Chcete studovat Policejní akademii ČR v Praze?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.10.2011 14:34:23, otazkypacr, zhlédnuto: 1629x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Za velmi přijatelnou cenu (200,-kč) prodám vypracované otázky k přijímacímu řízení k bakalářskému studiu na bezpečnostně právní studia. V případě zájmu mne kontaktujte na otazkypacrseznamcz.

Email: otazkypacrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2012 23:41:58, Petr Kvěšek) Mám zájem o zakoupení vypracovaných otázek, prosím sdělte podmínky za kterých mi je můžete odeslat a na jaké konto bych měl odeslat požadovanou finanční hotovost. reagovat zde
    Telefon: 737684534, Email: kvesek.petrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2013 12:31:02, Přijatý) lidi POZOR další rychlo zbohatlík, prodává nekompletní řešení někdy z roku 2008, které absolutně nesedí na aktuální příjímací zkoušeky NEKUPOVAT !!! pOZOR

    pokud se chcete na školu dostat jako já, tak má te jedinou šanci objetovat pár stovek a koupit si JEDINÉ ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ, které najdete na www.pacr.cz S11

    já ho koupila a jsem tu, takže názorný příklad reagovat zde
    Web: http://www.pacr.cz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2013 18:43:01, Tereza) Díky za radu, určitě to vyzkouším. :) A přikládá se k přijímacím zkouškám i vysvědčení ze střední ? Nebo jen maturitní ? děkuji moc :)
      reagovat zde
      Email: pe.teraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2014 08:02:38, anička) další to už je 5 příspěvěk toho samého člověka a jeho 5 emailová adresa... už mě to začíná unavovat

    proč pak asi podvodník potřebuje každý týden zakládat novou emailovou adresu aby mohl prodávat svoje nejlepší řešení příjímaček? proč???

    protože je to podvodník a nebaví ho číst stížnosti na to, že vám nic nepošle, nebo že to co nakonec poslal je snad vtip

    rozhodně nekupujte od toho kdo zde prodává jako TESTY2014EMAILCZ PRIJIMACKYPACREMAILCZ OTAZKYPACRSEZNAMCZ ... FAKT JE TO PODVODNÍK

    reagovat zde
    Email: wolfelovigmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Policejní Akademie ČR v Praze - přijímačky na Bc. - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Vypracované otázky na Policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  3. přijímačky na Policejní Akademii ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Prodej učebnice - příprava na přijímačky Policejní akademie ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Vypracované otázky Policejní akademie české republiky! - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  7. Příjímací zkoušky na Policejní Akademii Praha - Stačí vypracované otázky? - Policejní akademie České republiky
  8. Přijímačky na Policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  9. CHCETE SE DOSTAT NA PRÁVA? - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Komplet otázky z přijímacího řízení na Policejní akademii 2018 - Policejní akademie České republiky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.