Studium fyzioterapie - dálkově, distančně ???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.09.2006 10:22:36, Ali, zhlédnuto: 71683x, reakcí celkem: 68Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se v příštím roce přihlásila na studium fyzioterapie. Bohužel denní studium nepřipadá v úvahu. Nevíte někdo jestli povolují individuální studium nebo zda existuje někde distanční studium. Za každou radu budu vděčná díky. AS15

Email: kusova.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2007 20:01:54, leona) ahoj mam uplne stejny problem, je to opravdu to cemu bych se chtela venovat jenomze uz na jedne vysce jsem a nechce se mi ji opoustet a tudiz hledam skolu kde by sel obor fyzioterapie studovat dalkove..ovsem shodli jsme se s par lidma na tom, ze vzhledem k narocnosti studia je vyzadovana denni forma. Nenasla sem skolu kde by bylo povoleno studovat dalkove:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2007 22:37:24, vera) V Plzni byla nejaka soukroma skola, kde se studuje dalkove fyzio.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2007 14:13:07, Lucka) Ahojky četla jsem o vašem problému. ;)Taky bych chtěla studovat dálkově, ale ve skutečnosti tady nic není. S04Jediné o čem vím, je škola v Bratislavě cca 20 000,-za semestr a v Plzni na soukromé škole.Tam je to obdobné. :D Ale mělo by platit, že vysokoškolský titul Mgr. by se měl rovnat atestaci v oboru. Kterou si po pár letech můžete udělat. Kdybyste o něčem levnějším věděli dejte prosím vědět. Díky Lůca. reagovat zde
    Telefon: 420776685070, Email: fuchsova.lucieseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2007 15:32:40, Zdeno) www.hits.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2007 15:43:06, Zdeno) http://www.husiti.cz/hits/hits.htm

    - to nahoře neplatí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 15:42:57, ilona cechova) to je opravdu skvele, nemoci studovat v dnesni dobe co chci a jak chci, nezbyva nez cizina zdravim ilona reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 17:31:02, potvora) Ahoj, distanční studium existuje, ale nemá souhlasné stanovisko UNIFY a ani msmt se k tomu moc nemá, tudíž dálkově za peníze studovat můžete, ale studium vám patrně nebude uznáno k výkonu povolání. Jinak opravdu netuším, jak by se tato škola dala studovat dálkově. To jako byste si pustili film, ve kterém by bylo jak dělat různé techniy, co máte cítit a doufali, že to děláte správně? reagovat zde
    Email: potvora1gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2008 22:15:12, Kata) Ahojik mam dotazek,nevite nahodou o nejakem soukromem fyzioterapeutovi v Praze? reagovat zde
    Email: katkarodakovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2010 18:01:30, Radim) Jděte dopr... fakt s distančním studiem fyzioterapie. Každej chce dělat deset vejšek jen pro titul. Fyzioterapie není nějaká posr... humanitní škola, nebo ekonomka. Si myslíte,že když do takový školy půjdete jednou za měsíc na dva dny, že z vás budou fyzioterapeuti? Nesvěřil bych vám do ruky ani nehet. Člověk dře jak idi... je tam denně x let, odmaká stovky hodin praxe zadarmo, má milion předmětů a dalších tisíc věcí a vy byste to chtěli dálkově, to mě pos... fakt. Ženský hlavu mezi ramena a myslet trochu. reagovat zde
    Email: r.michalecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2010 20:08:44, Džína) Tak s tímto souhlasím a přidávám svůj názor. Studuji prezenční formou obor Všeobecná sestra. Toto studium je pouze o dřině a dřině. Sedíme denně ve škole od rána do večera. V prvním ročníku máme prosím 29 předmětů, o obtížnosti ani nemluvě! Celé léto strávíme v nemocnici na praxi, pochopitelně zdarma a ještě začínáme hned začátkem září.
      Naprosto stejný názor mám o studiu humanitně, filosoficky zaměřených škol a ekonomických. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2012 19:32:47, mexxie) no uprimne :) nekteri lidi nechcou studovat dalkove z toho duvodu ze by byli lini, ale zrejme nemaji lidi, kteri by je zivili pri studiu :) tudiz docela silna slova nemyslite ? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2010 20:06:56, trottlik) no jen jestli nejsi trosicku prepalenej :) proc by nemohla existovat dalkova forma?jsou lidi kteri vi dost i bez skoly/titulu... jde spis o to ze neni nikdo schopnej udelat rozumny harmonogram.. kdo rika ze dalkove znamena jen pro titul a za nic... no nic... asi tech ***i v tom tvym prispevku bylo az moc.. off topic..:) reagovat zde
      Email: veselysemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2014 07:33:00, Kateřina Hlaváčková) Souhlasím s výše uvedeným: fyzioterapie, obor všeobecná sestra stejně tak jako medicína dálkově studovat není možné. Jsou to profese, které se nelze naučit doma od knížek a po večerech. Chápu i ty, kteří si již denní studium nemohou dovolit, ale to se nic dělat nedá. Obor fyzioterapie není jen o obrovských teoretických znalostech, ale zejména o praxi, praxi a zas jen praxi, zkušenosti s lidským tělem a to se dálkově nastudovat nedá... reagovat zde
        Email: katerinahlavseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2010 11:50:03, marta) také hledám dálkové studium fyzioterapie, ne proto, že chci získat titul, ale protože chci dělat užitečnou práci, které je dnes hodně potřeba, a také protože živím ještě děcka , chodím do práce a nemohu si dovolit chodit do školy denně..
      ne každý měl to štěstí že ho na vysokou poslali rodiče ... reagovat zde
      Email: sussanee1seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2010 16:28:49, monika) dálkové bakalářské studium fyzioterapie existuje na fakultě v Hradci Králové, je ale určeno pro již stávající fyzioterapeuty bez vysokoškolského vzdělání, aby si zvýšili kvalifikaci (možná i jiné zdravotnické pracovníky, nevím přesně), fyzioterapie je opravdu velmi široký obor vyžadující soustavnou teoretickou a praktickou přípravu, která se prostě dálkově zvládnout nikdy nedá, neexistuje žádný návod a postup jako například u masáží, jedinou možnou cestou je neustále vstřebávat obrovské množství informací a k tomu pořád vyšetřovat pacienty a zkoušet pořád dokola různé terapeutické přístupy, během denního pětiletého intenzivního studia je ze studenta teprve zárodek fyzioterapeuta, který přestože už má mnoho informací, dovedností i zkušeností, tak ho čeká ještě hodně dlouhá cesta a nutnost celoživotního vzdělávání, ale existují i jiné zdravotnické obory, které jsou neméně důležité a užitečné, ale rekvalifikace na ně je mnohem jednodušší formou, pokud musíte živit děti, tak rozhodně fyzioterapie ani jiné podobné obory nejsou zrovna vhodné, z hlediska finančního žádná sláva reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2010 23:45:27, Veronika) No nevím, myslím, že jsi studium Fyzioterapie hodně předcenila. Přestoupila jsem na studium Fyzioterapie z oboru Porodní asistentka a studium Fyzioterapie je o několik stupnic jednodušší. Velkou část rozvrhu zabere zdravotní tělesná výchova, což je pochopitelně na úkor dalších předmětů a tudíž vzdělání.
          Kromě toho, ze své praxe v nemocnici vím, že fyzioterapeuti opravdu nejsou žádní všeználci. Vystudovaný fyzioterapeut by měl vědět, k čemu slouží infuze a jak se odpojí. Nezlob se na mě, ale procházet se s pacientem po chodbě dovede každý i bez studia tohoto oboru.
          Jasně, Fyzioterapie je rozhodně složitější, než třeba obor Veřejné zdravotnictví nebo Ergoterapie. Ale ze zdravotnických oborů patří jinak k těm nejjednodušším. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2010 20:09:20, Džína) Nebo třeba ještě obor Veřejné zdravotnictví bude patřit k těm nejlehčím. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2010 10:02:55, x) To je pravda. Pokud vím, na fyzioterapii mají jen pár předmětů a asi 2 zkoušky za rok :-)) Což je trapně málo. Nechápu, jak si můžete myslet, že je studium fyzioterapie nějaké těžké. Ano je, ale pouze ve srovnání s nějakou blbou humanitkou.. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2010 23:43:59, klokan) Nezbývá než dodat, že ten kdo tvrdí, že studium fyzioterapie patří k těm jednodušším oborům, je pěkný hlupák! Nikdy mě ani nenapadlo znevažovat ostatní nelékařské zdravotnické obory, protože každý tento obor má své složitosti a pro toho, kdo ho vidí jen z venku je to naprosto neobjektivní! Navíc odmítám definici, že fyzio chodí s pacienty v nemocnici jenom po chodbě, není to ani jedna tisícina z našeho rozmanitého oboru a navíc, pokud si to tedy vy s těmi "intelektuálně významnějšími" obory neuvědomujete i "hloupá" chůze po chodbě může pacienta zachránit (např. před TEN, osteoporózou, dekubitům, pneumonii,...). Souhlasím s výše uvedenými komentáři, že tento obor se nedá studovat dálkově. A nakonec ještě dodám, že absolutně nemůžete házet veškerou výuku fyzioterapie v naší republice do jednoho pytle, vím to z vlastní zkušenosti, protože v navazujícím studiu byla naše třída složena z Bc. fyzioterapeutů z celé republiky a rozdíly jsou velmi markantní.

              P.S.: Pro výše rozhořčenou sestřičku..Brouku, my sice možná neumíme odpojit infuzi, od toho snad máme na oddělení tebe....ty bys asi taky neuměla zavěsit pacienta do Therapy-Masteru nebo zmobilizovat kostrč :-)))))))) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2010 11:00:27, x) Vážený klokane, Tvůj příspěvek jasně svědčí o Tvé malé znalosti zdravotnictví.
                Zřejmě reaguješ na příspěvek Veroniky, které přestoupila z oboru PORODNÍ ASISTENTKA na Váš obor Fyzioterapie. Za prvé Porodní asistentka není zdravotní sestra! Pokud mezi tímto nevidíš rozdíl, pak se opravdu nedivím, že nemáš na více, než studovat obor fyzioterapie.
                Druhá věc. Ona netvrdila ( ani já ), že je fyzioterapie lehké studium. Ale přece jen, právě Porodní asistentka je jednou nohou v krimininále, protože ona má při porodu odpovědnost za dva životy, může pracovat na Gyn.-porod. JIP, ARO, atd., kde záleží na každé vteřině. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2010 19:59:36, klokan) Jé, to byl ale roztomilý komentář. Bohužel mám pocit, že zdravotnictví znám, stejně jako ty nebo ostatní tady. Výše uvedenou slečnu či paní jsem oslovila sestřičkou, protože tak jsou stejně oslovováni všichni nelékaři. Rozdíl mezi VS a PA znám velmi dobře, protože jsem obor PA studovala chvíli souběžne s fyzioterapií. Takže tento argument je výrazně slabý. A myslet si, že my neneseme odpovědnost za životy je taky velmi neobjektivní, pokud by nebylo našich znalostí, podali bysme pacientovi s kardiostimulátorem elektroléčbu nebo třeba pacientce s 20 let starou Heringtonovou tyčí magnetoterapii. No nevím. Můj předešlý komentář jasně říkal, že ten kdo znevažujě jakékoliv zdr. obory je hloupý. A vy to rozhodně děláte. Nechápu, že máte oblibu v trumfování se, čí obor je složitější, odpovědnější a blá, blá. Každej obor zdravotnictví je stejně důležitý. Tak si to uvědomte a nekritizujte ten, kterým se sami nezabýváte. Tečka. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2012 11:54:20, Venditka) Chtěla bych jen podotknout, že vesměs si normální člověk vybírá obor podle toho jak a komu chce pomáhat. Pokud ty si vybíráš obory podle složitosti tak good luckS13 já se sice chci teprve hlásit na vysokou školu, ale každý obor je těžký. Jinak psychicky náročný a fyzicky. reagovat zde
                  Email: venditkaseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2011 00:04:21, Eva) Já fyzioterapii studuju a infuzi odpojit, propláchnout i připojit umím a to dokonce rychleji, než některé sestřičky. Bohužel ale, to není v popisu mé práce, takže kdybych si pacienta sama odpojila, mohla bych za to teoreticky až před soud! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2010 00:01:10, klokan) Teď mi tak došlo, jak může bejt někdo tak naivní a opravdu si myslet, že se fyzioterapeuti 3 nebo 5 let ve škole učí chodit s pacienty po chodbě!!! OMG!!! Vy ste asi nikdy nezažili, že díky Vojtově metodě, se z dítěte, které by se v životě bez naší pomoci ani neotočilo, stane normálně pohybující a chodící jedinec; asi ste nikdy nezažili, že díky nám opět fungují a kvalitně žijí lidé po CMP; asi ste nikdy nezažili, když fyzioterapeut pomůže pomocí metody L. Mojžíšové otěhotněnt ženě, která by normálně otěhotnět nemohla; asi ste nikdy neviděli dítě, které může i s těžkou chronickou chorobou plic dobře dýchat a existovat díky metodě míčkování Z. Jebavé a asi jste ani nikdy neviděli, jak fyzioterapeuté pomáhají lidem od bolestí zad nebo bolestí spojenou s následkem nějakého traumatu a určitě ste nikdy ani nemohli vidět, jak fyzioterapeuté pomahájí handicapovaným a to ve všech ohledech. Tak to ste asi nikdy nenavštívili vynikající místa, spojující mraky výborných fyzioterapeutů, jako je Vojenská nemocnice, Motol, Revmatologický Ústav na Karláku, Centrum Paraple, Klinika Monáda, Malvazinky, Kladruby a tak bych mohla pokračovat dlouho a dlouho..... reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2011 18:06:38, terka) Musím jedině souhlasit . My co jsme z oboru víme , ostatní ať si říkají co chtějí :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2010 20:04:16, klokan) Btw.: Milé X, co je za nesmysl, že na oboru fyzioterapie jsou jen 2 zkoušky za rok??? Argument "jedna paní povídala" - bomba. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 11:55:08, míša) Děkuju že tu bráníš fyzioterapuety! Jsem pravda teprve ve druhém ročníku, ale teď v zimě máme 8zkoušek a 2kolokvia a v létě toho bude ještě víc... Což je rozhodně víc než 2zkoušky za rok... A rozhodně to nejsou jen zkoušky na které se člověk podívá dopoledne a jde na zkoušku, jak to znám od svých kamarádek z různých škol... Každopádně považovat studium fyzio za něco lehkého je naivní... Jo a letní praxi máme i my... A do školy opravdu také chodíme 5xtýdně... Díky kolkane, díky!!!
                A vy drahá X, zkuste to nejdřív a pak to tu komentujte, jo? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2011 18:07:57, zanet) ahoj, studuji třetí ročník gymnázia a pomalu se začínám rozhodovat, kam půjdu na vysokou! zaujmul mě fyzioterapeut! a chci se zeptat, nebudu s gymplem proti holkám, které mají střední zdravotnickou školu, za uplnou lemru?? já mám sice každý týden po čtyrech hodinách biologie a chemie, ale nemám žádnou praxi, neumím píchnout ani tu injekci... :( reagovat zde
                  Email: zanda.danihelovaseznamcz
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2013 22:43:09, Mates) Možná neumíš píchnout injekci, ale ovládáš předměty, které jsou v přijímacích zkouškách (+ Fyzika) na fyzioterapii... takže nezoufej, máš šanci. Já si ve 4. ročníku obchodní akademie uvědomila, že mě skola vůbec nebaví a že bych se raději zabývala věcmi, které jsou pro život důležité (už to je mou motivací) než nějakou ekonomikou a účetnictvím! Ve svém výjimečném volnu jsem se zkouším učit středoškolskou biologii, čtu knihy a chodím na jógu (dobře, to s tím tak nesouvisí), ale skutečně se chci drtit dalších 9 let (SŠ+VŠ+další pravděpodobné roky neúspěchů s přijímacíma zkouškama)?? Jsem zvyklá jít za tím, čeho chci dosáhnout, ale tohle by už hraničilo s naivitou.....poučení: přemýšlejte o svém budoucím povolání včas, ať se nedostanete do mé situace! reagovat zde
                    Email: martinahejdencovaseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2011 17:57:58, tereza) Názor opravdu hoden "inteligentního" člověka . Pokud si myslíš , že náplní fyzioterapeuta je pouze procházet ses pacientem po chodbě , tak tedy popravdě řečeno nevím , co na takové škole děláš ! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2011 18:05:02, terka) To tvé "pokud vím" si strč někam , když to nevíš jistě . Já fyzioterapii studuji a rozhodně NEMÁM 2 zápočty a 2 zkoušky za rok .. Jen naučit se správně vypalpovat daný sval či podělaný výběžek na kosti ti zabere minimálně rok neustálého učení . Nemluvě o řadě dalších speciálních metodik a praktik , které se musíš dokonale naučit , jinak si jako fyzioterapeut k ničemu . Mám školu každý den minimálně od 8 do 15 + 4 měsíce praxe každý rok . Nejdřív si zjisti jaká je náplň studia fyzioterapie a pak můžeš něco říkat . reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2011 17:42:04, irena) pak nechápu proč se to nedá studovat dálkově :-(to prostě člověk studuje co nechce.....-(pak se konečně rozkouká a už na to ale namá prachy....pokud jsou jak píšete jen 2 zkoušky!, anatomie sice není uplná brnkačka, ale není to ani chirurgie, že ano...;)..třeba se jen podceňuje přirozená chuť k výuce, znám x studovaných doktorů, kteří stojí za prd. reagovat zde
              Email: jirouskova.ircagmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2011 18:57:16, Veronika) Nechci Vám vymlouvat Váš názor na obor Fyzioterapie..Ne každému tento obor přilne k srdci. Ale sama jistě dokážete usoudit, že každé zaměření v oboru zdravotnictví je z určitého pohledu lehký a zároveň poznáte,že na studium a později na jeho vykonvání je ohromně těžký.. Ano.. s infuzí by si mohl fyzioterapeut umět poradit,ale už vidím v praxi sestřičku, která je nechá zasahovat do své práce.. A co si budeme povídat. Práce s infuzemi a dalšími nitrožilními vstupy vyžadují odborné ošetření zdravotní sestry nebo zdravotnického asistenta.
            Zároveň bych chtěla ještě reagovat na Vaše tvrzení ohledně práce fyzioterapeutů.
            Práce fyzioterapeuta je nesmírně náročný úkon.. V tomto případě nejde jen o to ,,umět se projít s klientem po chotbě´´.. Fyzioterapeut musí zvládat znalosti svalového testu, léčebné tělesné výchovy, využívá v praxi i nově dostupnou metodiku, které mnohdy dovedou klientovi nepopsatelně pomoci. Studium tohoto oboru otevírá nový svět poznání a zkušeností,otevírá neomezené a nové možnosti v dalším vzdělávání a jeho uplatnění.
            Co se týče rozvrhu.. Rozvrh není rozhodně o zdravotní tělesné výchově. Jeden školní rok je rozdělen na dva semestry. V každém semestru jsou jiné předměty.


            reagovat zde
            Email: veverka.drseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2011 17:50:19, kuki) Podle toho co soudím si fakt pěkná kráva, děláš z fyzioterapeutů ***ce, kvůli infuzím, přitom jich většina na to třeba nikdy nesáhne, je to široký obor a můžou ve své praxi dělat úplně něco jiného. Zato znám pár sester, co si myslí, že po hysterektomii žena menstruuje, a pacient se skleněným okem na to oko vidí...neke..a to je teda hustý reagovat zde
            Email: aberyseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2012 11:42:16, Werča) Tak já tedy nevím, tady asi někdo neví, o čem mluví. Fyzioterapie zdaleka není procházení se po chodbě, i když i to je důležitou součástí nemocničních rehabek - kdo jiný by zvedal pacienty po úrazech, operacích... sestry na to čas nemají. Nicméně fyzioterapie samotná je mnohem hlubší obor, který vyžaduje spoustu vědomostí a zkušeností. Samozřejmě, všechno se dá dělat polovičatě. A navíc situace v našem zdravotnictví fyzioterapii velmi poškozuje. O OPRAVDOVÉ fyzioterapii neví většina lidí skoro nic a autorka článku asi taktéž. Bohužel to ale neni jejich chyba, ale chyba, ale chyba systému. Kdo tvrdí, že fyzio je jednoduchá neví o čem mluví nebo se stále nedostal do její hloubky... reagovat zde
            Email: stafbulikseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2011 19:54:06, zubejda) Také záleží, jaké má kdo vlohy, já si myslím, že i bez vysokoškolského vzdělání může tuto práce někdo vykonávat kvalitně. Vy potřebujete jinou masáž ne nehtovou.... ale S06ta by Vám asi beztak nepomohla!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2011 19:56:50, nikol) já chápu, že někdo "dře" aby měl titul a my ne. Jenže někdo taky musí vydělávat a nemůže si dovolit jentak odejít z práce. Já dělám na rehabilitaci pečovatelku a tento obor bych chtěla vystudovat, protože mě to baví. Jenže se nedělá v blízkosti dálkové studium, takže mám smůlu. Ale miluju takoví ***y, co tady hnedka urážej a myslej si, že jsou kingové, protože celý dny si dřepí ve škole a dloubou se v nose. S tou praxí jsem to měla taky, dřela jsem do roztrhání a ani korunu jsem nikdy neviděla. Tak tady ze sebe nedělejte chudinky. My pracující nemáme právo na studium?? Je to sice náročný obor, ale já dělám s fyzio, tak by to třeba pro mě tolik náročné nebylo. Tak laskavě přestaňte urážet a zatracovat jiní. Díky reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2012 08:43:55, Katka) asi lidi taky chodí do práce ty vole!!!!!!!!!A neser se do ženských,sama jsem seděla v lavici,tak asi víme co to obnáší.Každý ale nemá volbu výběru.Ty chudáku studovanej. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2012 07:48:06, Kristýna) Prvně bych přemýšlela, než bych začala urážet!!Já třeba bohužel nemůžu denně docházet do školy, protože mám postižený dítě- syna 5 let, kvůli kterýmu si chci udělat školu - fyzioterapeut, abych ho nemusela 2-3 x za týden tahat do špitálu, kde mě vždycky chytne nějakýho bacila a mohla ho cvičit doma, ulevit mu od bolesti atd. O těžké práci a stresu vím své, je plný ležák a do cizých rukou (stacionář) ho svěřit nechci, protože mi nikdo nezaručí, že se mu budou věnovat tak jako já 24 hodin denně. Takže jak jinak vystudovat školu?S15 reagovat zde
      Email: kika02seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2012 12:15:27, pavla) Chci reagovat sice pozdě,ale přece na Váš vulgární příspěvek.Ne každý chce studovat vejšku kvůli titulu/asi Vaše vlastní zkušenost/ ale shání dálkové studium třeba z rodinných důvod,nebo i kvůli tomu že už pracuje a chce si doplnit vzdělání.To Vás asi nenapadlo,že? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2013 19:05:29, Jakub) Ty jdi do p***le sám...Já studuji Záchranáře...denní studium, a taky lze tento obor studovat dálkově a to se jedná o urgentní medicínu, tak proč by se nedala dálkově studovat fyzioterapie, když si tak stěžuješ, jak dřeš, tak proč to vlastně děláš...idi*te namachřený, zamysli se... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2013 21:47:26, Jarda) Dřiiina? Tak tywoe byl sem po zlomený noze ve Vysočanech a jestli ti fyzioterapeuti jsou výsledkem tý dřiny, tak to je hodně smutný. Já jim ještě radil, jestli se mám zahřát, jak dlouho nohu zatěžovat a oni mě ještě poslouchali! Pravda mladý,zřejmě krátce po škole, ale i tak. Trága. Vys...l jsem se na všechny fyzioterapeuty a noha je oka to jenom díky ortopedům, skutečným odborníkům. FYZIOTERAPIE se opravdu dá studovat v pohodě dálkově! To je prostě takovej rozšířenej masérskej kurz a konec. Navíc pár fyzioterapeutů znám a ta jejich praxe? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2013 19:59:11, Pavla) souhlasím s tím, že dálková forma je divný nápad a prezenční formu jistě nikdy nevyváží, ale forma Vašeho sdělení zavání zakomplexovaností "chudáka chlapa" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2010 11:04:02, x) Ještě mimochodem. Nevím, proč tady uražíš zrovna zdravotní sestru?!
    Přečti si výše uvedený příspěvek Džíny z 2.8., právě studentky oboru Všeobecná sestra:


    Překvapuje mě, že student vysoké školy zdravotnicky zaměřené nezná rozdíl mezi Všeobecnou sestrou a Porodní asistentkou.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2010 11:09:05, mo) Dobrý den, reaguji na předešlé reakce a je mi z toho opravdu smutno, z diskuze o dálkovém studiu fyzioterapie se stal dvorek, kde se hašteří kdo a čím je důležitější, já považuji všechny obory ve zdravotnictví za stejně důležité a stejně odpovědné - proč, to snad ani není potřeba vysvětlovat. Jestli si někdo myslí, že by se měl dát ZÁKAZ studia dálkovou formou jakéhokoliv oboru, tak si myslím zase já, že patří do jiné doby a to do doby před r. 1989. Je to přece o tom, jak se nastaví podmínky - praxe a podobně, říct "Jestli si někdo myslí, že dálkově vystuduje fyzioterapeuta ať jde do , nebo jakýkoliv jiný obor..." je nedemokratické a hlavně krátkozraké, jelikož ti, co to dnes hlásají, mohou založit rodiny - mít děti, práci atd. a později si budou chtít dodělat obor, jaký potřebují či chtějí, co pak budou říkat? Ne, nesmím studovat ?
    Pokud je to možné, ti co s tím mají zkušenosti - přivítala bych jakékoliv informace o dálkovém studiu fyzioterapie - co je potřeba, kde se dá studovat, jaká je délka, praxe - prostě konkrétní informace. Kdo chce kritizovat a zakazovat, ať si založí svou diskuzi "Já jsem nejlepší a ostatní studovat dálkově nesmí" reagovat zde
    Email: Pamela.Radostnaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2010 11:33:49, Džína) Se zájmem jsem si přečetla všechny reakce na příspěvek.
    Už z principu bych nekritizovala nikoho, kdo si vybral nelehké studium nějakého zdravotnického oboru. Studuji na VŠ obor Všeobecná sestra. A jak jsem již psala výše, studium se musí opravdu vydřít. Nemluvím pouze o obsahové stránce náročnosti, ale především o časové. Naše studium je odlišné od většiny studia nezdravotnických oborů v tom, že musíme sedět ve škole denně od rána do večera a zhruba 30 % studia navíc náleží praxi, včetně té o letních prázdninách.
    Vidím problém spíše v něčem jiném, jelikož jsem měla možnost poznat systém zdravotní péče ve vyspělejších zemích. Např. v Anglii atd. není tak propastný rozdíl v pravomocích mezi lékaři a dalšími tzv. nelékařskými profesemi s vysokoškolským vzděláním. VŠ zdravotní sestra může v této zemi provádět diagnozy, poslat pacienta k odborníkovi a předepisovat určité formy léků. Stejně jako VŠ fyzioterapeut má lepší postavení, než v ČR. A je to velice správné.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2010 11:54:47, jamo) Ahoj, je zde hodne osobnich nazoru a emoci, ale z techto prospevku jsem se nedozvedel to podstatne. Existuje nekde forma dalkoveho studia fyzioterapie??? Slysel jsem o moznosti na VSZSP v Bratislave nebo o soukrome skole v Plzni. Vite o jake skoly se konkretne jedna, jake jsou jejich adresy, struktura studia, atd. ? Mate s nekterou z techto skol konkretni zkusenosti?
    Dekuji za konstruktivni a vecne odpovedi. Jamo
    **************************************************************************
    Mezitim se mi podarilo ziskat nasledujici odpovedi tykajici se Plzne, Pribrami a Bratislavy:
    Plzen1:
    Vážený pane inženýre,
    byl mě předán Váš dotaz k vyřízení. Obor Fyzioterapie lze studovat na Fakultě zdravotnických studií pouze prezenční formou studia, bohužel dálkovou formu nemáme.
    Veškeré informace naleznete na webových stránkách fakulty: www.fzs.zcu.cz. Pokud byste tam nenašel nějakou informaci, můžete se na mě s Vaším dotazem kdykoliv obrátit.
    S pozdravem

    Stanislava Nová
    studijní oddělení
    Západočeská univerzita v Plzni,
    Fakulta zdravotnických studií
    Tylova 57, 306 14 Plzeň
    e-mail: stnovafzszcucz
    tel: 377633710

    Plzen 2:
    Dobrý den,

    Na naší škole nelze studovat obor fyzioterapie. Tento obor otevírá Fakulta zdravotnických studií ZČU v Plzni. Jedná se pouze o prezenční formu. Informace najdete na www.fzs.zcu.cz .

    S pozdravem
    Věra Hodková
    studijní oddělení
    VOŠZ Dr.I.Mauritzové, s.r.o.
    Ledecká 35, Plzeň
    tel.: 377 534 450
    e-mail: hodkovasvzsplzencz
    URL: www.svzsplzen.cz

    Bratislava a Pribram :
    Posielam Vám vyjadrenie p. rektora: urcite nie nebudeme v 2011 fyz otvarat ani v Pribrami a ani v Blave

    PhDr. Zlatica Ondrušová, PhD.
    vedúca ŠO VŠZaSP sv. Alžbety
    tajomníčka IVSP VŠZaSP sv. Alžbety
    zlatica.ondrusovavssvalzbetysk
    0902 189 294
    ________________________________________
    Takze o zadnem dalkovem studio fyzioterapie zatim nevim. Pokud vite, dejte mi prosim vedet. Dekuji Jamo. reagovat zde
    Email: jamo22volnycz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.12.2011 07:26:23, cvrcek) Zdravím, nevím, zda-li je ještě aktuální, ale studium fyzioterapie dálkově nejde, ale alternativou je možnost studovat v ČB zdravotně sociální fakultu obor rehabilitace postiž.........., který lze studovat dálkově, jen po studiu nelze pracovat ve zdravotnickém zařízení na pozici rehabilitační pracovník to je místo pro fyzioterapeuty, ale jako sociální pracovník. Já mám v úmyslu otevřít relaxační centrum a na to by to mělo stačit. Posílám odkaz na informace o oboru: http://www.zsf.jcu.cz/studium/informace-pro-uchazece-o-studium/prijimaci-rizeni/info_2007/rehabilitacni-psychosocialni-p ece-o-postizene-deti-dospele-a-seniory/ a o rozvrh: http://www.zsf.jcu.cz/studium/informace-pro-studenty-zsf/rozvrh/povinne-a-povinne-volitelne-predmety/rehabilitacni-psych osocialni-pece-o-postizene-deti-dospele-a-seniory-bakalarske-studium/ Vím, že webwm zsf.jcu.cz se někdy špatně prokousává, ale dá se to zvládnou. Mnoho štěstí ve studiu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2010 09:49:27, Michaela) Ahoj, pro blce, kteří žijou v domnění, že humanitní školy nebo ještě líp ekonomky jsou zadarmo a jen u zdravotních oborů se člověk nadře : já jsem studovala vejšky dvě a jak tu někdo tvrdil, že 2 VŠ pro titul a zadarmo...no, kdo nezkusil,ví o tom houby. Já jsem od pondělí do pátku byla v jedné a soboty v druhé škole, státnicové otázky jsme měli stejné jako denní a zkoušky stejně tak. Jedinej rozdíl byl v tom, že na denním nám poznámky a obsah zkoušky v postatě naservírovali pod nos na přednáškách a na dálkovém nám pomalu ani nedali sylabus. Zatímco ostatní na koleji pařili, já šprtala na 4 státnice, psala bakalářku. teď jsem bc dokončila v září a jedu dál,magistra učitelství- další 3 státnice a diplomka. Nemám absolutně pocit, že bychom se kopali do zadku, je to jistě škola od školy,ale nikdo nemůže říct, že humanitní obory jsou zadarmo!!! Stydtě se reagovat zde
    Email: x.jeniesseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 15:24:58, Džína) Mohla by jsi také příště napsat, co vlastně jsi studovala, proč to bylo tak těžké a něco dalšího o Tvém studiu :-) Za svým názorem, že humanitní školy jsou nejlehčí si naprosto nadále stojím. Náročnost oboru se vydnotí i dle toho, zda se dá studovat i kombinovaně. Pochopitelně složité obory kombinovaně studovat nejdou. Existuje na filosofické nebo nějaké podobné humanitní fakultě obor, který by se nedal studovat kombinovaně?? Když jsou tedy humanitní obory tak kvalitní, proč se o jejich absolventy zaměstnavatelé neperou? S08 Ve všech statistikách jsou na tom humanitní absolventi zdaleka nejhůře, co se týče uplatnění.
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 21:40:52, MICHAL) Studuju Lékařskou (4. ročník) i Filosofickou fakultu (1.ročník), k náročnosti studia: u kteréhokoliv zdrav. oboru Bc. studia se se studium medicíny nedá vůbec srovnat ( je to uvedeno velmi slušně) - znám kvalitu Bc. sestra a fyzioterpie z UK v Praze, Hradci králového a ze ZČU v Plzni. k filosofické fakultě - kombinovaná forma neznamená horší studenty, mnohdy je tomu naopak a např. jazykové zkoušky, které se musí splnit na FF by zrovna moc studentů Bc. zdravot. nedalo (VÍM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI). A V KAŽDÉM PŘÍPADĚ NEZÁLEŽÍ NA OBORU STUDIA, ALE NA STUDENTECH !!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2011 11:00:03, vmikusacek@seznam.cz) Kdo to neví lidi, tak dálkově jde fyzioterapie u nás studovat v Českých Budějovicích a nově i v Hradci Králové, Bratislava nemá moc velkou úroveň:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2011 20:02:30, gina) Co se týče HK a dálkového studia,je možné pouze tříleté Bc. studium a mohou zde být přijati pouze již vystudovaní fyzioterapeuti S PRAXÍ z bývalých SŠ či nástaveb - nevím přesně,jak se dřív tento obor studoval- ti vpodstatě dálkovým studiem dosáhnou na titul Bc..Praxe je nutností!!-není sice zřejmě uváděna jako podmínka pro přijetí,ale pokud vím,za praxi dostáváte automaticky při přijímacím řízení +50 bodů a další maximum je 50 bodů za písemný test-z toho lze snadno spočítat,že pokud napíšete jako uchazeč bez praxe test na plných 50 bodů(což by byl zázrak),tak uchazeč s praxí,který napíše na 1 bod je stále se svými +50ti body před Vámi.Magisterské studium v HK nebude.
      Pokud jsem se sama zajímala,žádné magisterské distanční studium v ČR není,bylo mi doporučeno zažádat o individuální studijní plán,pokud budu na magistra pokračovat a dostanu se :). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2011 13:48:32, Eva) Skutečně lze dálkově studovat tento obor v Českých Budějovicích? Nikde jsem nenašla informace, mohl byste někdo nějaké poskytnout. Moc díky! Eva TEXT reagovat zde
      Email: petrevacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2012 14:56:14, Michelle) nenašla jsem žádný odkaz ke kombinovanému studiu v ČB, mohla bych poprosit o kontakt?
      k debatě nemá cenu se vyjadřovat :( reagovat zde
      Email: ginger007postcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2011 17:49:37, irena) všem lékařům fyzioterapeutům jen sdělkuju-nedivze se nám co toto studium nemáme a máme o něj zájem ve 30, protože nás život nakonec tímto směrem zavedl, hledáme dálkové studium, ikdyby to mělo bejt přes víkendy ikdby se to mělo studovat 8 let a mezitím byl apraxe.Nebo alespoň obdobné studium....Je to totiž proto, jelikož už nemáme prachy na obyčejné denní krásné studium žel....Není to kvůli onanii nad tituly, ale zdokonalením v tom co nás začalo bavit, udělali jsm esi masérské kurzy a zajímá nás to třeba víc, protože chceme více poradit.I tak se dá, a nejsme lempli a lidé se z anámi vrací...ale jelikož chceme víc vědět, zajímá nás to.
    myslím že nemluvím jen sama za sebe.S11:DS05 reagovat zde
    Email: jirouskova.ircagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2011 19:22:54, gina) no,ja jsem to chtela tak moc,ze to studuji po 40tce prezencne,studium si jako 2 VŠ platim 40 tis. ročně, mam 2 deti 8+5let a po večerech dělám účetnictví.někdy je potřeba ke splnění snu víc,než jen hledat distanční studium S13. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2012 12:34:51, Katka) Dobrý den. Je mi smutno z těch, co si myslí, že fyzioterapie je o chůzi po chodbě a o masážích. Ale rozčilovat se, má význam jen nad těmi, co za to stojí. Info k studiu v Hradci: Studuji tam druhým rokem kombinovanou formu, je to velmi náročné, ale velmi obohacující. V ničem nás nešetří, ale sešla se nás tam skvělá parta, tak se to dá zvládnout. Zkoušky tady nejsou jen dvě, jak někdo vtipně podotkl, např. teď v letním semestru jich bude osm a to nemluvím o zápočtech. Škola je dva až tři víkendy ( Pá+So) za měsíc, ale třeba v březnu tam budem čtyřikrát! A taky je tam potřeba sbsolvovat nějakou praxi. Ale většina musí studovat v době své dovolené a za své, a přesto to nevzdáváme. Takže hlavu vzhůru a držím palce. reagovat zde
      Email: katka.vachaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2012 20:46:26, Petra) Ahoj,

        chtěla bych zkusit Hradec, ale zajímalo by mě jak je to s předměty, které jsme na VOŠce moc neměli, fyzika, chemie a podobné předměty. Nemám moc základy z těchto předmětů, proto mě zajímá jak hodně se v učivu objevují. A zda bych se měla naučit středoškolskou chemii a fyziku.
        Díky za info:) reagovat zde
        Email: sweetdotseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 16:13:07, paprka) Ahoj, poslední informace z fyzio z LFHK je taková, že další ročník dálkového studia se otvírat nebude. Jsem teď ve druháku a kdo má pocit, že je to zadarmo, tak se silně plete... v prváku bylo 28 předmětů, jen zkoušek bylo 7 v každém semestru, zápočtové práce, a trávili jsme ve škole vždy tři víkendy v měsíci. Do toho ještě klinická praxe na odborných pracovištích a prázdninová praxe + vypracování kazuistik. Lékařská fakulta klade vysoké nároky na předměty jako anatomie, biofyzika, biochemie, biologie, fyziologie, patologie, psychologie, farmakologie, neurologie, interna, chíra.. pomalu po nás chtěli, abysme měli každý svůj fonendoskop. A to jsme ještě nedošli k samotným předmětům z rehabilitace... Komu tohle přijde málo, s tím, že má ještě svou práci a rodinu - dost často malé děti... ten ať se zamyslí. reagovat zde
          Email: damcovaemailcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 21:46:30, Petra) Díky,
            tak to potřebuji dost předmětů dopilovat. Jenže pokud se nebude další ročník otevírat......
            Fonendoskop bych někde u sebe i našla:) reagovat zde
            Email: sweetdotseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2012 19:45:30, MIšule) Ahojte lidi, já mám jen takovej dotaz. Je to už nějaký pátek co jste tady dost diskutovali na téma - Fyzioterapie a dálkové studium. Já jsem se chtěla zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenosti z dálkovým studiem Ergoterapie. Zajímalo by mě do jaké míry je studium náročné. Takže pokud máte o tom někdo povědomí tak jsem s tím reagovat zde
    Email: chickymisseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.12.2012 18:03:06, haslerka) Dálkově fyzioterapie určitě studovat nejde krom Hradce. :-D
    Ale tam je to omezené pouze už pro vystudované fyzioterapeuty co už pracují a není to až tak lehká práce :-D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2013 12:52:45, Patrik) Ahoj,

      tak abych aktualizoval informace ohledně studia fyzioterapie v dálkové formě: Jako kombinované studium lze fyzioterapii za škol. rok 2013/14 studovat jen na ÚJEP v Ústí nad Labem - v Hradci to tento rok neotevřeli, musíte ale mít tento obor vystudovaný na SŠ nebo VOŠ. Ti, co to mají vystudovaný na SŠ/VOŠ však dle zákona mohou jako fyzioterapeuti už pracovat. Tak to nejspíš budou studovat jen pro titul............. nicméně čest jejich snaze - pracovat a studovat současně není lehká věc.......
      A teď pro většinu z těch, kdo fyzio chtějí studovat ne v denní formě a přitom nemají SŠ/VOŠ ani praxi ve fyzioterapii. Ti mohou studovat na Slovensku, na univerzitě v Prešově. V ČR taková možnost v současnosti není. Má to ale svoje mouchy.
      1. bakalářské studium trvá 4 a ne 3 roky
      2. roční školné stojí 600 EUR........... Slováci zpoplatnili studium na VŠ, nejsou hloupí jako naši...:D
      3. Prešov je trochu z ruky

      Teď to hlavní: Už jednu VŠ ekonomického směru mám a stejně se s diplomem můžu nechat vyfotit.......... ekonomů je všude plno jak psů, protože to nechají udělat kdekoho. Dálkově na soukromých VŠ si ekonomku po víkendech dělá kdejaký omezenec, jen když zaplatí školné. Já jen doufám, že s fyzioterapií se nestane něco podobného........ Letos jsem se na fyzio dal přihlášky a dostal se, budu to muset studovat v denní formě a 3 roky tak žít ze svých úspor... To si mohu dovolit jen kvůli tomu, že jsem svobodný a bezdětný a mám našetřený.......

      Zajímají mě Vaše reakce na můj názor. Kdyby chtěl někdo bližší info ohledně příjmaček, rád poskytnu. Dělal jsem příjmačky - obor fyzioterapie - na UJEP Ústí n Lab., Ostravská univerzita, MU Brno, PU Olomouc - FTK a taky FZV a 2. LF UK. Nechci se chlubit, ale dostal jsem se na všechny kromě Brna - tady to byl nářez.....

      Díky za reakce reagovat zde
      Telefon: 724522778, Email: PatrikVystavelseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2013 12:35:54, Jitka) Ahoj,jsem trošku starší ročník,přesto jsem se pokusila o přijímací zkoušky na obor fyzioterapie/ergoterapie 2013/2014 na UJEP..vyšly a jsem přijatá na oba obory..na kombinovanou formu jsem se hlásit nemohla,protože mám střední ekonomického směru,takže mi zbylo jen prezenční studium,ale nemohu přijít ani o zaměstnání...a studium vzdát také nechci...nějaká rada,jak to skloubit..??? reagovat zde
        Email: andreasovajseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2013 14:59:01, patrik) Zdar, Jestli máš po maturitě už nějakej pátek, tak ses musela speciálně na příjmačky naučit a jestliže jsi uspěla, tak ses musela naučit dobře........ gratuluju.
          Pokud nemůžeš přijít o práci a chceš studovat tak časově náročný studium jako fyzioterapie v denní formě, tak ale nechápu, proč jsi do toho šla....... Fakt nevím, jak zaměstnání skloubit se studiem. Já se rozhod pro 2.LF Karlovy univerzity, podíval se na její rozvrhy a vidím, že každej pátek mám více méně volnej, v ostatní dny je ale výuka od rána až do 16 - 17 h........... V tom Üstí to bude asi stejný, zeptej se............
          Docela by mě zajímaly tvoje další kroky, dej vědět a měj se.
          Patrik. reagovat zde
          Email: patrikvystavelseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2013 17:18:19, Jitka) Ahoj...proč jsem na tento obor šla..??? Pracuji,jako masérka už hodně let a spousty kamarádů mám fyzioterapeuty..hodně mě zajímá tento obor...tak proto...na přijímačky jsem se připravovala sama bez kurzů,jen jsem si sehnala pár materiálů k učení..také mám kamarády,co studovali denní studium práva a taky chodili do práce... a šlo to...je mi jasné,že na praxi být musím,to je jasné a pochopitelné,ale nevím proč musím být i na každé teorii??? Je přeci na každém,jestli je schopen se naučit či ne...no uvidím...ale rozhodně to zkusit chci,třeba to fakt nepůjde,ale zkusím to! Děkuji za odpověď...budu ráda,když mi napíšeš,jak to chodí,kolik je praxe..atd.zajímá mě vše:) Takže předem děkuji...a určitě napíšu,jak vše pokračuje...??? Zatím se měj....:) reagovat zde
            Email: andreasovajseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2013 10:34:24, Lucka) Článek: http://finance.idnes.cz/fyzioterapeut-nebo-maser-0yg-/podnikani.aspx?c=2001M057Z01C reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  2. fyzioterapie - Ostatní
  3. Fakulta tělesné kultury-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  5. fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Dalkove studium FIM UHK - Informace o studiu
  7. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  8. Příjimačky na magisterské studium fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Fyzioterapie na FTVS nebo 1. Lk - Univerzita Karlova
  10. Jaká je fyzioterapie na FTVS UK? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.