SVSES


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.05.2011 03:42:52, otaznik, zhlédnuto: 3707x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim, potreboval bych poradit ohledne techto soukromych VS.
Nejvic se mi zamlouva Soukroma vysoka skola ekonomickych studii v Praze (SVSES) a VSMIE.
O VSMIE je toho tady spousta ale spis me zajima SVSES o ni jsem zde nanasel nic..
Osobne bych volil podle prvniho dojmu SVSES i kdyz o ni skoro nic nevim. :) a to obor management organizaci. A nebo teda VSMIE obor manazerska ekonomie?
Jsem tak na 70% rozhodnutej pro SVSES a to dalkove. Takze, vcem chci poradit? No, chtel bych slyset vic info o SVSES ppr. co byste volili vy. Hlavne bych chtel vedet ktera je kvalitnejsi a i ostani vase info.

Email: slidvaslitri20seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2011 12:41:54, Hudeckova) Dobrý den,

    zcela náhodou jsem narazila na Váš dotaz a dovolím si reagovat. Nejjednodušší by bylo říci - ano, SVŠES je nejlepší, pojďte k nám :-) Je pravda, že naši absolventi mají vynikající uplatnění na trhu práce. Máme poměrně kvalitně propracovanou spolupráci s firmami, které po zkušenostech s našimi studenty poptávají zaměstnance právě mezi našimi absolventy. Sami studenti hodnotí naše programy jako velmi kvalitní, prý, podle jejich vyjádření, nepovažují žádný předmět za zbytečný :-) Co bude důležité pro Vás - výuka dálkařů je organizována jednou týdně od 12 do 18:45 hodin, + tři výukové soboty za semestr. Co naši dálkaři oceňují je: individuální přístup, příjemné jednání, možnost upravit si harmonogram zkoušek s ohledem na zaměstnání studenta, velmi kvalitní výuka a studijní pomůcky na intranetu - elektronické učebnice, e-learningové kurzy ... Komunikace se studenty je poměrně dost živá - píšeme jim, voláme atd. :-)
    Podrobné informace najdete určitě na našich stránkách www.svses.cz a na facebooku. Nejlépe bude, přijdete-li se podívat - vše ukážeme, vysvětlíme a provedeme školou. Dny otevřených dveří jsou již dnes, další za měsíc, ale přijít můžete kdykoliv, vždy se Vám bude někdo věnovat. Těšíme se na Vás, Mgr. Věra Hudečková - odd. vnějších vztahů reagovat zde
    Telefon: 284840027, Email: vera.hudeckovasvsescz, Web: www.svses.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2011 14:40:38, bajt) Já jsem na tuto školu chtěl jít na Bezpečnostní management, ale bohužel prezenční tento rok neotevřeli. Snad to bude příští rok jinak. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2011 09:54:20, PT) Jsem studentkou na SVSES a jsem tam celkem spokojená. Na škole jsou příjemní a když je potřeba, tak vyjdou vstříc. za dobu studia (3 roky) jsem se nesetkala s žádným problémem, který by nešel vyřešit. Sečteno a podtrženo, můžu doporučit. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2011 15:07:21, otaznik) Diky za odpovedi. Vetsina lidi co me psali jsou spokojeni se SVSES. Zajimalo by me jaky studujes obor a treba i takova umrtnost studentu (jen tak podle oka) :). A muzete psat i ostatni co mate zkusenosti z teto skoly. V prvnim prispevku pisi, ze se rozhoduji mezi vsmie a svses a uz jsem se rozhodl pro svses v Praze na zaklade nekolika kladnych referenci (nemyslim reference tady vtomto vlaknu). reagovat zde
      Email: slidvaslitri20seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2012 17:50:36, peMa) Ahojky,můžeš mi prosím písnout podrobnější info na můj emali,dík reagovat zde
      Email: mauleseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2011 10:07:49, MS) Studuji na této škole a rád bych varoval potenciální zájemce. Tato škola značně zveličuje své klady a zcela mlčí o svých nedostatcích. Při verbování studentů jsou úžasně laskavý a máte pocit,že vy jste tu pán - myslím, "Náš zákazník náš pán". Nevěřte tomu! Na vás jako na studenta pohlíží poze jako na dojnou krávu. Zbytečnými předměty a nereálnými požadavky vás nutí k nečestným praktikám jak vzládat studium. I když si pak uvědomíte, že škola nesplňuje vaše očekávání, jen těžko vystoupíte z tohoto vlaku, protože (nemalé) vložené prostředky vám nikdo nevrátí. Samozřejmě, ti co mají sponzory, nebo jim studium platí zaměstnavatel,mohou mít jiný názor. Rozhodně bych na tuto školu z novu nešel. Dle mého názoru, státní škola je lepší volba. Hodně zdaru při studiu všem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2012 17:53:39, peMa) Ahojky,můžeš mi prosím písnout ještě nějaké info na můj emali,dík reagovat zde
      Email: mauleseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:36:43, Karlíto) Ahoj, přikládám pár referencí na SVŠES, které dostaly od studentů Svšes nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    k mému oboru který studuji jsem se nenaučila téměř nic navíc, za to jiná nepotřebná témata i 2x.

    Mám za sebou studium na PEF ČZU, oproti VŠE je to prej fakt lehká ekonomka, a přitom jsem tam při vší vůli studium nedokončila. Tak poohlížím po soukromce a kuk na mě SVŠES, studium zde se mi zdá neporovnatelně lehčí, i když je to docela nuda a pakárna za ty prachy, to vám povím. Kdybych byla chytřejší, šla bych asi na FPH VŠE, která bere 50 lidí do distančního studia a asi 350 do prezenčáku. Já bych šla do distančního, protože už makám. To by bylo prima. Ale ted už dost snění, stejně bych se tam nikdy nedostala nebo by mě ještě zase vykopli jako z PEF:"((. Raději volím jistotu, SVŠES, i když drahý špás :D Ale co bych pro titul neudělala. :D

    Mám za sebou prvák.SVŠES je jedna z nejmenších soukromých škol v ČR.Brali nás 52 z 57.Těch 5 se údajně nedostavilo k přijímacím zkouškám,což byl pohovor(asi stres).Už bych sem znovu nešel,škola je zbytečně drahá a zájem o ni značně opadá(před pár lety jednou tolik přihlášek)a když to tak zhodnotím,tak působí i značně neseriozně(stačí podívat na jejich srandovní,ubohé webovky-jak kdyby je dělalo nějaký dítě v 5 letech).A těm nesmyslům o nulový nezaměstnanosti taky nevěřte, vždyt je to tu samej dálkař,proboha.Když budou mít lidi z denního na VŠE, UK nebo ČVUT mezi 1-4 % nezaměstnanost, tak průměrná soukromá škola má z denního většinou okolo 10-15 %.To jenom že jsou na soukromkách hlavně ty dálkáři a prostě jim ve všem vycházej vstříc(i v náročnosti studia,aby je nemuseli vykopnout),zvládnete tu bez problémů pracovat na HPP.SVŠES je stejně jako SVŠE v krizi.Úbytek zájemců o 100 % za pár let.Ale nedivím se,na všech soukromkách samej marketing, manangement,lidem došlo,že je to habadůra.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2015 14:10:47, Egon Lánský) Tahle škola je dobrá jen pro někoho, kdo chce pouze titul a nepoptává vědomosti.

    Náročnost studia je o velikej kus nižší, než studium na střední škole, kde jsem získal maturitu (a to byla jedna z nejlehčích SOŠ).

    Na matematiku jsme měli celkem příjemného docenta ze Slovenska, který byl na škole asi jen půl roku.
    Přednášky začínal sdělením, že je zde pouze kvůli akreditaci. Nakonec dal všem jedničky nebo dvojky. Ani nekontroloval testy. Turkům z Erazmu zapsal známky do indexu rovnou bez zkoušení. Jakmile měla škola dokončenou reakreditaci už ho tam nikdy nikdo neviděl.

    Další nevýhodou je, že se ve škole v zimě netopí. Přednášky jsou uskutečňovány v místnostech, kde je zima, když zajdete na studijní (pokud tam někdo je) a pohádáte se, tak zatopí. To znamená, že v okamžiku, kdy skončí výuka začínají hřát radiátory, takže zima je stejná po celou dobu přednášky jako na začátku.

    Několik předmětů, které má podle rozvrhu učit doc. Voráč jsou přednášeny pouze doktorandy.
    Voráče potkáte ve škole pouze jeden den v týdnu, přestože by měl být přítomen na výuce.

    Předměty, které měl podle rozvrhu přednášet doc. Eisler, kterého taky potkáte ve škole jednou za týden (pokud ještě neumřel) přednáší Ing. Krause.

    Nejvíc na háku to má docent Kavan, ten sice na přednášky chodí, místo přednášení zapojí projektor a na něm pustí nějaký naučný film z National Geographic, tak probíhá většina přednášek Projektového managementu.

    SVŠES pravděpodobně podvádí při žádostech o udělení akreditace podobně jako Právnická fakulta v Plzni.

    Vykazují v rozvrhu výuku docenty tak jak to poptává Akreditační komise, ve skutečnosti ale tyto létající docenty potkáte na škole pouze náhodou nebo omylem a na výuku se nedostavují.

    Mgr. Hudečkové nevěřte ani slovo, je to jedna z největších lhářek, které jsem kdy v životě poznal, jediné o co jí jde, je osobní prospěch. Často se chvástá, že se zná osobně s předsedkyní AK prof. Dvořákovou, to je pravděpodobně jediný důvod, proč tuhle školu ještě nezavřeli (asi sypou dost peněz do kapsy paní "neúplatné" profesorky Dvořákové).
    Na svých vlastních hodinách místo přednášek psychologie pomlouvá konkurenční vysoké školy.
    Pravděpodobně se nemá ráda s Václavem Klausem ml., který o této škole napsal krátký příspěvek do novin, protože proti němu vydala značně vylhanou filipiku (dostupná na webu SVŠES).

    Na SVŠES se prodávají tituly jako housky na krámě, je to parodie na vysokou školu, která za peníze tiskne tituly lidem, kteří se umí podepsat a jsou schopni se do školy jednou za týden dostavit, někdy ani ta docházka není potřeba. Z toho pramení nízká prestiž studia na SVŠES, nízká úroveň přednášek, nízká cena diplomu a horší postavení na trhu práce než u absolventů konkurenčních vysokých škol. reagovat zde
    Email: lakaiemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2016 14:31:06, Machu Picchu) Z vlastní zkušenosti k uvedenému datu:

      a) pravidelně od státnic vyletí cca 5 a více studentů, mohou opakovat za poplatek = nebylo, není a nebude to "zadarmo"

      b) 2 studenti z kombinovaného vyletěli opakovaně = musí vším projít a zaplatit znova = není to vždy jen rozdávání titulů za prachy

      c) po první semestru to vzdá cca 30 - 60 % studentů, nejčastěji opakované důvody: 1) "za ty prachy by to mělo být bez práce..." , 2) náročné na čas , 3) uplatnění v praxi - nejobsazovanější obory: management organizací a účetnictví. Bezpečnostní management zrušen, mezinárodní ekonomika a právo nízký zájem

      d) kvalita studentů je průměrná u kombinovaného studia - zpravidla lidi, kteří buď potřebují pro práci a mohou konfrontovat zkušenosti s teorií nebo ti, co z důvodů neschopnosti státních škol nabídnout zajímavé distanční studium nebo "pouze" arogantní přístup "...ste se mohla učit ještě jako mladá...". U prezenčního studia je kvalita studentů příšerná - vetšinou buď čekají na opakovaní přijímaček na státní - zpravidla VŠE nebo jsou to j-elita. Každopádně po odchycení si je škola hýčká, aby dostudovali na této škole

      e) celkem slušný drill na angličtině - u některých vybraných vyučujících (nikoliv u všech), němčina dtto - pokud člověk chodí a porovná s některými lektory v zaměstnání a "školným" je tu přidaná hodnota v dalších předmětech, které se tu a tam dají využít i v praxi / práci. Převážná část je ale "seno či vata"

      Dříve vyhlášená a náročná škola, která, stejně jako ostatní soukromé školy, se neumí vyrovnat s úbytkem studentů i v souvislosti s populačními změnami jinak, než snížením kvality odchozích studentů ve prospěch jejich "spokojenosti".

      Pozitivum - osobní přístup
      Negativum - stále se zhoršující kvalita



      reagovat zde
      Email: 24ambraemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2017 19:27:18, Hana) Zdravím,

        ráda bych se zeptala ještě na nějaké bližší informace, týkající se studia na této škole. Mám většinu podobných ohlasů, jako je tento. Ráda bych věděla ještě něco více o úrovni vzdělání na této škole.

        Děkuji mockrát reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2017 19:24:52, Hana) Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat, zdá má někdo z Vás zkušenosti se Soukromou vysokou školou ekonomických studií v Praze?? Jakékoliv, je to pro mne velmi důležité.

    Děkuji za odpověď všem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2017 14:37:14, Tomáš) Dobrý den,

    mohl by mi prosím někdo říct jak je SVŠES časově náročný? Jestli by dala se školou skloubit zaměstnání na plný úvazek při prezenčním studiu? Děkuji za všechny odpovědi. reagovat zde
    Telefon: 776174012, Email: tomnguyenmcgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2017 15:02:51, Marcela) Dobry den, Tomasi,

      pokud mate čas byt každé pondělí ve škole, tak Ok, pokud ne, čeká Váš řada seminárek z každého předmětu za " neúčast" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2017 14:29:07, Amalka) Dobrý den,
    rada bych pridala svoje zkusenosti do diskuze. Studium Bc jsem dělala na statni skole ( konkretne na PEF), pak jsem se rozhodla stesti zkusit na SVSES na magisterskem studiu obor strategicky management a mohu Vam rici, ze hned po prvním semestru se rada vratim zpet na PEF hned jak to bude mozne. Hned reknu proc: 1) přednášky jsou pro dalkare v pondělí od 12:00 do 19:00h coz pro člověka co normalne pracuje každý den 8 a vice hodin je dost nerealne ( teda pokud nemá skolu hnedka za rohem) - tim padem Vam škola poskytne jako vstricny krok individualni formu studia, ale uz vam nikdo nerekne, ze na této skole se lide mezi sebou téměř neznaji, ze na obor Vas bude chodit asi tak 5 a ti co na přednášky chodi, vam neposkytnou ani carku z toho co se tam vyucuje, takze prijdete na zapocet, každý na Vas kouka přes prsty a nepozdravi Vas ani klika od dveri, oni tam musí preci každý pondělí sedet, tak nevidi důvod " nechodicum" pomáhat. Na skole je nemozne sehnat vzorove testy, neexistuje primat, nebo nejaky zdroj kam se hazi poznámky, testy, rady atd jako to je na statni skole, kde je tuna materialu. 2) vyucujici komunikuji velice ochotne a rychle ( ale jako všechno ma dve strany tak i tohle) - daji vam tuny materialu co se mate naucit, plus za neucast ještě tak 2 seminárky na každý předmět, kde nejste. Když to reknu otevrene, nikdo se nikdy neucil z knih, každý schanel nejaky " vycuc" na předmět a s tim sel ke zkoušce. 3) Kdo neumi jazyk resp. anlgictinu, tak na tuhle skolu ani nechodte, chteji obchodni angličtinu na urovni B1/B2 ( takže jestli je někdo ze skoly sto let a mel naposledy Rustinu, nebo fakt ma z ajiny jen zaklady, tady je to konecna) 4) matika - docela dost tezka, chodila jsem na doucovatni a bylo me receno, ze stejne priklady mají v Plzni na ZCU, tak muj vyucujici nechapal, za co tedy platim takove skolne. 5) nemluvim o neustalym stresu, protože nikdy nevite co nestihnete, nebo co propasnete a na soukrome skole se za vse PLATI! cokoli si chcete presunout, přendat, udelat jinak - ZAPLAT! 6) makro - doc. Kure - chce jen grafy, vse musite umet vyjadrit grafem je jich asi milion, řekl, ze pokud clovek umi zachytit problematiku grafem a jeho pripadne zmeny, chape situaci a není třeba okecavacek. Takze bych mohla pokracovat az do zítra s tim co je na této skole spatne. Rada: pokud chcete studovat vyberte si nejakou lehci statni skolu, do te skoly chodte, at mate kamarady, materiály, vyberte si skolu kde existuji testy z minulych let, kde se mate o co oprit a ne jen partu podnikatelu, co si jedou na sebe. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2017 19:21:06, x) Zdá se mi, že nemáte na VŠ co dělat.

      Ad 1: Nabízí se otázka, proč by měl někdo nechodičům pomáhat. VŠ studium je náročností srovnatelné s normální prací na plný úvazek, co je komu do toho, že dáte přednost svým jiným závazkům před studiem? To je přece vaše rozhodnutí a vaše strategie, kde jste přišla k tomu, že z toho pro ostatní vyplývá povinnost vám pomáhat? Vždyť je to i ekonomicky zcela neefektivní, pomáhat potenciálnímu konkurentovi na trhu práce...

      Ad 2: Chodíte na špatné školy.

      Ad 3: Chtějí B1/B2? Proboha, to je snad úroveň základní školy! Že to někdo od ní zapomněl, to není omluva - vždyť je tolik kurzů všech úrovních, kde si můžete angličtinu oprášit!

      Ad 4: Nevím, co se na SVSES vlastně učí za obory, ale ať je to cokoliv, nedokážu si představit, že by se to dalo na magisterské úrovni dělat bez matematiky.

      Ad 5: Proto jste snad na soukromou VŠ šla, ne? Abyste mohla penězi zalepit to, na co nemáte čas nebo co nedokážete udělat schopnostmi nebo pílí. To mi připadá, jako kdybyste šla na oběd do McDonalda a tam se začala rozčilovat, že mají samé hamburgery. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2018 13:09:25, Machu Picchu) Jedna z těch údajně lehčích statních škole v Praze je ČZU. Tato škola je ale EKONOMICKÁ, takže je potřeba ji srovnávat s VŠE a ta je mnohonásobně náročnější, než tady slečna či paní popisuje. Mimochodem doc. Kuře, který dříve učil právě na VŠE chce grafy, ale to je, pro budoucího ekonoma, jedna z vyjadřovacích forem dané situace.
      Tak jak jsem četl mezi řádky, chtělo by to školu, kam by dotyčná chodila jen na zkoušky, všichni jí tam vítali, dostala A nebo za jedna už jen proto, že přišla a nakonec za odměnu dostala diplom.
      Tak vítej v soukromé mateřské škole :D reagovat zde
      Email: 24ambraemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Studium na SVŠES - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.