Nevim kam na vejšku ...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.09.2006 14:39:13, Lukas, zhlédnuto: 4610x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Potřeboval bych něco nebo někoho kdo mi poradí kam mám jít na vejšku. Vim pár věcí které nechci dělat, ale nedokážu si představit jak kam bych mohl jít. Jsem ctižádostivý, ale nemám motivaci. Tak jestli ste měli takový problém nebo víte jak na to tak mi prosím napište.Díkys

Email: black.tigerseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2006 20:24:00, dis) Takhle Ti asi těžko někdo poradí... To musíš zjistit sám, co je pro Tebe nejlepší. Musíš si uvědomit, co Tě baví, zajímá... a říct si, jestli byses tomu chtěl věnovat podstatnou část života. Hlavně nechoď na VŠ jen proto, že chceš na NĚJAKÉ studovat! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 09:52:51, Elis) Hele.. ja kdyz jsem sla na vejsku tak jsem vubec netusila co chci v budoucnu delat. Nakonec delam neco uplne jinyho, nez jsem vystudovala, ale vejska se proste nikdy neztrati. Udelej si jakoukoliv, hlavne ze nejakou budes mit ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2012 15:36:39, Moniem) Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je nějaká možnost studovat psychologii na soukromé škole ? Vím jen o státní a tam je šance na přijetí opravdu hodně malá :-(. Nemusí to být psychologie přímo - klidně v rámci nějakého jiného oboru. Jo a ještě by to mělo být v Praze. Víte někdo o něčem takovém ? Díky :-) reagovat zde
    Email: Aksamitni.ckaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2012 21:23:58, kola) http://www.pvsps.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2012 11:57:13, Lux) Mohl by mi prosím někdo poradit, kam na VŠ? Chtěla bych něco se zaměřením na manažerku, podnikatelku, popřípadě být v budoucnu svým vlastním pánem. Škola nesmí být soukromá a měla by být v praze. reagovat zde
    Email: luciepejgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2012 18:18:27, Adys) Nazdárek, potřebovala bych radu..jsem na gymplu v septimě a všichni do mě hučí, kam půjdu po střední a čím chci být. Toť otázka. Já totiž vůbec nevím, čím chci být a co chci studovat..Ve škole mám na vízo většinou samý jedničky a dvě tři dvojky. Všichni mi říkají, že jsem chytrá holka, ale já si tak vůbec nepřipadám. Právě naopak. Našrotit se pár stránek učiva dokážu, ale že bych si z toho něco extra pamatovala, to ne...Jsem zkrátka hlava dubová.
    Nemám žádnej extra oblíbenej předmět..ale mám ráda angličtinu, francouzštinu a baví mě stříhat a točit videa, takže bych asi ráda dělala něco s filmem. Jenže jak jsem se koukala na podmínky pro přijetí na FAMU, tak na to nemám vůbec prostředky, prostory a asi ani znalosti..
    Poraďte prosím. S13
    reagovat zde
    Email: gomerickygmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.09.2016 22:35:00, Martin) Taky jsem nejdřív nevěděl kam/ šel jsem nakonec na VŠEM do Prahy a super. Jen ta dálka, jsem z Brna ;-). Tu školu ti muzu doporučit. S06 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2016 09:45:54, x) A zkusil jsi někdy přibít si vlastní varlata ke kašně na náměstí? Inteligence i smysluplnosti by v tom bylo zhruba stejně... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2017 00:01:02, Hana) Ahoj, pokud tě alespon trochu zajímá přírodní medicína, rozhodně doporučuji školu http://skolakamate.cz. Studovala jsem ji a nemohla jsem so vybrat lépe! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2017 11:52:53, Danielkaa) Zkus tenhle test http://www.chytrevzdelani.cz/profesni-diagnostika/. Já se letos hlásím na VŠPP v Ostravě na doporučení kámoše. Hlavně si vyber školu, která tě dobře připraví na praxi a obor, který je žádaný, jinak budeš studovat zbytečně. Titul sám o sobě ti nebude k ničemu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2017 12:19:32, x) Napsat po doporučení nekvalitní prodejny diplomů toto: "Hlavně si vyber školu, která tě dobře připraví na praxi a obor, který je žádaný, jinak budeš studovat zbytečně. Titul sám o sobě ti nebude k ničemu.", to je už hodně vysoká úroveň dadaismu. Nebo sebeklamu. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Nevím na jakou vysokou, pomoc ! - Výběr vysoké školy
  2. KAM NA VEJSKU??? - Výběr vysoké školy
  3. Nevím, co dělat :( - Výběr vysoké školy
  4. Nevím, kam na vysokou :-/ - Výběr vysoké školy
  5. Nevím nevíš nevíte? - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Nevím kam jít - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Nevím kam to zařadit,tak to píšu sem... - Informace o studiu
  8. Nevím jakou vysokou školu studovat - Výběr vysoké školy
  9. Nevím kam na vysokou :/ - Výběr vysoké školy
  10. Nevím co dál - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.