CRV pro VOŠ


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.07.2011 19:29:24, Iveta, zhlédnuto: 1559x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, jdu na tuto školu na upravené studium pro absolventy VOŠ - cestovní ruch - prezenčně.
Vím, že se učí jen 3dny v týdnu (po-st), ale zajímalo by mě, jak dlouho do noci se učí, vím že je to podle rozvrhu a je různý, ale zda mám počítat s tím, že tam budu třeba až do 21hod. nebo jsou poslední přednášky tak do osmi. Díky moc

Email: bublik19seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2011 20:39:37, Radka) Já jdu také na tuhle školu (ale kombinovaně).
    My máme délku výuky na webu.
    Koukni, určitě to tam budete mít také, aspoň orientačně určitě :)

    Pro představu jak to máme my:
    Pá 16,45 - 20,00
    SO 8,30 - 19,00
    ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2011 20:58:27, Iveta) Jj to jo, ale ty jdeš kombinově, prezenčně je to sice Po-St, ale čas tam není. To asi až každýmu udělají rozvrh. Ale děkuji za reakci. reagovat zde
      Email: bublik19seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2011 22:01:00, Jan) Ahoj, co se toho kombinovaného studia týče, můžeš to prosím rozvést? Rozvrh, který si uvedla, je takto dvakrát do měsíce? Vždy v Pá+So? Nebo je to jen Pá a za dva týdny So? Díky. ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2012 15:30:31, kiki) ahojte, chtěla bych tento obor pro VOS kombinovane zkusit letos, studujete tam tedy? a jsou to tedy 2 dny v týdnu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2012 16:36:25, Michaela) Ahoj,
    mě by zajímalo jak těžká je angličtina na této škole.
    Děkuju.o) reagovat zde
    Email: pospisilovamichgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2012 18:22:23, Iveta) Ahoj, já už mám po této škole a pro začátek můžu říct, že to zas tak těžký nebylo, i když hodně záleží na jaké profesory člověk narazí. Ty se ptáš hlavně na anglinu - tak pokud ji máš jako první (hlavní) jazyk, tak v zimním semestru je to zaměřený hlavně na ekonomickou angličtinu, která je docela těžká, pokud jsi ji nikdy neměla + do toho je pár lekcí s tématikou cestovního ruchu - hlavně odborná terminologie - ale radím - chce se to učit slovíčka z těch lekcí postupně, já to nechala až najednou přes Vánoce a docela jsem se zapotila :-D Jinak v tom zimním semestru máš pouze zápočet, kde musíš napsat test - ale je různý podle vyučujících, ale je na ně dost možností, někdo opravy psal až v letním. Já měla v zimním Míškovou a ta je docela drsná, mluví hrozně potichu a chce vše podle odborné terminologie, jiná slovíčka neuznává, ale dá se to zvládnout. V letním semestru jsem měla starší paní (Šatavová) a ta byla super, dá se s ní mluvit a není tak přísná. A státnice z angliny? opět hodně záleží na zkoušejícím a přísedícím a samozřejmě na otázce, kterou si vytáhneš. Moc jsem ti asi neporadila, ale aspoň něco :-)) Kdyby jsi měla ještě nějaké otázky, tak klidně napiš (nebo někdo další), případně můžu poskytnout i nějaké učebnice za výhodnou cenu, případně i nějaké materiály na CD. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2013 19:13:16, Daniel) Ahoj, četl jsem tvůj příspěvek a vzhledem k tomu že jsi studovala CRV na VŠO tak bych se tě chtěl zeptat jak těžká je tato škola a tento obor + jaká je cca úspěšnost dokončení studia, popřípadě které předměty/kantoři jsou ti nejtěžší, zejména bych se chtěl zeptat na profesora Hrádelku(pokud si ho měla) reagovat zde
        Email: wyngradeseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2014 16:19:13, Monča) Ahoj prodáváš nějaké materiály z VŠO pro obor cestovní ruch pro absolventy Voš?:) reagovat zde
        Email: moncisek18seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2012 10:56:35, Klára) Ahoj prodám veškeré materiály pro CRV na DVD 200Kč - testy, poznámky, materiály a skripta v el. podobě. V případě zájmu pište na holeckova-klaraseznamcz reagovat zde
    Email: holeckova-klaraseznamcz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.