Akcent college


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.08.2011 10:20:29, Sarka, zhlédnuto: 2123x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj
vybírám si vysokou a Akcent mě vážně zaujal. Na netu ale nemůžu najít moc recenzí ani názorů studentů co tam chodí, mohl by se se mnou někdo podělit o zkušenosti s touhle školou?

Email: grof.sarkagmailcom, Skype: Sarkagrrrr
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2015 19:06:03, Michaela Furiaková) Ahoj,

    letos jsem státnicovala a mohu vřele doporučit. Tato škola mě neskutečně připravila pro výuku pomocí nových, moderních a hlavně motivujících metod. Studium bylo náročné, ale vyplatilo se. Několika semestrální didaktika je časově velmi náročná, ale veškeré materiály využívám v hodině a hlavně tato příprava se mi neustále hodí na navazujícím studiu na UJEP v Ústí.
    Na této školy pracují profesionálové a to nejen pedagogové. Jako studenti jsme milovali kavárničku, kde jsme si vyměňovali dojmy a jedli vynikající jídlo či popíjeli kafíčko.

    reagovat zde
    Email: m.furiakovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2011 11:41:18, Michaela) Ahoj,

    právě jsem skončila prvák na Akcentu a musím říct, že jsem spokojená. Bála jsem se, že to bude fungovat tak, že si to zaplatíš a pak tě nechají jen tak proplout, ale tak to díkybohu není. Je tam spoustu kvalitních učitelů, tedy i kvalitních předmětů. Můžeš si vybrat z pár volitelných předmětů, každý semestr jiných, a některé jsou i v angličtině, což je super. Angličtina pak jako taková je na hodně dobré úrovni, třikrát do týdne, učitelé se střídají, takže v úterý můžeš mít Češku, ve středu Američana a ve čtvrtek Britku:) Co se týká náročnosti - časová náročnost, když si nedáš hromadu dobrovolných předmětů, tak je to v pohodě a co se týká náročnosti vůbec, některé předměty jsou složitější (v 1. semestru třeba Fonetika celá v angličtině), některé lehčí, obecně se to ale dá v pohodě zvládnout, pokud nejsi lajdák:D Co tím chci říct je to, že to není asi tak náročný jako Karlovka, ale zase to není ulejvárna úplná. Asi tak. Když budeš mít další dotazy, ozvi se mi radši na mail, tady jsem poprvé. Tak zatím reagovat zde
    Email: MichaelaNovakemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy
  2. studium na Akcent College - Akcent College
  3. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  4. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  5. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  6. Newton College - Výběr vysoké školy
  7. Newton College - Ostatní
  8. Unicorn College - Ostatní
  9. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. Prague College - Prague College

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.