upol-FF-psychologia-ustny pohovor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.05.2011 15:17:34, Sašike, zhlédnuto: 1664x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, neviete nahodou ako je to s ustnym pohovorom na UPOL? Robia ho vsetci, bez ohladu na to ako spravili TSP alebo len ti, ktori TSP spravili do urcitej kvoty/percentilu? Dakujeeeem =)

Email: sandrusiqazetsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2011 22:03:02, Arinthea) Ahoj, stačí se podívat sem na psych.upol.cz a tam je uveden seznam lidí, kteří byli pozváni na základě TSP k ústní zkoušce. reagovat zde
    Email: Arintheaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2011 14:21:24, Martina) Zase další Slovák, co leze na naši českou školu! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2011 15:37:02, Sašike) Milá Martinka, pozri si dátum kedy som to písala, áno pred polrokom som skutočne "liezla som na vašu českú školu", ale nakoniec som skončila na rakúskej-konkrétne Viedenskej univerzite a neprijatie na Palackého univerzitu som už oželela. Takže neboj, minimálne o 1 Slovenku máte na "vašich českých školách " menej.
      reagovat zde
      Email: sandrusiqazetsk
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2011 21:44:38, Martina) Viděla jsem, že psáno to bylo 25. 5. 2011, číst umím. Reagovala bych už dřív kdybych si tvého příspěvku všimla. Přesto mi to ale nedalo a svůj názor jsem napsala i takhle pozdě. Myslím, že je spravdlivé, že tě na českou školu nevzali, pže nejsi Češka. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 10:03:18, Sašike) Takže podla teba sa na vysokú školu v danej krajine majú hlásiť len jej obyvatelia?
          Vy Česi by ste mali byť hrdí na vaše školstvo, že vzbudzuje obrovský záujem aj u nás, ved\' tento rok sa len do Brna hlásilo rekordný počet Slovákov (áno, aj ja, prosím neukameňuj ma) , a to nespomínam Prahu, kde majú záujem študovať ludia i z rôznych iných kútov sveta. Slováci sa hlásia na vaše školy, pretože sú ovela kvalitnejšie ako tie naše. Po správnosti by vás malo tešiť, že renomé týchto VŠ siaha i za hranice Vašej republiky. reagovat zde
          Email: sandrusiqazetsk
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 20:10:51, Martina) Co z toho budeme mít když budeme hrdí na naše školy? Co z toho budeme mít my čeští studenti když sem polezou cizinci? To máme být hrdí na to,že my čeští studenti nemůže studovat na svých kvalitních školách jen proto, abychom uvolnili místo cizincům kteří žijí ve státech,kde mají nekvalitní školy? Náš stát musí vzdělávat naše studenty abychom byly úspěšný národ. Proč by moji rodiče měli platit daně , díky kterým se budou vzdělávat zahraniční studenti? Ani neumíte česky a chodíte na naše školy!! To, že máte špatné školy není náš problém, máte si ho vyřešit sami. Udělejte stávky a protesty proti vašim školám, ať se tam něco naučíte. To, že zrovna v Brně a Praze je tolik Slováků mě štve a vím to a je mi z toho špatně. Na naše školy ať se hlásí jen Češi a ne cizinci. Za svým názorem si stojím a rozhodně nejsem sama. Takových lidí je dost. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 20:44:00, Sašike) Neverím, že vy českí študenti nemôžete študovať na vašich školách len kvôly nám. Ty azda neštuduješ na výške? Ktorý Slovák alebo Slovenka v tom zabraňuje tebe a tvojim krajanom? Nezobrali Čecha na vašu výšku preto lebo na jeho miesto prijali cudzinca? Toto tvoje tvrdenie sa mi zdá tak trochu pritiahnuté za vlasy. Na druhej strane, máš pravdu v tom, že nekvalita našich škôl skutočne nie je váš problém. Osobne si však nemyslím že protestami sa niečo vyrieši, hlavne preto, lebo väčšina mojich rovesníkov majú kvalitu vzdelania skrátka"na saláme", ide im len o to aby VŠ nejak preplávali, resp. im titul rovno zacvakajú rodičia. Nevidia dôvod prečo by štrajkovali. Tí ostatní, ktorým na kvalite aspoň trocha záleží idú na výšku do Čiech :-) (alebo inde do zahraničia). A fakt neviem prečo ťa ten podiel Slovákov na vašich školách tak štve, zatial som nepostrehla, že by tam študovali na úkor nejakého Čecha/Češky. Ak ale máš konkrétny príklad, rada si ho vypočujem. reagovat zde
              Email: sandrusiqazetsk
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 20:49:39, Veronika) Podporuji názorově Martinu s pčíspěvkem odmítajícím Slováky na VŠ v České republice.
                Zrovna vy Slováci jste dost zaměřeni proti studentům z ČR na slovenských vysokých školách. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 21:09:58, Sašike) Veronika, ja proti nikomu zameraná nie som. Každý nech si študuje kde chce a kde mu vedomosti dovolia. Nerozumiem, prečo ty aj kolegyňa hore stále generalizujete. Ja sa s vami nechcem hádať, ale ako mi prosím ťa vysvetlíš tých Slovákov ktorý vám na školách zaberajú miesta? Predsa máte zákon, ktorý určuje že počet Čechov na českých školách nesmie byť nižší ako počet cudzincov. To, že niektorých Čechov z prijímačiek vyliali určite nebolo kvôly tomu že na jeho miesto prijali Slováka. reagovat zde
                  Email: sandrusiqazetsk
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 21:16:16, simca) take souhlasim s nazorem Veroniky a Martiny..... studujete u nas, nekteri pracujete a kolik z vas se tady nauci mluvit a pouzivat cestinu??? taky mluvis slovensky v rakousku??

                "Nezobrali Čecha na vašu výšku preto lebo na jeho miesto prijali cudzinca?" ano, plno cechu se na skolu nedostane jenom kvuli vam slovakum, protoze vy se nehlasite mezi cizince (protoze byste tu skolu museli platit) ale hlasite se jako cesi reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2011 21:30:19, Sašike) dámy, dovolím si len skromné prianie: nezovšeobecňovať! Nie všetci Slováci sú zlí a berú vám fleky, a niektorí, čudovali by ste sa, ale sa tú češtinu naučili a používajú ju v praxi a bežnom živote. Vela Slovákov má Česko rado, máte nádherné hrady a zámky, dobré pivo, točíte skvelé filmy...vedeli by si predstaviť u vás študovať a d\'alej žiť. Nevedela som že Slovákov vnímate na vašich školách takto, myslela som, že na vysoké školy sa prijíma na báze vedomostí a nie národnosti.
                  inak, v Rakúsku hovorím nemecky, d\'akujem za opýtanie

                  reagovat zde
                  Email: sandrusiqazetsk
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2011 22:36:05, Martina) Tak vidíš, že nejsem sama, kdo nemá rád Slováky. Jestli sis myslela, že jsou Češi nadšení ze Slováků, pěkně ses spletla reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 10:30:59, Bc. Ján Marek) Zaujimavé.. ak niekto bude mi kecat, ze slovaci beru skoly VAM . Preco sa nedostal čech? Lebo je dilino, ked nedal prijimacie konanie.. tak mu treba . Na VŠ sa beru ludia co maju v hlave a nie co maju len narodnost! Ale to pochopia len malo. U nas na CVUT učia naši profesory a docenti. Mozete len dakovat ze na CVUT FJFI ucia slovensky doc. a to sa Vam páci ?? A na FŽP UJEP, UPCE - FCHT, učia dostatočne doc, ktorý prave majú slovenskú kvalifikáciu.! Tak o čo Vám ide... ***om?? len o to, že nepochpia ze VŠ je o tom ako kto dá prijimacie skusky... ale to tu len keci a keci, radcej odporomujte miesto kecu! nehovorim kolko doc. má vykonano skusky prave doc. i rigor. na slovensku co učia na UK PrF. ale Vam sa nechce citat curiculum vitae ale kecat to ano! Hnus narod! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 23:52:33, Anna) Jediný co mě štve, že Slováci tady nemusí platit "školný" jako ostatní cizinci, protože už je to "sto let", co nejsme ČSR. A ano, čím víc Slováků se bude hlásit na české školy, tím menší mají Češi šanci se pak dostat a nijak to nesouvisí s inteligencí. Myslím, že plno Slováků by si studium v ČR rozmyslelo, kdyby museli platit "školné". Nic proti Slovákům nemám, ale štve mě, že třeba na MU už je dokonce termín v Bratislavě a NSZ jsou i slovensky ... to už je prosím na mě moc ... myslím, že takovej komfort by mi žádná slovenská škola, jako studentce z ČR, neposkytla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2012 11:08:55, Simona) Po prečítaní všetkých príspevkov sa človek až bojí,vôbec ísť do Česka. Ja mám veľmi rada Česko a aj čechov. Prídu mi oveľa úprimnejší a milší ako slováci. Tí sú neskutočne falošní a.. áno,naše školstvo je jedna velka hanba. A teší má,že aspoň niekde to funguje dobre. Naši by sa mali snažiť ísť príkladom. Fajn,keby bolo školné aj pre nás,beriem. Sme pre vás cudzí. A zobrala by som si na to aj pôžičku,kľudne. Mám záujem mať dobre vzdelanie. Váš jazyk sa mi hrozne páči. Rada v nom hovorím aj tu. Rada by som u vás hovorila po vašom. Príjmačky mohli ostať kľudne v češtine. Aspoň by sa tam dostali len ozaj kvalitní ľudia. A čo sa týka tej koleje. To má mrzí. To je ozaj tá sprostá mentalita a nevýchova. Je mi to ľúto a aj má to mrzi,že tak beriete všetkých. Skôr si dovolím s istotou tvrdiť,že by mi urobili to isté. Lebo sa tak voči mne správajú určitì ľudia aj tu. No napriek tomu,že má asi budete preklínať každú noc chcem sa k vám prihlásiť na školu. reagovat zde
    Email: havanacentrumsk

Podobné příspěvky:
  1. Politológia - FSV, FSS alebo UPOL? - Ostatní
  2. TSP FF UPOL 2010/2011 - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. ústní pohovor na MVŠO - Ostatní
  4. UPOL právo ve veřejné spr. - Ostatní
  5. Žurnalistika UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. UPOL-kombin.-VEŘEJNÁ SPRÁVA x SOCIÁLNÍ PRÁCE ??? - Informace o studiu
  7. Matematika-ekonomie UPOL/MUNI - Výběr vysoké školy
  8. UPOL OLOMOUC PEDAK - Ostatní
  9. VŠB vs UPOL - Výběr vysoké školy
  10. Optometrie UPOL - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.