poplatky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.11.2011 01:34:06, marie, zhlédnuto: 236x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chtěla bych se informovat ohledně poplatků...
Před třemi lety jsem nastoupila na obor A, ale ten jsem po dvou letech opustila, jelikož jsem zjistila, že mě vůbec nebaví, a rozhodla se ho tedy přerušit. Rozhodla jsem se pro jiný, který bych měla příští rok končit. Chci se zeptat, letos mi končí ta doba 3+1, takže příští rok budu platit. Chci se zeptat, v případě, že se přihlásím na navazující, tak se začíná jakoby od znova, že ano? Takže bych neplatila,že?
A také pokud bych se po uzavření toho bakaláře rozhodla si přidat další bakalářský obor, tak za ten bych asi museila platit, což?
Děkuji za odpověd. Lucie

Email: mari997seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2012 18:47:25, Slávka) Ahoj Lucko! Nevím, kde studuješ, ale na UPOL to tak není. Já jsem začala studovat Magistra, ale platila jsem poslední rok (přestože jsem ho dokončila zdárně za 2+1) ještě "dluh" z bakaláře... (Bakaláře jsem studovala 3+1= 1.obor a 1rok= 2. obor -tzn. celkem v součtu 5 let, fakticky ovšem 2004-2008 - co jsem totiž o ten rok protahovala 1. obor, tak jsem souběžně nastoupila na další obor, ale ten rok mi započítali dvakrát, nenadělala jsem nic..:-(( )Tak si to radši ověř (písemně - emailem) na studijním, jak to máte u Vás... reagovat zde
    Email: bet-my-soultiscalicz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2012 21:02:54, Radek) Slávko, pokud ta tvá doba Bc. studia kalendářně skutečně celkově nepřekročila 4 roky, tak to bylo porušeno to pravidlo že doba souběžného studia se počítá pouze jednou. Můžeš mi podrobněji popsat svůj případ ať už sem nebo mně do mailu? Datumy kdy si začala a co a kdy skončila. Jednak to Bc. a jednak to nav. Mgr.? Já vím že už to teď pro tebe nemá moc smysl ale rád bych se ujistil zda jsi měla opravdu pravdu s tím a případně bych klidně hodil za sebe dotaz na tu tvou školu, jak je to možné a ať se mi k tomu vyjádří.

      Dík reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2012 20:48:23, Radek) Ano, až ti skončí ta doba 3+1 od začátku prvního studia, začneš platit za delší studium (tučnější částka za semestr) a platíš do doby než to Bc. studium dokončíš. když pak budeš ještě začínat nebo dodělávat jiné Bc., platíš cca 3000 ročně za "další" studium.
    Navazující magisterský obor je jiný stupeň - tam by to mělo být čisté a měla bys mít k dispozici 2+1, protože ten "trest" za delší studium sis již odkroutila v tom Bc. Ale jak píše Slávka, je lepší se zeptat na té nové škole a to nejlépe té pověřené osoby, která má poplatky na starosti. Je lepší se s tou osobou kdyžtak dohadovat jak to je a jak by to mělo být ještě dřív než to budeš mít oficiálně že to musíš platit. Aspoň se to vyjasní. A za tu radu bych jí klidně dal kytku nebo bomboniéru, :). reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Poplatky za studium - Informace o studiu
  2. Poplatky za studium - Informace o studiu
  3. Poplatky - Ostatní
  4. poplatky za studium - Ostatní
  5. dataz: Poplatky za VŠ - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  6. poplatky za studium na VS - Ostatní
  7. Poplatky za delší studium - Ostatní
  8. poplatky za druhou VŠ - Ostatní
  9. Poplatky za studium další VŠ - Ostatní
  10. Poplatky za studium - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.