VŠTE v Českých Budějovicích ??


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2011 19:47:52, Silvie, zhlédnuto: 12264x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Ahoj,
máte někdo zkušenosti z VŠTE v ČB? Nebo nějáké názory od známých atd..? Rozhoduji se mezi touto školou a ČZU v Praze a pořád nevím, kam jít.
Díky.

Email: s.bartakovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2014 23:33:56, Zuzka) Ahoj, taky jsem nad touto školou uvažovala, ale tyto recenze studentů VŠTE mi otevřely oči! Díky bohu!

    Přijímací zkoušky se nekonají, dostane se sem úplně každý. To je pak hodně znát i na inteligenci studentů na škole. Musí tak být snížena i potřebná hranice k vykonání předmětů, o nedůstojném chování studentů a dokupování pokusů na zkoušky už raději snad dále ani nemluvit. Hodně lidí je tu na oboru ekonomika podniku, ten taky pak podle mě, co jsem se tak bavil, vytváří nejvíc nezaměstnanejch. Každej druhej absolvent z týhle školy nemá práci. Škola má špatné zázemí i pověst, ačkoli na tom JČU není o moc líp, tak i ona VŠTEČB docela pohrdá. Škola není těžká, vystuduje ji snad každý trouba, na zkoušky není třeba se nějak moc šrotit, je vidět dost velká benevolence, i když to bude asi u více regionálních škol, v Opavě, Jihlavě, Hradci či Liberci to určitě nebude jiné . Užitečné a uplatnitelné vzdělání tu podle mě prostě nezískáte. Když už sem, tak volte nějakej technickej obor, ted by se mělo otevírat dokonce něco novýho, kde se bude spolupracovat s Českýmadráhama, takže to by mohlo být dobré pro budoucí uplatnění. Ekonomický obor na naší škole vytváří spíš jen budoucí se(x)kretářky a číšníky, to je můj názor a zkušenost.

    Podprůměrná veřejná regionální škola s dosti špatným jménem. Určitě ji nemůžu nikomu doporučit. Má pověst dávačky a nekvalitní instituce. Je tu nenáročné studium (pokud pro vás teda nebylo zdolání maturity životním výkonem-což bohužel pro dost zásadní část osazenstva VŠTEČB bylo), studenti s nízkým rozhledem a IQ ..., kvalitní učitele aby tu taky jeden pohledal. Snad jen pro ty, co chtějí titul, a nechtějí za to platit, bohužel však bez jakékoli kvality a perspektivy. Pokud Vás zajímá logistika a doprava či podniková eko, tak se poohlídněte po ČVUT a VŠE, teda pokud to myslíte se studiem opravdu vážně a nespokojíte se jen s trabantem ve formě VŠTEČB. Jsem z té školy velmi zklamaný.

    Nikomu bych to nedoporučoval. Kromě již zmíněné pověsti má spoustu dalších nedostatků. Ale nesouhlasil bych tak úplně s uživatelem "školazakladživota" ohledně náročnosti zkoušek. Dnes už to není tak jednoduché, jako dříve a i když to má do skutečné VŠ hodně daleko, není to zase úplná procházka (to říkám především pro ty, kteří si myslí, že se opravdu není třeba učit a že udělají školu levou zadní) - nestojí to za to, pokud je někdo chytrý, radil bych mu jít jinam, pokud ne, bude mít problémy i tady. O pověsti školy a studiu "za 500" přes CŽV je zbytečné něco více psát, škola je už poměrně známá v celé republice, takže varování je dostatečné.

    Myslím, že škola to není úplně špatná, nicméně by možná šla trošku upřednostnit kvalita nad kvantitou. Obtížnost je na úrovni střední školy, kterou jsem před dvaceti lety vystudoval. Přístup kantorů mi přijde většinou rozumný, snaží se brát ohled na to, že jsem dálkař. Doposud jsem neměl žádný větší problém, zkoušky dávám na první termíny - studuji obor doprava a logistika. Co se týká uplatnění, měla by skutečně škola zapracovat na svém kreditu. Díky tomu, je je všeobecně považována za jednoduchou, nemá zde získaný titul patřičnou váhu a věřím tomu, že zaměstnavatel upřednostní absolventa z jiné školy.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2012 13:23:38, Andrea) Tak od října nastupuji na tuto školu. Těším se hlavně na změnu prostředí a díky vašemi komentáři si mohu utvořit lehký názor na školu. Jsem zvědavá na studium a taky na školní kolej. Nikde nejsou k sehnání žádné její fotografie, tak, kdyby se někomu chtělo poskytnout letmý náčrt, budu ráda. Díky :-) :D reagovat zde
    Email: andrejinekgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2012 17:28:49, leni88) Dobrý den,
    Janičko,jste zlatíčko,že jste mi odpověděla.Koukla jsem na taková veřejně přístupná skripta jednoho studenta právě z této školy.Dle toho co jsem pochopila z textů,byl to človíček,který studoval ekonomku a jako hlavní jazyk měl němčinu,tedy němčinář+anglina.Matika fakt úroven nástavby,běžné střední školy,němčináři se učili látku cca úroven B a anglina od slovesa have,be tzn.začátek.Určitě něco bude těžké,ale ten základ z těch skrip se mi nezdál složitý.Mám zájem o dálkové studium ekonomie s hlavním jazykem němčinou.Jsem momentálně na mateřské dovolené s dvouletým kloučkem,dva roky ještě budu doma a chci si doplnit vzdělání.Ještě se zeptám Vás,teda pokud Vám to nevadí ,kolik cca stojí za tři roky studium na této škole.Jen uvedu,že bydlím za městem,koleje a další náklady teda odpadaj,tak zda mi bude stačit 60 000Kč do toho základu a či na škole se může využívat místo notebooku tablety:D.Děkuji milionkrát za odpověd a přeji mnoho štěstí reagovat zde
    Email: salome88seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2012 09:48:50, Janča) No nás nastupovalo v roce 2009 cca 700 lidí a k promoci nás jde cca 200 :-) spousta lidí ale skončila né, že by to nezvládala, ale prostě nechtěla. Takže si myslím, že to je dobrý poměr :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2012 04:34:08, leni88) Chtěla bych studovat na VŠTE ekonomiku.Tak mě jen zajímá kolik lidiček dokončilo studium bc na této škole z tý haldy přihlášených,docela by mě to zajímalo.Díky za odpověd. reagovat zde
    Email: salome88seznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Bc. na VŠTE a Mgr. na JČU/jiné VŠ třeba v Praze? - Výběr vysoké školy
  2. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  3. bio fakulta v českých budějovicích - Ostatní
  4. Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - Ostatní
  5. Hledáme privát v Českých Budějovicích!!! - Ubytování a stravování
  6. UPCE x VŠTE - Výběr vysoké školy
  7. Ekonomická fakulta na JU v Českých Budějovicích - Ostatní
  8. Studium na VŠTE ČB - Ekonomika podniku dálkově - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  9. VŠTE ČB, Technologie a řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  10. Bydlení v Č. Budějovicích - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.