Od kdy na pracák?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.05.2011 08:36:52, Lucka, zhlédnuto: 859x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, 11.5. jsem udělala bakalářské státnice, 25.5. jsem dělala přijímačky na Mgr. denní forma. Ptám se, do kdy jsem student za předpokladu, že se na navazující studium nedostanu ( jako že už vim, že mám málo bodů, jen to nemám písemně). Mám nárok na nějaký prázdniny ještě nebo se už musím přihlásit na pracák? Každý tvrdí něco jiného. Promoce máme 1.7., ale to s tím asi nesouvisí....
Děkuji Lucka

Email: Lucka.2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2011 10:15:12, L) Pokud víš, že se nedostaneš musíš se nahlásit nejpozději do 11.6., pokud by sis udělala prázdniny a pak až šla na úřady, musela bys to doplatit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2011 12:03:54, Lucka) Je to tak, ze studentem prestavas byt dnem kdy splnis vsechny studijni povinnosti, teda toho 11.5. Povinnost platit zdravotni pojisteni mas od nasledujiciho mesice, tedy cervna. Pokud jde o nahlaseni na pracaku, tak aby za tebe zaplatil ZP, tak staci dojit do konce cervna a zaplati za tebe za cely mesic (cerven) a pak i dal, pripadne je take moznoste se nikam nehlasit, protoze stejne na zadnou podporu nemas (predpokladam) narok a zaplatit si ZP z vlastnich zdroju, dela to neco pres tisic korun, presne nevim. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2011 12:14:42, lucka) Ještě je tady fakt, že jsem OSVČ, nepracuju na živnostenský list, ale jsem spolupracující osoba, to bych teoreticky na pracák nemusela ne?Na podporu nárok nemám to vím, spíš bych potřebovala kvůli brigádě ještě dva měsíce volna aspoň, přes léto mám vždy práce dost. reagovat zde
      Email: Lucka.2seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2011 12:23:28, Lucka) Tak se omlouvam za mateni, ted mi bylo receno, ze ZP za tebe plati stat i mesic po tvem absolovavni, cili do konce cervna. Ale jenom v pripade, ze bys nepracovala, coz asi neni tvuj pripad. A jestli pracujes, nevim teda na jakou smlouvu, tak predpokladam, ze normalne odvadis z toho ZP uz ted(?), takze musis si platit 1080 mesicne pocinaje cervnem. A pripadne i SP, ale to nepovinne. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Musím na pracák??? - Ostatní
  2. kdy na pracák???? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.