FIS - 2.kolo přijímaček


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.06.2011 08:43:22, Michal, zhlédnuto: 1293x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,

na stránkách FISu píšou, že dělají 2. kolo přijímaček na jejich fakultu a to v srpnu a já bych se rád zeptal, jak moc velká šance předběžně je, že mě přijmou v druhém kole přijímaček na FIS? Jsou tam nějaká větší omezení než v kole 1.? Někde jsem četl, že na FIS berou skoro každýho, kdo má nad 50 bodů z obou testů u přijímaček (mat, anj). Je to vůbec možné? Díky moc za odpověď.

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 08:51:53, Lucka) Ano, je to tak. Loni na informatiku brali dokonce toho, kdo mel z obou testu nad 40. (coz je mimochodem fakt fakt malo) Ona zase ale na druhou stranu narocnost tehle fakulty VSE je trochu vyssi, takze pak celkem dost lidi bud dobroovlne skonci anebo nezvlada zkousky. (cemuz se neni co divit, kdyz nezvladaji ani prijimacky) Jo a na obor podnikove informacni systemy je to 1. kolo teprve, takze tam budou brat tech lidi hodne. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 08:53:54, Michal) A co se týče oboru Statistika a ekonometrie respektive těchto statistických oborů je to stejné?

      EDIT: Pro upřesnění jedná se spíš o kvantitativní metody v ekonomice než o informatiku u mě. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 15:14:37, Radek) http://fis.vse.cz/minimalni-bodove-hranice-pro-prijeti-na-fis-bakalarske-studium/
        (tam jsou minimální počty bodů loni.. ) Letošní nevím, ale taky už by je pomalu mohli zveřejnit.
        Takže ano, dostaneš se tam pravděpodobně i s půlkou bodů, .. je to paradoxní že matematicky náročnější obory přijímají i studenty kteří v přijímačkách (vč. matematiky) dopadli řekněme "velmi průměrně".. Ale nelze jinak, dneska chce spousta lidí obory bez matiky a o tech., matem. a takovéhle obory není moc zájem-ačkoli jsou kvalitní a potřebné. Ono je to stavěno na tom, že "my to naše studenty naučíme" .. hlavně aby nějací přišli co mají o to zájem.. a když to nezvládnou tak bohužel.. Tak přeju zdar.. Kdybys potřeboval pomoct s přípr. na přijímačky tak se v tom trochu vyznám.S13 reagovat zde
        Email: radek.lexavejskacz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 15:32:23, Lucka) To uplne nevim, ale loni jsi musel ziskat minimalne 50 a 50, ale to opravdu minimalne, spis asi vic. A predloni brali na tenhle obor v prvnim kole lidi se 112 body, za lonsky rok nevim. Jelikoz tam berou tusim mene lidi, tak to asi nebude tak uplne samozrejme jako na informatiku. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 18:30:08, Michal) Díky moc za pomoc oboum.

          4Radek: s těma přijímačkama se určitě ozvu, pokud budeš ochotný tak budu jen a jen rád protože se potřebuju dostat.

          4Lucka: Hlavní je to, že dělám přijímačky až do 2. kola, proto se bojím aby kapacita nebyla už plná. Informatika mě vůbec neláká, mám o hodně radši matematiku než počítače, takže doufám že se dostanu na kvantitativní.

          Nemáte prosím vás přehled, jestli se tam minulý roky vůbec zaplnila kapacita? Protože jsem slyšel, že FIS si dává hodně lidí jako rezervní fakultu. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 20:30:35, Radek) ok. tak se pak ozvi.. Přihlášku musíš podat do 20.7. ale to asi víš. R reagovat zde
            Email: radek.lexavejskacz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2012 14:10:27, crash) Cau chtel bych se zeptat kdyz si davam prihlasku do druheho kola a splnuji podminky pro prijeti bez PR jaka je sance ze budu prijat nemate nekdo zkusenosti? Nebo jak se postupuje pri vyhodnocovani. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Druhé kolo přijímaček! Mám šanci? - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  2. ČVUT MUVS druhé kolo - České vysoké učení technické v Praze
  3. VŠE FIS aplik.informatika - 2. kolo přijímacího řízení - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. 2kolo prijimacek - Ostatní
  5. 2. kolo přijímaček - Ostatní
  6. studium bez přijímaček - Ostatní
  7. Druhé kolo přijímaček na VŠ - Informace o studiu
  8. přijímačky II. kolo - magisterské - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. 2. kolo přijímaček na navazující kombinované studium - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. 2. kolo přijímaček - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.