Názor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2011 19:13:21, Jake, zhlédnuto: 8025x, reakcí celkem: 55Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímá mě Váš názor na tuto školu (pražská pobočka) , rozmýšlím se, jeslti na ni mám jít studovat, či ne.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2011 20:24:06, LPT) Ahoj, já osobně studuji na BIVŠ již 3. rokem obor bankovní management. Co se týče kvality, tak v Praze je na vysoké úrovni, hlavně díky pedagogům z VŠE, ČVUT, UK. Zároveň BIVŠ je členem Bankovní asociace a v oboru bankovnictví má i dobré jméno. Avšak poslední dobou jsou vedeny útoky ze stran jiných ekonomických škol, působících v Akretitační komisi. Ale je důležité, že Ministerstvo školství a tělovýchovy nenalezlo žádné pochybení, bohužel tuto skutečnost média nezveřejní.

    Pro srovnání v prváku náš bylo cca 70 a na konci druháku 25, což též něco vypovídá. reagovat zde
    Email: Lib.tumaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2013 13:16:08, adam) když je ta škola tak výborná a máte tam pedagogy z jiných VŠ, tak proč jsi nešla na ty jiné - státní- školy??? proč soukromá? jinam ses nedostala, viď... tohle říkají totiž všichni, co jsou rádi, že chodí (a flákají se...) na soukromou, musí totiž ihned hanit ty státní...aby nepřiznali, že jsou sami ***i...tak je to všude reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2013 16:11:41, LPT) No, tak po bakalářském studiu jsem se přihlášil a udělala příjímačky na ESF MU navazující magisterský obor Finance. Nyní mám již za sebou první semestr a udělal jsem všechny zkoušky na první pokus a můj průměr je 1,35 (5zk,kz,z,). Takže asi nebudu takový flákač. Jinak máš pravdu, veřejné jsou lepší, než většina soukromých škol. reagovat zde
        Email: Lib.tumaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 19:17:39, Honza) Souhlas s tebou. Škola je dobrá a není pro flákače. Moc jsem se naučil (i když jsem taky původně nechtěl),ale učení mě kupodivu začlo bavit... S10S10 Mám už titul a bezva práci. S06 reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2013 18:10:47, Ondra) Tak jestli škola není pro flákače, tak já jsem asi Santa Klaus. Kámoš dělal Bankovnictví na VŠE souběžně se mnou a třeba v předmětu bankovnictví měl cca 10 x víc podkladů na naučení se na zkoušku. Ta škola je prostě flákárna, jestli si myslíte opak, tak jste těžce mimo.
            A dobrá práce? Tu fakt nečekejte, já a kámoš děláme s titulem Ing. číšníky!!! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2014 10:13:31, Tomáš) Nejsem fanda soukromého školství, ale nevěřím, že by byl někdo takový ***, aby se chlubil tím, že s Ing. dělá číšníka. Obyčejnou kanceléřskou profesi se SŠ nároky bych věřil, takhle mi to přijde jako příspěvek, který má ukázat extrémní demenci studentů BIVŠ. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2014 20:44:12, Magda) Já bych tomu celkem věřila, před půl rokem jsem byla na stránkách několika soukromých škol na Facebooku a na jedné zrovna probíhala diskuze, kde si absolventi (myslím, že byli dva, možná tři) dotyčné školy stěžovali, že je nikde nechtějí zaměstnat a že jsou na ÚP. Takže já osobně to vnímám spíš jako určitou frustraci-lidem ze soukromky furt pálej do palic, že nejlepší investice je investice do vzdělání, a najednou si uvědomili, že není vzdělání jako vzdělání, ale to samé lidi na regionálních veřejných školách, ty na tom s uplatněním nejsou totiž o moc líp..., dnes už VŠ dělaj i manuální práce, tak to je. Vítejte v ČEZKU, ráji "vysokoškoláků". ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2017 20:27:40, Tomáš) Dejte si milej pane nejdříve do pořádku vlastní EGO a pak se naučte slušne diskutovat a teprv až tak přidávejte nejaké své reakce. Míra Vašeho sociálního úsudku o kterém vypovídal Váš příspěvek je pomalinku na urovni nebo sociopata neschopného vnímat realitu jinak jako vlastní dokonalosti........ . reagovat zde
        Email: tomas.onderisingmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2013 18:07:46, Ondra) Ano, vypovídá to o tom, že přišla krize. A Bivš není ochotná přerušit studium bez toho, aniž by člověk platit i za tuto přerušovanou dobu studia!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2011 01:49:14, student) Nechápu jak někdo může studovat na BIVŠ, vždyť je to ukrajinská továrna na titily.S14 reagovat zde
    Email: seznamseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2011 06:49:21, Martin) to sis trochu popletl:) skola pusobi v cr uz dlouho a na ukrajine teprve par let. A pokud nam to z ceho byla obvinena nevozi za nase hranice, tak je to mozna amoralni, nicmene bych z toho nedelal kovbojku.
      Ve state kde si vysoou skolu muzou zalozit byvali stebaci s nakradenym majetkem jako tomu bylo napr v Opave nemluve o urovni, neni nejake moralizovani moc na miste...
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2011 18:20:37, Alex) Na škole je opravdu hodně Rusů a Ukrajinců, domluvit se tam česky je někdy problém, ale co bysme chtěli od Prahy. Na VŠE je zase hodně černochů, což zvláště holkám zřejmě moc nevadí :-D
        Studuju na škole IT magistra a docela pohoda, statistika je očistec, ale zatím mám pozitivní dojmy. Na studijním jsou milí a studentovi se věnují. Vyučující jsou převážně z ČVUT a VŠE. Jsou to poměrně známí lidé, jako např. doc. Blatná, doc. Rychta, JUDr. Matzner, apod. Každá soukromá má problém s tím, aby lidé věřili jejich absolventům, já tohle neřeším. Znám spousty hlupáků, kteří studují pseudovědy na věhlasných školách, stejně je v konečném důsledku důležitá jen jedna věc - praxe a angličtina.. :-D reagovat zde
        Email: hotmotocentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 19:19:05, Alča) Z čeho byla obviněná??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2013 11:28:56, student) doporucuji se teto skole vyhnout. V Praze je spousta lepsich skol za stejnou cenu.
    Studium bakalarskeho programu se da zvladnout, problem ale zacina ve tretaku.
    Standardem je, ze spousta lidi nena pripustena k zaverecni zkouske, protoze profesor jim neda posledni zkousku.
    Co se tyce statnic samotnych: Ze 12 lidi vyhozeno 7 :(
    Osobne lituji kazdeho dne, ze jsem se na tuto skolu hlasila
    Studijni oddeleni hruza a des reagovat zde
    Email: ivusseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2013 23:25:12, student) Ahoj, je to lehká škola, oproti kámošovi na VŠE jsem se tu skoro ani nezapotila.:-) (bohužel, kvalita přijímaných je díky absenci výběrovosti opravdu hodně nízká, půlka lidí je tu snad z nějakých učnáků s maturitou:D ). Jméno školy taky nic moc- spousta poboček má totiž velice nízkou kvalitu výuky. Doporučuju MU-ESF, není prý tak těžká jako VŠE a dá se tam i snadněji dostat.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2013 16:56:16, lolis) Souhlasim s nazorem, ze problem zacina az v poslednim rocniku:-)Sama jsem si to zazila - cele dva roky na magisterskem vas uci velke h**** a pak na vas vybafnou s otazkama,v kterych ani nevite na co se ptaji. Jen at student pekne plati, za nahradni terminy zkousek...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2013 11:27:31, pinokio) Prestiž: 3/10 Uplatnění: (záleží na oboru) IT (6/10), ty ostatní 2/10..., je to spíš lepší soukromá škola, ale to vzhledem k úrovni českých soukromých škol není příliš velká lichotka. Pokud nutně potřebuješ tzv. "dávačku", bude to OK. Pokud máš ambice vyšší, škole se vyhni.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2013 18:04:59, Ondra) 1)„Prostředí ve většině poboček je výrazně středoškolské a nemotivující, zcela chybí základní tvůrčí činnost." 2)„Současný vysoký stav poboček je neudržitelný, neboť znemožňuje kvalitně personálně zajistit výuku na všech pobočkách." 3)„Uskutečňování studijních programů na pobočkách BIVŠ vykazuje závažné nedostatky," „Charakter poboček neodpovídá standardnímu vysokoškolskému prostředí." Taková byla zpráva AK před pár lety. Studuju na Bivš druhým rokem, ačkoli na "žijící" pobočce, tak to tu vypadá stále dost podobně jako v uvedeném hodnocení. „Obhájené bakalářské práce spíše odpovídají nárokům vzdělávacích programů vyšších odborných škol,"-Ano, je to tak. Bivš je hlavně asi pro ty, co chtěj titul rychle a snadno, to je můj názor a zkušenost. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 15:54:55, Karlíto) Ahoj, přikládám několik referencí, které od studentů BIVŠ dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Bankovní institut nenabízí moc lukrativní obory v dnešní době, kdy je v ČR nejvíce finančníků a ekonomů na světě. Obstát v obrovské konkurenci lidí z prestižních veřejných škol je nadlidský výkon. Už bych sem studovat nešla, raději bych šla do zdravotnictví nebo studovala informatiku. Škola je možná lepší než VŠFS, ale to je pořád málo, když je tu 50 ekonomických fakult. Lidi se zbláznili a chodí to studovat, neuvědomují si, že nenajdou adekvátní uplatnění. Nedoporučuju:(

    Výhoda je, že vás tu nevyhodí, asi jako na každé soukromce-předmět si můžete zapsat za příplatek znovu. :-)) Škola není moc prestižní, v zahraničí (ne všude, ale ve VB a USA ano) se za nejlepší školy platí, ale tam taky dělaj přijímačky, berou třeba jen 10-20 % a studium je dost náročný, škola má stovky let tradici, prostě jiný kraj, jiný mrav-my se podobáme spíše Německu. U nás jsou soukromé školy bohužel jen dávačky pro lidi, který potřebujou, chtěj titul, a nechtěj se moc dřít a slušný byznys pro jejich majitele/akcionáře..., jsou nenáročné, berou sem každého, oproti prestižním zahraničním soukromým školám jsou též velmi levné. Já si toto vše uvědomuju, ale jsem původně jen zdravotní sestra, takže bych přijímačky jinam neudělala, potažmo studium moc nezvládla. Za mě dobrá volba.

    BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA a.s.jsem rad, ze jsem se nemusel ucit na prijimacky a ze tu nejsou vubec tezke zkousky a do skoly nemusim ani chodit,jen jednou za mesic.skolu bych si podruhe nevybral,sel bych na VSEM, ktera je levnejsi a taky lehka

    Už rok hledám práci, asi dělám něco ***ě nebo sem jedno procento, protože 99% absolventů najde uplatnění. Ale je to pravda. Moji bývalí spolužáci už sedí v supermarketech za pokladnou nebo jsou u svýho táty ve firmě jen já mám smůlu. Když už na BIVŠ vlezete, tak jděte na IT, nic jinýho, škola nereflektuje potřeby trhu.

    1)„Prostředí ve většině poboček je výrazně středoškolské a nemotivující, zcela chybí základní tvůrčí činnost." 2)„Současný vysoký stav poboček je neudržitelný, neboť znemožňuje kvalitně personálně zajistit výuku na všech pobočkách." 3)„Uskutečňování studijních programů na pobočkách BIVŠ vykazuje závažné nedostatky," „Charakter poboček neodpovídá standardnímu vysokoškolskému prostředí." Taková byla zpráva AK před pár lety. Studuju na Bivš druhým rokem, ačkoli na "žijící" pobočce, tak to tu vypadá stále dost podobně jako v uvedeném hodnocení. „Obhájené bakalářské práce spíše odpovídají nárokům vzdělávacích programů vyšších odborných škol,"-Ano, je to tak. Bivš je hlavně asi pro ty, co chtěj titul rychle a snadno, to je můj názor a zkušenost.

    Výuka kvalitní - tedy co se týče vyučujících. O kvalitě vzdělání se - když se na zkoušku (jednu z těch mála těžších) naučím (= jednou si všechno letmo přečtu) ze čtyřiceti stránek přednášek a ještě dostanu jedničku - mluvit bohužel nedá. Nerada bych škole dělala špatný obraz jen kvůli tomu, že je to tu stejné jako na každé jiné soukromé, ale letos končím bakaláře a mám pocit, že ve výsledku je naše vzdělání stejně trapné. Spolužáci na mě ale většinou koukají jako na exota, když jim řeknu, co si myslím.

    Skola je dobra, ucitele z VSE a UK nas moc nepretezuji jako sve studenty takze super.Ale to se asi vi, ze na soukromky chodej ucit z financnich duvodu a na verejny z akademickych. Jsem rad,mit tezke zkousky tak asi nikdy nedostuduju:(

    Na BIVŠ sem chodil rok, pak potřeboval na chvíli přerušit, klasická finanční tísen. A ty píp po mně chtěli peníze i v čase ,kdy přerušuju! Slušně jsem požádal a co na to škola? Musíte platit i v tomto období! Tak jsem je poslal do zádele. At se těma penězma za ten rok udusej.

    Dodělá to každý, pokud se na to ovšem sám nevykašle. Přístup některých mých spolužáků je otřesný, myslí si, že když jim jejich zazobaný rodiče to studium zaplatí, že si můžou dovolit úplně vše.

    Pokud jde školu studovat člověk z praxe, přínos je minimální. Obsah některých přednášek je na úrovni podnikových školení.

    Docela neni tak tezke studovat. Protoze je to soukroma univerzita. lehce nez na statnich univerzitach reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2014 12:48:30, Ondatra) Čau Bivš nemůžu nikomu doporučit dokončil jsem ho v oboru Ekonomika a management malého a středního podnikání před rokem a půl a to slibované výborné uplatnění pořád nigde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 20:06:45, marek) BIVŠ môže byť dobrá, ale za určitých predpokladov:
    1. Hlavne musia byť kontakty, čiže externé štúdium - pre ľudí, čo dokážu si urobiť kontakty už počas školy, pokiaľ však kontakty v ročníku nie sú potom je to asi oveľa horšie.
    osobne mal som šťastie, že chodili kadejakí manažéri (spolužiaci) študovať externe so mnou. nebolo ich málo 5-6 a jednému som sa pozdával, keď ma bližšie spoznal. tak sa ma pýtal hneď po 1. ročníku, či by som nechcel pracovať pod jeho vedením. súhlasil som a mám prácu už vyše 3 rokov v banke a to v kraji, kde je pomerne veľká nezamestnanosť. v okolí Brezna nájsť niečo tak to o nervy, s tým, žeby som pracoval počas školy som veľmi nepočítal aj vďaka tejto skutočnosti. to, či sa však dostanem tam, kde chcem aj s touto školou tak to ukáže čas... plány nejaké ďalšie by boli, ale či sa podaria tak ukáže čas...

    2. Pristupovať ku štúdiu seriózne aj to mi pomohlo nájsť dosť prácu. ukázal som manažérom, že dokážem pracovať a hlavne odvádzať dobrú robotu. Som typom človeka, ktorý nič neoklame a snažím sa tak k tomu pristupovať. Navyše mám aj dobré vlastnosti, niektorí tí manažéri sa ma pýtali, prečo nie univerzita, ale tak na Slovensku žiadnu skvelú univerzitu nemáme na ekonomickeho smeru...

    inak ako to vyzerá BIVŠ v Prahe, aké sú podmienky, vyučovací proces a tak? osobne lákalo ma to vždy vyskúšať, ale vzhľadom k tomu, že mám prácu tak sa mi ísť už tam nechcelo.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 21:26:17, Magda) To jsi dobře udělal, že jsi nešel do Prahy, tady by sis totiž s BIVŠ v dnešní době ani neškrtnul. Bratranec na BIVŠ studoval a teď dělá už 2. rokem číšníka, studoval bankovní management. Slováci, co chtějí lepší a uznávanější vzdělání v ekonomické oblasti, jsou téměř všichni na VŠE. Na Slovensku žádné dobré školy nemáte, tak tam BIVŠ není takový handicap. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 22:14:52, Luis) To je pravda, BIVŠ se v Praze přezdívá "nejlehčí učnák", dobře jsi udělal, že jsi nepustil práci na Slovensku, chlape-by byla osudová chyba!! reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 12:55:36, marek) tak u nás na Slovensku je akákoľvek vysoká škola aj univerzita handicapom. všetkých ľudí u nás zaujíma len prax. kto má prax hoci aj so strednou odbornou školou tak môže ísť vysoko. komu chýba, lebo študoval napr. na VŠ tak je úplne bez šance. Každopádne je náročné získať prax, pokiaľ sa nedostane ani príležitosť. z tohto dôvodu som rád, že sa mi pošťastilo nájsť prácu a nepustil som ju. určite som sa rozhodol dobre, nepochybujem o tom. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 16:09:51, Romanetka) My jsme studovaly taky bankovní management a dopadly jsme stejně!!!!!!??!!!!!!!! To snad není ani možný!!!!!!!!!!!!!!??!!!!!!!! reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 17:26:33, RSK) To vypovídá hodně i o vás. I kdyby u zkoušek pustili každého, pořád máš šanci se něco naučit, pokud chceš (což platí všude) a jít zkusit pracovat alespoň do banky jako vedoucí pobočky (dva znám, jeden má soukromou a druhá veřejnou VŠ). Oba se ale učili pro vědomosti a ne proto, aby prolezli - protože už během studia jim bylo jasné, že mohou mít titul k ničemu a nebo titul k ničemu + alespoň slušné znalosti.
          Ale je jasné, že málokdo se dobrovolně bude učit víc, než musí - když ví, že proleze s 10%, proč se učit látku celou..ale jaksi tohle je pak důsledek. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2014 12:49:01, marek) presne tak ono neexistujú zlé vysoké školy, ale proste neuplatniteľní ľudia v danom odbore. niektorým ľuďom by nepomohla ani najlepšia univerzita na svete k uplatneniu. proste príde sa na pracovný pohovor a tam sa študijné výsledky nebudú riešiť ani vysoké školy, ale začnú sa pýtať. nedokáže sa odpovedať na základné otázky tak proste smola. vie sa odpovedať na všetky správne tak väčšinou je to vyhraté. môj nadriadený mi rád rozpráva historky z pracovných pohovorov tak viem o čom to je. proste keď vysokoškolsky vzdelaný človek nedokáže odpovedať ani na otázku: "Koľko 20 eurových bankoviek potrebujete na vydávok pre klienta v sume 760 eur?" Tak po tom čo s ním? takýchto ľudí, čo poznajú na túto otázku odpoveď na každom pohovore je len pár cca. 2-3 ľudia z desiatich. minule mi rozprával príbeh o jednej blondíne, ktorá daný príklad riešila 30 minút na papieri a ku správnemu výsledku ani nedošla, pričom malo ísť len o vec na prelomenie ľadov :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 02:29:39, dan) Nikomu nedoporučuji BIVS praha je to škola na prachy !!!!!! Ty skole jen davate a davate a škola doji a doji o penize a vzdelani stejne na***!!! Za to že třeba ve třeťaku neudělate jeden předmět tak platite zas cele školní tj 50000kč,- je to prostě nehoráznost. Stejne po vystudovani BIVS nemáte slibene zaměstnání. Tam studovat nedoporučuji je to strata 3 let studia a 150000,- kč!!!! Vyhibat se velkým obloukem teto škole!!! reagovat zde
    Email: x-jaguar-xseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 07:59:54, ZKA) Kdo nezná pravopis (viz ""vyhíbat") nemá na žádné VŠ co dělat !!!! Divím se, jak někdo takový mohl udělat maturitu. reagovat zde
      Email: zbynek.kalabisatlascz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 16:07:52, Romanetka) Souhlasím ta škola je k ničemu!!!!!!!!!!!! Já dělám na konec po dlouhých třech letech studia na poště a můj kamarád ***ního číšníka a to jsme studovaly oba dva bankovní management!!!!!!!!!!!!!!!!!!???!!!!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 17:59:04, Kár) Inu. Libozvučný název oboru kvalitní obor sám o sobě nedělá. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2014 09:57:18, Katka) Ahojky chtěla jsem jít na BIVŠ ale jak čtu ty názory a to vše TAK JSEM SE ROZHODLA NA TUTO ŠKOLU NEJIT A BUDU NA NI UPOZORNOVAT JINÉ LIDI ,ABY SI JI VYHLY OBLOUKEM ŽE JAK TAM PIŠÍ „ je to továrna na diplomy a že nemá žádnou úroveň „!!!!!! Což je asi pravda . reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2014 20:55:06, RSK) Ano, šiřte a hlásejte "pravdy" přečtené na diskusním fóru plném anonymů - bez ohledu na obsah tohoto vlákna, takový přístup ke zpracování informací je pro VŠ dosti nepoužitelný.

      A navíc gramatika...(lidé se mohlY vyhnout) - je smutné, že dnes chtějí na VŠ i ti, kteří sotva prolezou maturitou na kdejakém soukromém učilišti. Ale holt, je třeba plnit normy.

      PS: Můj koment o přejímání informací z diskusních fór se nijak netýká zdejšího vlákna a (ne)kvalit BIVŠ.

      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2014 22:21:46, hop) Bivs nema žádnou úroveň !!!!! Tam jen vyhodíte peníze za studium a nic z vás nebude hlavně obor "bankovní management" k tomu je to tovarna na diplomy pro cizince. Obrovska škoda že ji v roce 2013 ne sebrali akreditaci.
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2014 17:34:16, honza) BIVS nikomu nedoporučuji , není to žadna Vysoká škola ktera ma nějakou úroveň. Je to jen škola na peníze. Před 2 lety jsem ji vystudoval a žádne uplatnění nemám a to jsem vystudoval bankovní management. Když jsem šel na pohovor do banky tak me jeden ne jmenování zaměstnanec řekl že dávají přednost lidem třeba zVŠE adt. Takže opravdu nedoporučuji a když už tam chcete tak se to dobře rozmyslete jestli ty roky studia vam něco dají. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2015 15:13:55, výtr) Po bakaláři na VŠMIE jsem šel na magistra na BIVŠ, jelikož předchozí škola magistra nenabízí. Teď dodělávám 3. semestr a chystám se do 4. Co se týče výuky, tak VŠMIE je na daleko vyšší úrovni. Přijde mi, že jsem se tam naučil za semestr zhruba stejně, co na BIVŠ za ten rok a půl. Výuka je tu pro prezenčního studenta časově nesmyslná, přednášky čt+so 8-19h a přes týden zhruba obden 1,5 hodiny cvičení. Že by škola byla úplná dávačka se mi moc nezdá. Myslím, že nejsem typ člověka, který by to flákal a učil se den před zkouškou, už jen protože si to platím ze svého, přesto jsem dvě zkoušky dělal podruhé. Mám kolem sebe pár lidí, co např. Statistiku z 1. semestru dělají ještě teď a většina opakovala. Celkově mi BIVŠ moc nedal, ale nestudoval jsem magistra jinde, abych mohl relevantně porovnat.
            Číšník nebo pokladní s Ing. titulem mi přijde extrém a nemyslím si, že by za to mohl název školy, samozřejmě pokud je někdo z vesnice a chce mít práci nejdále pěšky, tak mu asi nic jiného nezbývá, ale tomu nepomůže ani diplom z ČVUT nebo VŠE, pokud někdo nechce anebo není ochotný po škole pracovat v oboru za mzdu středoškoláka, tomu nepomůže nic.... Ono nejdůležitější je v dnešní době praxe, nikoliv název školy, i absolvent VŠE nepřijde na první pracovní pohovor do banky a má vyhráno. Firma radši dá přednost maturantovi s praxí, často záleží i na vystupování člověka (já osobně bych si na přepážku pro firemní klientelu nevzal dredaře nebo člověka, který přijde na pohovor ve vytahaných džínach alá hoper), dále si vysokoškolák bez praxe musí uvědomit, že se nejde srovnávat Ingem s 20ti letou praxí, který má 70tis měsíčně, ale musí se vypracovat. A posledním faktorem jsou známosti, díky kterým se v dnešní době nejvíce nabírá. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2015 17:29:28, Jindra) Kecy v kleci. Realita tě pěkně profackuje. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2015 16:35:15, ??) Jinými slovy chceš říct, že známosti a praxe jsou to nejdůležitější a že jsi soukromou školu studoval zbytečně. Vlastně by jsi byl štastný jako středoškolák. A ten titul, ten máš spíš jen na polechtání ega. Jasně, že s e dnes koukaj, odkud máš titul, ale pokud děláš práci středoškoláka s ING., tak tam ti ta druhá střední-vysoká soukromá škola asi fakt stačí. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2016 23:48:37, Adam) Já musím oponovat. BIVŠ je moc dobrá škola. Staré vedení je pryč. ˇUroveň se zvedla. Učí tu mnoho vyučujících z VŠE a ČVUT jako například Ort, Wroblowská, Kolman, atd. Navíc je tu dobrá možnost erasmu, což je třeba pro mě velké plus. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2016 08:05:04, Bystrozor) Vzhledem k tomu, že v zásadě totéž se tu objevilo pod různými jmény v rozmezí několika minut opakovaně, je prakticky jisté, že jsi duševně nepříliš zdatný zaměstnanec PR oddělení. Guerilla marketing se hodí na falešné léky na podporu erekce, pokud někdo používá takové techniky na propagaci "vysoké" školy, je celkem jasné, jak je na tom příslušná instituce s kvalitou... reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2016 23:02:02, Adam) bystrozor a harry potter rulezz co ? =D =D =D a ty si zaměstnanec nějaké konkurence ne? když píšeš do všch diskuzí =D =D =D přečti si něco o té škole. Já vážně uvažuju že sem půjdu na magisterský. Líbí se mi recenze o ni, navíc má velmi dobrou pověst v zahraničí. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 21:07:33, fret) Potvrzuji že je to škola na*** !!!!! Nema to žádnou dobrou pověst.....a ani význam mezi vysokými školami........ reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2014 11:30:59, Rudik) To je pravda, mýmu kámošovi se každej personalista taky jen vysmál a taky dělá nekvalifikovanou práci. Bohužel nemá rodiče s firmou jako někteří jiní na té škole. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2014 20:00:21, marketka) Vyhnout se teto školy velkým obloukem !!!!!!!!!!!!!! Tato škola nemá úroveň ani dobrou pověst....... kamarádka ji vystudovala obor bankovní management , dnes pracuje jako servírka. Lituji ji že musela vyhodit cca 150 000 tisíc za studium. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2014 23:16:20, student1228) Prosim Vás, uvědomte si jednu podstatnou věc. Studuji a vystuduji školu, ale zda budu kvalitní nebo flegmatický pracovník to ta škola neovlivní. Mezin námi jsou různé existence pro které je těžké vstát ráno i na budík. To, že odsoudíte školu na základě několika bezvýznamných komentářů ttvz. "odpadlíků" této školy si obrázek o kvalitě studia a výsledcích poté žádný udělat nemůžete. Uvědomte si, že studujete pro práci, jenž budete vykonávat a jak si ustelete, tak si také lehnete. Dále bych chtěl zdůraznit otřesný chování státních vysokých škol a jejich nadutých profesorů, kteří jsou tak hrozně moc jistý svým pracovním místem, že hlavní sou pro ně dotace od státu a pak teprv nějaký studenti a také mně jako fyzické osobě se absolutně nelíbí, že Vám ze svých daní na toto přizpívám. Takže buďte tak laskaví a trochu se pohlídněte sami do sebe, zda opravdu je chyba na straně soukromé vysoké školy, ať pak nevypadáte jako trupky z učňáků, které tady tak negativně hodnotíte. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2014 23:55:34, Petrs) Státní VŠ? Proč je český národ tak ***ní, že ani nepozná, že v ČR máme VŠ veřejné, státní a soukromé? A ne opravdu si obrázek o soukromých VŠ neděláme jen na základě pár ***ců, ale na základě nízkých nároků na studenty, berou tam s prominutím každého vola, co je ochoten solit prachy. Vemte si, že na těch školách v drtivé většině studují lidé, kteří se nedostali na veřejnou, nebo je z ní vykopli, anebo lemplové co se nechtějí moc předřít a mít titul. Přitom v ČR má předpoklady ke studiu na VŠ asi 30% populace.
              Dále se podívejte, co jste vůbec napsal, těch hrubek není málo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2015 23:30:37, VB) Nestihl jsem pročíst všechny příspěvky, ale pokusím se říci k BIVS následující.

    Ve 21 letech jsem šel do zahraničí. Práce s dětmi (aupair) UK, USA, následně výuka angličtiny v Japonsku (jen pár měsíců). Nejdelší pracovní zkušenost byla v SAE 6 let. Ve 31 letech jsem se vrátil do ČR (a to že se mi sakra nechtělo, ale příroda je příroda a člověk asi musí zasadit to semínko :-).

    2 roky jsem byl nezaměstnaný a ve své podstatě jsem si to mohl dovolit. No a protože jsem neměl žádný titul, a v ČR je spíše žádaný, tak jsem se rozhodl že půjdu pro Bc. titul tam, kde se budu muset učit nejméně. To znamená, že pokud mi jsou blízké finanční trhy, tak nepudu studovat psychologii, atp.

    Po delším hledání jsem našel asi 5 VŠ (mix škol) a vybral takové programy, které odpovídaly (od 1 do 3 ročníku) mým požadavků.

    Agrument v jednom příspěvku zmínil, proč nejít na státní školu. U mě zcela jednoduché. MATEMATIKA. Nebyl jsem na ni nijak připraven a asi na 99% bych neudělal přímačky. Na soukromé vezmou bez přímaček (matematice jsem se však nevyhnul). Měl jsem čas se učit a chodit na doučování.

    Nemohu posoudit jinou VŠ, na žádnou jinou jsem nechodil. BIVŠ obor finančního makléře jsem udělal na červený diplom. Proč? Protože většina předmětů byla spojena s finančním trhem (široké téma). No a jiné se člověk musel prostě naučit.

    Jestli je BIVŠ dobrá či ne, nevím. Přednášky např. Finančí matematika nebo Finanční analýza jsou přednášeny vyučujícími na VŠE. Dotazoval jsem se jich, jestli mají pro nás jiné testy, jiné hodnoty vyhodnocení, jestli je to na VŠE stejné. Obě učitelky řekli, že učí to samé. Možná sylaby jsou trošku překopané pro dálkové studenty, že mámé např. méně cvičení, ale prezenčním nic neunikne.

    Obecně si myslím, že záleží na vyučujícím. Buď vás chce potopit anebo nechce. Buď umíte anebo neumíte. Pokud máte písemný test, tak prostě máte na výběr a, b, c, d. Buď otázku víte anebo nevíte. Buď se doma chcete učit anebo nechcete.

    Vím, že chodilo hodně studentů dutých na zkoušky a dali to za 3. Já to trošku uměl, tak jsem dostal za 1 nebo za 2.

    Mám o 5 let mladší manželku a vystudovala psychologii na UK v Praze. Na interneu jsem někde četl celosvětové srovnání a UK je prý 300 nejlepší univerizita na světě. S BIVŠ se asi nedá srovnat. Niméně mi manželka říkala, že také to lidi chodili zkoušet ... někdo udělal, někdo vylít. Taky se dalo opisovat, a dokonce taky někdy udělal zkoužku (písemnou) za někoho jiného. To ke studiu na VŠ patří.

    Závěrem si myslím, že se každý musí rozhodnout k tomu, co chce studovat. POdívat se co je v nabídce školy, jaké jsou předměty a co je v sylabech předmětů. Bude vás to bavit, naplňovat, chcete se v tom daném oboru posunout? Pak si vyberete správně. A jestli to hold bude stát 24000 CZK za semsetr anebo méně, to je hold osud toho, kolik Vám je let, co škola nabízí, jaké jsou vaše možnosti.

    Asi bych to přiroval k automobilovému průmyslu. Kdo má rád sportovnější jízdu půjde k BMW, kdo zlatej střed, koupí si SKODA a kdo chce luxus, koupi si AUDI.

    Když se však podíváte pod kapotu, tak stejně nevíte jaký motor a vybavení každý vůz má a to je výsledek vašeho já, jak se v práci umíte prodat a kolik toho umíte.

    Good luck všem .... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2015 08:20:59, Mh) Ahoj VB,
      chtela jsem se te zeptat, jestli by jsi byl tak hodny a napsal trochu vice o tom, jak studium probihalo (casy od-do, dny v tydnu, pauzy atd). Z tveho postu jsem pochopila, ze jsi studoval / a vystudoval - financni studium v kombinovane forme, jen nevim jestli jen Bc nebo i Mgr? Ja bych sla na navazujici Mgr. (Bc. mam z jine - statni :) VS v CR). Na www strankach pisou, ze clovek musi 12 x semestr jezdit do skoly, tak by me zajimalo, jestli je to napr patek + sobota dohromady, nebo jestli je to opravdu 12 libovolnych dnu v tydnu nijak nepropojenych.. je to pro me dost podstatne bydlim totiz daleko od Prahy.. chci si pozjistovat co nejvice informaci od lidi, kteri to vystudovali predtim, nez se budu obracet na Studijni oddeleni. Takze predem moc diky tobe pripadne ostatnim, kteri maji zkusenost a muzou reagovat :) reagovat zde
      Email: email.to.markigmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2015 14:07:46, Imho) Státní školy jsou v ČR jen dvě, doplň si vzdělání v této oblasti, je to trapné, když člověk ani neví, co to vlastně studoval.
        Jinak studovat na regionální, nebo soukromé škole, to je dnes prašť jako uhoď, pokud jde o kvalitu a vážnost dosaženého vzdělání. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2015 21:03:41, Mh) Ok, tak ne statni ale verejne, myslim, ze 99,9% lidi, kteri prispevek cetli, pochopili vo co go....kazdopadne nechapu, proc ztracis cas psanim odpovedi, ktera se ani v nejmensim nevztahuje k memu dotazu... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2016 07:07:03, michal) Moc děkuju za to co píšeš. taky sse na bivš hlásím a celkem mě to uklidnilo. Hlavní výhodou bivš je že mají přijimačky do konce srpna. já sem se tento týden vrátil ze zahraničí a naposlední chvíli sem si rozmyslel že půjdu na vš. tak doufám že to dobře dopadne. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2016 00:26:10, x) Tak to tě uklidnil sebeklam lumena. Ve skutečnosti je to totiž tak, že na trhu práce s absolventy ekonomicky orientovaných absolventů je výrazný nadbytek absolventů. Tím pádem uspěje jen ten, kdo má zajímavou přidanou hodnotu, tedy obvykle lepší vysokou školu nebo tetičku tlačenku, která zatlačí na vhodných místech. Praxe v zahraničí je přidaná hodnota jen potud, pokud nejde o výkon práce podržtašky, kdy se dotyčný sotva naučí jazyk. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2015 15:21:29, Ekonom) "Dotazoval jsem se jich, jestli mají pro nás jiné testy, jiné hodnoty vyhodnocení, jestli je to na VŠE stejné. Obě učitelky řekli, že učí to samé. Možná sylaby jsou trošku překopané pro dálkové studenty, že mámé např. méně cvičení, ale prezenčním nic neunikne."

    Promiň, ale tohle ti příliš nevěřím. Znám několik učitelů z VŠE, kteří učili i na BIVŠ a testy museli dělat mnohdy banálnější, potažmo je hodnotit o dost mírněji, pakliže neslevili, dlouho na BIVŠ nevydrželi. Leda že by se jednalo jen o nějaká doplňkové, ne příliš důležité - volitelné předměty, pak by to možné bylo.

    "Pokud máte písemný test, tak prostě máte na výběr a, b, c, d."

    Tak to bud rád, že to máte na BIVŠ takhle primitivní..., být na VŠE, tak máš těch možností minimálně 5 se systémem 0 až všechny správně, eventuálně odpočty části bodů za nesprávné odpovědi (když to takhle udělali chvíli na VŠEM, což je taky soukromka, tak to nakonec po nějaké době museli zrušit, ptž hloupí studenti soukrom. škol prostě nemají čas se učit, náročnější testy nezvládají - musí přeci chodit do práce na HPP, věnovat se rodině...) - a to se jedná o lehčí předměty..., těžší se takto "primitivně" na většině oborů ani netestují, naopak se píší eseje, počítají příklady...

    K té psychologii - srovnávat lidi, co se dostali přes přijímačky, kde berou cca 1 z 10 s většinově dutými studenty na BIVŠ, to je fakt nesmysl, a to i navzdory faktu, že studium psychologie je věcí též spíše banální.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2017 19:04:19, petrnod) Já bych na BIVŠ nešel ani za zlatý prase! Kámoška tam studovala a byla tam fakt nespokojená. reagovat zde
    Email: petrnodgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2017 10:17:45, P.R) Můžeš být trochu konkrétní ? Chystám se nastoupit na bivs na navazující magisterské studium (finance), prezenční forma. Zajímalo by mě na co se mám připravit.
      Diky. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Informační technologie názor - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  2. Názor - Ostatní
  3. Jaký máte názor? - Ostatní
  4. nazor na vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Nazor na HKS - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Názor na školu - Ostatní
  7. Vas nazor na starsi studenty - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.