, tak se do konce června přihlásím :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jaká je celková doba studia bakalářského oboru? - Informace o studiu
  2. Aplikovaná nanotechnologie, bakalářské studium, máte někdo zkušenost? - Informace o studiu
  3. Uznání VOŠ na bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Zkrácené bakalářské studium pro absolventy VOŠ - Výběr vysoké školy
  5. Jaká je ekonomie na FSV UK? - Výběr vysoké školy
  6. Bakalářské studium - Výběr vysoké školy
  7. jaká VŠ? - Výběr vysoké školy
  8. Odevzdání bakalářské práce PřF UK - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Jaká škola je dobrá? - Ostatní
  10. Ukončené bakalářské studium bez Bc. - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.