Přijímačky na žurnalistiku


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.09.2011 18:31:16, Viktorie, zhlédnuto: 862x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem,

chtěla jsem se zeptat, jestli tuhle diskuzi navštěvuje někdo,kdo studuje žurnalistiku nebo mediální komunikaci v Olomouci nebo i v jiných městech?Zajímalo by mě,jakým způsobem jste se připravovali na přijímačky,jestli je dobré jít na nějaký přípravný kurz případně jaký anebo jestli je lepší, aby se člověk připravoval sám, že si něco načte.Na stránkách školy jsem našla akorát z čeho se tam přijímačky dělají, ale nikde jsem nenašla žádné vzorové testy nebo prostě něco abych věděla, co si mám připravovat.Budu ráda, když se mi někdo ozvete kdo děláte tenhle obor a budu vděčná za každou radu.Díky moc předem:-)Vika

Email: vikinka.77seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2011 02:38:04, Markéta) Loňské TSP jsou už na stránkách UP zveřejněné... :) Loni se hlásilo cca 400 lidí, vzali 118 - ono jich tam pak nastoupí míň, proto berou tolik
    Já to sice nestuduju, ale dostala jsem se a ty TSP nebyly moc těžké :) reagovat zde
    Email: marketka.odlovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2017 10:58:51, Hanakl) Ahoj, dobré je sehnat materiály k přijímacím zkouškám, mrkněte sem http://www.ucebnicemapy.cz/ucebnice-pro-zakladni-skoly/priprava-na-prijimaci-zkousky-na-ss. Zde najdete vše co pro přípravu potřebujete. reagovat zde
    Email: klanova2seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. KDO JDE STUDOVAT NEBO STUDUJE ŽURNALISTIKU NA UPOL - Informace o studiu
  2. Jak se co nejlépe připravit na žurnalistiku? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.