fyzioterapie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.09.2011 20:01:02, lenka, zhlédnuto: 5855x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Ahoj, chci se zeptat na to, jak je to s přijímačkami na fyzioterapii všeobecně. Mám za to, že na letošek byly někde z fyziky, někde z chemie, a k tomu biologie a jazyk. Jak ale právě koukám na stánky UK, tak to chápu tak, že přijímačky jsou i z fyziky, i z chemie, i z toho ostatního. Nevíte, jak to tedy je? Je možné, že se pletu, že i letos to bylo z obojího. Dále bych ráda znala názory ostatních, na jaké fakultě je studium fyzioterapie ,,nejlepší´´? Našla jsem ho i na ČVUT, kde se snad bralo do průměru, nemáte někdo zkušenosti? Nejsem až tak geniální, takže bych raději volila fakultu, kde není studium až tak těžké, i když je samozřejmě jasné, že obtížné bude všude. Díky za rady!

Email: leni2261992seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2011 22:33:45, WildOrchid) Pojd k nam na FBMI CVUT :) sice tu jsou taky nejaky problemy, ale minimalne prijimackama projde vic lidi nez na lekarskych fakultach. Je tu dobrej kolektiv, a se studiem ti poradej jak spoluzaci, tak predesly rocniky. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2011 17:53:51, Lenka) prosímtě, nedal/a bys mi na sebe kontakt? :) já si samozřejmě podám víc přihlášek, ale jelikož už na jedné vysoké jsem, a alespoň první ročník chci zdárně ukončit, kdyby to nedejbože nevyšlo na fyzioterapii, tak mám už teď hrozně práce a učení, takže se chci na přijímačky připravovat od teď, mít nějakou jistotu a dostatek času. Bohužel ale ještě nejsou nikde vypsané dny otevřených dvěří, žádné podávání informací, a já už fakt nevím, kde si to info schánět :) reagovat zde
      Email: leni2261992seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2012 22:07:44, marcela ss) Příjemný den, můžete mi někdo poradit, zda je možnost studovat fyzioterapii při mateřské?dálkové jsemnenašla a obor bych moc chtěla studovat, v zaměstnání člověk pohlíží lépe, když má někdo školu víc, než když má jen pouhý kurz...děkui moc za radu. Marcela ss.soukupova.maseznamcz. Praha studium. reagovat zde
      Telefon: 774941292, Email: soukupova.maseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2012 18:42:42, Anna) Ahoj, chtela bych zkusit prijimacky na fyzio na CVUT. Prosim o radu ohledne vhodnych materialu k prijimackam-zda existuji nejake cvicne testy, pripadne kurzy apod. Diky moc :)
      reagovat zde
      Email: anna.petemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2013 09:31:07, Johanka) ahoj:) ted budu nastupovat na FBMI a chtela jsem se zeptat, jak to je s prednaskama, jestli to hodne hrotej s tim, jestli na ne chodis nebo ne, nebo jestli jsou ty prednasky pro tebe nejakym prinosem :) dekuju :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2012 22:22:07, Katka) Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s talentovými zkouškami z tělocviku. Někde jsem četla že jsou součástí přijímaček a byla bych moc ráda, kdyby mi někdo alespoň malinko nastínil, jak to probíhá a tak. Každopádně budu vděčná za jakékoliv informace a doporučení o tomto oboru. reagovat zde
    Email: kaculina001seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 10:29:52, cronen) Na Fyzio na FTVS se talentovky nedělají jsou jen na jiných oborech, ale jsou tam letos místo klasických testů testy OSP od filozofické fakulty takže nikdo moc neví jak to bude vypadat reagovat zde
      Email: cronenseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2013 22:44:33, Mod.i. Nat) Není tady nějaká dobrá duše, která by si chtěla přividělat??? Potřebuji někoho, kdo by mě připravil na přijímací zkoušky na navazující magisterský studium fyzioterapie. Je jedno zda-li se jedná o studenta z FTVS, UPOL, MUNI či OSU. Dobře zaplatím, děkuji. reagovat zde
    Telefon: 732491538, Email: msannicentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Fakulta tělesné kultury-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Studium fyzioterapie - dálkově, distančně ??? - Informace o studiu
  3. Fyzioterapie - Palackého, Masarykova - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  5. Fyzioterapie X Optometrie - Výběr vysoké školy
  6. prosim nazory na LF v Praze, presneji fyzioterapie - Výběr vysoké školy
  7. fyzioterapie - Ostatní
  8. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  9. Přípravné otázky na přijímací zkoušky 2. lékařská fakulta fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. přijímačky FTVS-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.