Výběr VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.10.2011 22:46:10, Bára, zhlédnuto: 1708x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Chtěla bych poradit, jsem ve čtvrťáku a po maturitě ze mě bude nutriční asistent.Poradili by jste mi s výběrem VŠ, kde by se trochu uplatnili znalosti o výživě a zdravotnictví? Na nutričního terapeuta se nemám šanci dostat z důvodu nedostatečných znalostí chemie.A také jsem se ještě chtěla zeptat jestli má někdo zkušenosti s oborem Rekreologie a co vše to obnáší..??a ještě s oborem Regenerace a výživa ve sportu? :) Budu moc ráda pokud mi někdo napíšete :) předem děkuji :)

Email: Bara.Havlseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2011 18:12:59, Lenka) Ja vím, jen že na obor regenerace a výživu do Brna jsou těžké talentovky - teda pokud suprově neplaveš. Jinak příjímačky jsou tak 100metru plavání, biologie a TSP. Taky jsou tam chtěla jít, protože chci jít na nějaký obor s výživou,ale to plavání nevim nevim. reagovat zde
    Email: Mememollyssseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2011 18:07:35, Barbora) no to plavání budu muset ještě potrénovat, ale děkuji.Jsem ráda že mi aspoň někdo napsal :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2011 22:26:51, blondberry) Procpak bys nemohla zkusit nutricniho terapeuta? :] ja mam stredni umeleckoprumyslovou skolu a dostala jsem se na nutricniho terapeuta, i kdyz studium pro me bylo o neco tezsi.. reagovat zde
        Email: blondberryemailcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2012 13:53:25, Šárka) Ahojda, zaujal mě tvuj přispevek, prosím tě a ty jsi kde na VŠ na nutričního terapeuta? Chtěla bych na VŠ něco se zdravou výživou, ale říkam si že je to vše společené s medicínou, a já nejsem moc dobrá v BIO ani v chemii, i když mám gympl, jak ty to tam zvládáš po průmce? Měj se hezky. Díky za odpověď reagovat zde
          Email: Sarka.vojeniceseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2012 14:38:30, Inkvizitor) Výživa má HODNĚ společného s biologií i chemií. Pokud v jednom i druhém plaveš, rozhodně to není obor, ke kterému bys měla jakékoliv předpoklady. Lidé jako ty pak vehementně šíří nesmysly typu "karcinogenní E330"... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2012 19:10:10, deny) Zvládla jsem to dobře, minulý rok jsem odstátnicovala :-) Obor má velkou perspektivu. Ano, studium je náročnější, to rozhodně. Za 3 roky projdeš mnoha předměty, které souvisí s medicínou. Základem je anatomie, fyziologie, patofyziologie, bichemie, chemie potravin, hygiena, dietologie atd. Všechno pro mě bylo nové, úplně všechno, ale bylo to tak zajímavé, že mě studium celkem bavilo a vždycky jsem ty zkoušky dala nějak dohromady. Je jen potřeba se učit a zajímat se o to, co studuješ, to je celé.
            Já nyní pokračuju na přírodovědecký fakultě na navazujícím.
            Kdyby tě cokoliv zajímalo, dej vědět, ju :) reagovat zde
            Email: blondberryemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Výběr biologického oboru - Výběr vysoké školy
  2. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  3. Výběr VŠ kombinované studium - Výběr vysoké školy
  4. Výběr VŠ v oboru IT - Výběr vysoké školy
  5. Výběr VŠ - co s matematikou a jazyky? - Výběr vysoké školy
  6. Výběr VŠ + oboru - Výběr vysoké školy
  7. Výběr VŠ, humanitní/jazykové zaměření/jazyk od úplného začátku? - Výběr vysoké školy
  8. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  9. Vysoká škola - technický směr výběr - Výběr vysoké školy
  10. Výběr studia bc. a mgr. - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.