Zebricek vysokych skol - Stredisko vzdelavaci politiky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.06.2011 14:25:26, Milada, zhlédnuto: 1146x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj vsichni, pri vyberu pouzivam jediny oficialni zebricek ceskych vysokych skol ze Strediska vzdelavaci politiky Univerzity Karlovy.

Zde je odkaz:

http://www.strediskovzdelavacipolitiky.info/download/Typologie%20VS%20LN%202010.pdf

Zahranicni jsem vzdala (treba Sanghajsky), protoze tam se umistuji jen dve nase skoly: Univerzita Karlova a CVUT. Zkusim tam prijimacky, ale nevim nevim... Na vsech fakultach je tam velike sito a navic ta umrtnost... Ale zase chci, aby mou skolu zamestnavatele respektovali. Vzdyt vidite, co dnes existuje za skoly. Muj bratranec ma snizene IQ (tzv. mentalni subnorma) a studuje na soukrome vysoke v Praze, uplne v pohode. Nechci studovat na stejne ci podobne skole:))).

Email: augmentseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2011 15:22:10, Ales) Ahoj,
    tak to je bezva, to se mi libi. Jen mi tam chybi soukrome skoly. Jak sem se ale docetl na strankach, tak odmitly poskytnout udaje. Z toho srovnani se da opravdu vycist mnohem vic, nez z nejakejch pri***lejch radoby vyzkumu v novinach. Je to prehledny a je tam hodne kriterii. reagovat zde
    Email: aeroseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2011 07:37:23, Jupiik) Nazdarek,

    za tenhle prehled davam hvezdickuS11, je to super srovnani. Jinak moje zkusenost potvrzuje data z toho zebricku. Sel sem puvodne na obtiznou skolu a nemam na to. Zebricek mi ted urcite pomuze. Proc tam nejsou taky soukrome? Z verejne me vyhodili, tak chci na soukromku. reagovat zde
    Email: jupikseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2011 14:40:15, Lukas Fiala) No bezva. Je to fakt detailni a zaroven rozdeleny podle oboru. Takovy srovnani ma smysl. Taky chci na skolu, ktera je kvalitni. Kdyz vidim vsechny ty reklamy v Praze v metru na pochybny skoly (VSFS: Ty na to MAS!, VSEM: Studium vsem! ... hahaha) tak se mi zveda kufr. To srovnani od UKacka mi dost pomuze zvoli t spravne. Lidi, vzdyt kvalita = narocnost a vyberovost. Co se skolou, kde studujou ***i? reagovat zde
    Email: lukydukycentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2011 20:27:14, Miladka) Super. Ja se hlasim na vejsku az pristi rok, ale presne tohle sem hledala. Ta je bomba. Trochu sem teda zdesena ze sita na vsech fakultach Karlovy univerzity a pak tou umrtnosti, no ale je to proste kvalita, takze to zkusim podstoupit. Slysela sem, ze absolventi UKacka maji vsude dvere otevrene. reagovat zde
    Email: srnkayahoocom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 13:58:22, via) Příspěvky jsou docela vtipné :) nejspíš z jedné IP adresy. Aspoň kdyby to nebylo tak okaté. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 18:02:48, FIFI) Co? proc by o mel psat jeden IPak? Me to prijde docela dobry. sam jsem neco takovyho hledal uz dlouho. Co se ti nelibi na tom srovnani skol. Ja jsem teda spi ten pripad ktery spis hleda neco lehkeho - soukromou nebo podobnou. tak mi to nejake informace poskytne. Za rok uvidime, jestli je to pravda:)))))). reagovat zde
    Email: 123fialaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2011 15:15:40, Gigila) Zdarek,

    tady je jeste celosvetovej zebricek (Academic ranking of world universities):
    http://www.arwu.org/ARWU2010.jsp

    U nas jednoznacne vede Karlovka (nedostal jsem se tam letos - studium asi bude dost drsny), ale spis pro ty, co chtej vycestovat. Myslim, ze nema smysl jet na cizi univerzitu, pokud neni nekde vysoko v zebricku. Jazyk se za tak kratkou dobu clovek nenauci a bejt na nejaky hrozny skole, kde se clovek nic nenauci je docela o nicem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2011 14:17:14, Marek Lenart) Tak to ja se na Karlovku dostal. Zkousky byly dost narocny, ale vyslo to. Priprava byla nekolikamesicni, vlastne celej ctvrtak jsem se drtil na prijimacky. Ale ten pocit stoji za to. Nejlepsi ceska univerzita - jen ji jeste dostudovat;). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2011 17:02:32, Elis) Ať jsem klikla na jakýkoliv odkaz na stárnkách, nic se mi kromě chyby neobjevilo. S04Také jsem se chtěla o svých bývalých i současných školách něco dozvědět a nic.:(. Tak asi dále zůstanu v nevědovím, jestli jsem měla štěstí a z horší univerzity se do dostala na lepší a mohu se radovat nebo naopak... Ale podle reakcí se mohu na předběžně uklidnit, UK vypadá v hodnocení nadějně. Klidně dejte typ, kde jinde sehnat hodnocení (či pokud je ke stažení;), pošlete mi to prosím někdo na e-mail.) Děkuji. reagovat zde
    Email: eliskasommerovaatlascz

Podobné příspěvky:
  1. Přijímačka - srovnání škol - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Srovnani skol - nove tabulky Strediska vzdelavaci politiky - Výběr vysoké školy
  3. Žebříček soukromých vysokých škol - Ostatní
  4. Placení vysokých škol - Ostatní
  5. prezenční studium dvou vysokých škol - Výběr vysoké školy
  6. Studium více vysokých škol najednou - Informace o studiu
  7. Zdravotní stav studentů vysokých škol - Ostatní
  8. studium 2 vysokých škol v různých městech - Informace o studiu
  9. ČZU - PEF - konzultační středisko Sezimovo Ústí-Tábor - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Studium dvou vysokých škol. - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.