Reakce na odvolání na PEF


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.08.2011 09:56:00, Tereza, zhlédnuto: 3288x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekPosílala jsem odvolání už 15. července a pořád mi nepřišlo vyjádření.. Znamená to že mě nepřijali a ani mi nic nenapíšou nebo jim to jen trvá dýl? Přišla reakce na odvolání už někomu??

Email: tkekelovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2011 11:09:12, Lucie) Já řeším podobný problém. Nejhorší je, že nikde o tom nemají ani zmínku. reagovat zde
    Email: l.kalachovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2011 19:23:55, Lenka) Ahoj,vyjádření na odvolání najdete na stránkách přijímaček http://prubeh.prijimacky.czu.cz/uchazec/cs/.
      Ted by tam měla již být reakce na vase odvolání! Poštou to nepřijde.tak snad to z toho pochopíte :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2011 11:56:06, Martina) Nevim, jestli jsem jedina, ale mam to furt stejny jak kdyz to bylo v cervenci, kdyz jsem to odvolani podavala :(
        Znamena to, ze me teda stejnak nevzali nebo? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2011 16:19:10, IM) Ahoj, taky stále čekám :o(( Taky tam mám pořád to stejné. Jsi Bc. a nebo Mgr. ? PEF ? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2011 16:28:50, Martina) Ano PEF, na bakalářské studium. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 17:49:10, Máruša) ahoj, řešim letos stejný problém...ostatní co se hlásili na stejný obor už to od včera vědí a já tam mám stále to samé...co to tedy znamená a jak ti to loni dopadlo? Moc by mi tvá odpověď pomohla..děkuju reagovat zde
          Email: mariekderovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2012 14:56:38, Jess) Když koukám na ten datum, tak se asi ještě nemůžu divit, že vyjádření nikde nevidím co? :-/ To je na nic, vědět to takhle až poslední týden v srpnu jak jsem dopadnul - nedopadnul... Asi ještě nikomu vyjádření nepřišlo co? Díkys reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2012 14:37:12, Tery) Bylo mi řečeno, že odpověď by měla být zveřejněna někdy kolem 20. srpna. Do cca 10. srpna se rozesílají odvolání... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2012 14:27:04, AlSt) Ahoj, koukala jsem se na profil a je stále možnost odesílat odvolání až do 15. srpna:). Tak máme ještě stále nějakou šanci, že nás třeba ještě vezmou;). Mohli by třeba napsat něco víc o příjmacím řízení. Třeba kdy bude zasedat znovu příjmací komise atd... Začíná mi z toho taky docela hrabat:(. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2012 19:26:37, Jess) Tjn, co jsem viděl loni ty datumy, tak to bude až tak cca po tom 24.8 :/ určitě..a pak to bude asi fofr :/ když až do 15.8 můžou lidi posílat, než to dojde...Tak to začnou určitě zadávat na web až 20.8 v pondělí :/ takže si ještě musíme počkat..ale stejně svůj výsledek vidím bledě :/ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2012 23:39:23, peti) Kolik bodů si byl/a pod limitem?? .. také čekám, jak mi to dopadne S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2012 14:15:13, Tery) Tak jak ste dopadli? :) Mě zatim přijali na jeden obor tak čekám jak dopadne ten pro mě důležitější :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2012 15:37:16, an) Ještě bez výsledku :o( ale jinak gratuluji! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2012 14:27:19, mimi) Ahoj..uz mate nekdo rozhodnuti? Ja porad nic a plno co znam..tak uz je maji...mam tu smulu jen ja sam? Dekujuu reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2012 17:50:54, peeli) já taky ještě čekám, tak doufám, že do pátku se to tam objeví :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2012 14:48:27, Tery) Já už mám na oboje. Ale na PEF co sem slyšela by to mělo být do 24.8. na webu. Takže jestli to ještě neni tak do patku by to už být mělo nebo si zavolej tý konzultantce nebo kdo to je :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 01:15:46, jitka) Na jaké číslo prosím tě? stud.odd. na PEF je z tech.důvodů zavřené od 15.8.-31.8 :( jsem z toho čekání na nervy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 07:03:36, Tery) No když si najedeš na tu stránku http://prubeh.prijimacky.czu.cz/ a když se přihlásíš tak uplně dole je okýnko na dotazy tak by tam mělo být i tel. číslo na referentku. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 08:30:43, jitka) díky, tam se snažím volat, ale nikdo nezvedá :-(... myslíš, že nejdříve vkládají ty úspěšná odvolání? ... taky jsem to někde četla... že ti, kteří nejsou přijati, tam stále nic nemají ..chjo :-( reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 09:59:10, Ivet) Kamarádka, která se hlásila na PaE na magisterské, tak včera jí tam už napsali, že se dostala.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 11:10:56, Tery) Na PEF co vim by to být do 24.8. tak snad se ještě poštěstí. Kolik ti chybělo do přijetí bodů? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 14:54:04, simi) Mě 1bod a také nemám žádnou zprávu... je to na těch stránkách, kde se přihlásíš č.přihlášky a rod.číslem?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 15:04:47, Tery) Jj přesně tam. Jestli ti chybí jeden bod tak tě vezmou. Počkej do zítra. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 15:12:38, simi) dík za povzbuzení ;) mám špatný pocit, skoro všichni okolo mě, kteří podávali odvolání mají výsledky a já stále čekám....chjo reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 16:32:32, zik) já také pořád čekam a pořád tam nemam nic... pořád tam mam že nejsem přijat a že mužu do 15.8 podívat odvolání :( divný..takže mam asi smulec.. :/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 06:58:39, Tery) Počkejte do dneška do večera a kdyby to tam stale nebylo tak v pondšlí zkuste zavolat tý referentce. Určitě vás vezmou!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 11:26:56, simi) Tak máme smůlu( bohužel ti co nemají žádnou odpověď na stránkách tak nejsou přijati :(:(:(dneska jsem se tam dovolala....i 1bodík byl hodně reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání - práva Olomouc - Ostatní
  2. odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. jak dlouho mám čekat na vyjádření k odvolání? - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  5. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  6. Odvolání na FRRMS mendelu - Mendelova univerzita v Brně
  7. navrženo přijetí ke studiu po odvolání - autoremedura" - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  9. odvolání a přestup na jíný obor na čzu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Zápis skôr, ako pride rozhodnutie o odvolaní z inej fakulty - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.