Angličtina pro manažerskou praxi


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.06.2011 21:56:46, aneta, zhlédnuto: 2310x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chtěla bych se zeptat na náročnost studia v oboru Angličtina pro manažerskou praxi. Je zde někdo, kdo by mi o tomto oboru mohl něco víc sdělit? :)

Email: aaaneta.kolarovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2011 17:27:55, Ellie) Ahoj já jdu letos už do třeťáku na tomto oboru. Náročný není nějak moc na učivo jako na psychiku. Každý profesor je individuální a má své ojedinělé požadavky a někdy je složité je pochopit a natož splnit. Jsou tam samé prezentace a projekty. Výhoda je, že se naučíš prezentovat jak v češtině tak v AJ před publikem a tvořit samotné prezentace. Jinak náročnější bývá Syntax, Morfologie a Lexikologie. Je to docela marast :) Třeba Lexikologii neudělalo z našeho ročníků 40 z 80. Letos jsme ji opakovali s prváky a ti se nám smáli a nakonec to z nich neudělalo ještě víc :) Jinak je to ale fajn obor a jsem ráda, že ho studuji ;-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2011 18:16:18, aneta) Děkuju za odpověď :) U mě je to takové na střídačku, chvilku jsem odhodlaná, že to zkusím, pak si zase říkám, že to nedám :D Bojím se, že bych se neudržela, jelikož jsme teď poslední dva roky na střední toho moc nepochytila z angličtiny kvůli „super“ učiteli S09 reagovat zde
      Email: aaaneta.kolarovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2011 11:43:35, Linda) Ahoj, ja jdu taky na tento obor a jsem na tom podobně jako ty...neda se řict, že bych uměla anglicky dobře, spíš takové to klasické středoškolské učivo a když jsem se dozvěděla, že v čj jsou snad jen 2 předměty, byla jsem chvili rozhodnutá, že tam nejdu..:)) ale nakonec to jdu zkusit...:) Tak at se dobře rozhodneš a možná se uvidíme 19.9. ;-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2011 20:43:27, aneta) to je tam opravdu tolik předmětů přímo v angličtině? Toho se trošku děsím :-D Tak já mám naštěstí ještě čas, teprve budu maturovat, ale jelikož (jak jsem už psala), sem v angličtině hodně zameškala, tak právě i kvůli různým kurzům se rozhoduji už teď. reagovat zde
          Email: aaaneta.kolarovaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2012 20:52:11, Jane) Ahoj, taky se hodlám hlásit na tenhle obor, vážně tam jsou jen asi 2 předměty v češtině? Ne že bych na tom byla nějak špatně s AJ, ale tohle je docela drsné co jsem se dozvěděla... :o/ reagovat zde
          Email: Jane.foreverseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2011 14:05:58, Lucka) Já jsem měla taky "super" učitele na střední a tak jsem chodila na kurzy angličtiny abych aspoň něco věděla. Každopádně hodně věcí pochytíš až tam, ať už chtě nebo nechtě :) Takže se neboj a klidně sem nastup :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Německý jazyk pro manažerskou praxi - Výběr vysoké školy
  2. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  3. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  4. UTB angličtina pro manažerskou praxi uplatnění s bakalářem - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  5. Někdo kdo se dostal do prváku na obor Angličtina pro hospodářskou praxi ? - Univerzita Pardubice
  6. Navazující Mgr. na Cizí jazyky pro komerční praxi - Západočeská univerzita v Plzni
  7. Výběr VŠ - bakalářský obor marketing, management a angličtina - Výběr vysoké školy
  8. Angličtina - Informace o studiu
  9. angličtina - Ostatní
  10. Farmacie, VŠE - Multimédia v ekonomické praxi nebo Cestovní ruch ??? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.