Nevím na jakou vysokou, pomoc !


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.06.2011 02:39:15, Jarda, zhlédnuto: 2591x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Ahoj lidi, mám na vás velkou prosbu. Mám problém s výběrem vysoké školy. Z předmětů mě baví biologie a základy společenských věd. Ale nějak se mi nedaří si vybrat na jaké Vysoké bych s těmito předměty měl uplatnění. Nemám celkově představu ,co bych mohl dělat. Myslel jsem, že když si vyberu vysokou, bude se od toho pozdeji odvijet vyběr povolání. Každopádně bych rád obor kde je biologie a nejlépe v Praze. Přemýšlel jsem ,že bych si mohl udělat zdravotní školu, ale nemůžu krev ani vidět. Uvízl jsem na mrtvém bodě. A tak vás moc prosím, píšte mi nějaké návrhy, třeba mě to nakopne.:)

Email: jarekhoncentrumcz, Skype: leylow4
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2014 18:53:33, Misha) Co takhle studium humanitní vzdělanosti na UK?
    http://fhs.cuni.cz/FHS-39.html reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 20:17:11, Markéta) Ahoj Jardo, slyšel jsi už o studiu v Dánsku? Je tam spousta vysokých škol, které nabízí vynikající vzdělání v mezinárodních třídách, vyučuje se v aj a studium je pro občany EU BEZ ŠKOLNÉHO. Je tam mnoho oborů a je tam například i obor CHEMICAL AND BIOTECHNICAL SCIENCE. A třešnička nakonec, přijímačky jako takové, jako je známe z ČR, zde nejsou. Důležitá je motivace ke studiu a dobrá aj. Sama jsem už v Dánsku vystudovala bakaláře a teď dělám magistra, pokud by jsi chtěl víc informací, tak mi napiš na marketascandinavianstudycom ;) Pro podání přihlášek na bakalářské programy je deadline 15. březen;). reagovat zde
    Email: marketascandinavianstudycom, Web: www.scandinavianstudy.com/cs
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2014 00:15:44, Inkvizitor) Ahoj, spamerko, všimla jsi si, že Jarda má už pravděpodobně rozepsanou bakalářskou práci? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2014 07:43:55, Markéta) Ahj inkvizitore, máš možná pravdu..:) V Dánsku se dají studovat ale i magiterské obory. Tam je deadline trochu déle, až do 1. května. Nicméně, čím dřív si začne člověk vše zařizovat a podá přihlášku, tím dřív si může začít hledat ubytování atd..:) reagovat zde
        Email: marketascandinavianstudycom, Web: www.scandinavianstudy.com/cs

Podobné příspěvky:
  1. Nevím na jakou vysokou, co dělat? - Výběr vysoké školy
  2. Nevím jakou vysokou školu studovat - Výběr vysoké školy
  3. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
  4. Nevím kam jít - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Prosííím o rady, kam na vysokou (>>něco se sportem,zdravou vyživou) - Výběr vysoké školy
  6. Nevím, kam na vysokou. :-( - Výběr vysoké školy
  7. na jakou vysokou? - Ostatní
  8. Na jakou VŠ? prosím poraďte mi :) - Výběr vysoké školy
  9. Jakou vysokou vybrat??? - Výběr vysoké školy
  10. Jakou vysokou školu? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.