Uplatenie- IRES


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.01.2012 10:24:33, Erika, zhlédnuto: 1146x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte zaujal ma program International Relations and European Studies na Metropolitnej univerzite len si neviem celkom predstaviť jeho uplatnenie v živote. Je tu niekto kto to vyštudoval a už pracuje? Kde a ako? Tiež rozmýšľam nad Medzinárodným obchodom pretože si viac viem to uplatnenie predstaviť lenže tiež sa mi to zdá náročnejšie.

Email: erika.pekarikovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2012 19:55:49, Kalisto) Uplatnění v životě je s tím asi takové jako s jinými sociologiemi. Když si dobrá můžes dělat diplomacii, na ambasádě/ministerstvu. Nějakou analytickou činnost apod. Ale s tím že tuna lidí ve výsledku stějně dělá něco jinýho než studovali tak je to celkem jedno.

    IRES studuji je super. Sice je to soukromá škola ale bez učení tu jen tak neprojdeš. Profesoři jsou výborní řečníci osobně chodím na přednášky hodně ráda protože se krásně poslouchají (i když to je individuální názor) a nejdůležitější věc je že ten obor je anglicky. A umět na akademické úrovni anglicky je imo lepší než xy vysokých škol. reagovat zde
    Email: kalisto.lemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2012 15:17:52, JK) Ahoj,
    studium na IRES bylo velkou výzvou i když člověk umí anglicky. Každý týden je tam velké množství požadované literatury na přečtení a článků, které jsou základem pro hlubší pochopení přednášky, takže se člověk docela nadře. Ale všechno se to vyplatí víc, než kterýkoliv jiný český obor. Moji bývalí spolužáci jsou na mezinárodních odděleních a na ministerstvech v ČR nebo v zahraničním zastoupení ČR, takže se ukazuje, že když se člověk trochu snaží na IRESu něco naučit, tak to stojí za to. reagovat zde
    Email: 2k6seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2017 19:41:02, BV) Ahoj, zaprvé IRES je uplně jiné kafe než obory na MUP. Samostatná větev se trhá od filosofie MUP a profesoři na tomto oboru se od "standartu MUP aka - "jsem modelka, mám prachy, dejte mi titul" také distancují, IRES je prostě taková vyjímka. Lektoři jsou opravdu špičky, učí na Karlovce, v Brně... ale většina jsou spíš vysoce kvalifikovaní cizinci ze zahraničních univerzit. Bohužel studium žádná pohodička nebyla, letos nás z původních 55 jde ve třetáku ke státnicím (BC) v červnu jen 11... Jde o to, že obor se snaží trhnout od MUP a chce se spojit ś Anglickými top univerzitami ( Aston ) a tak to i vypadá. Ráda bych dodala, že v průběhu studia k nám přicházeli studenti z UK a VŠE jelikož prý kvalita a možnosti na těchto školách byli minimální, a navíc si asi mysleli že to bude velká pohoda - nebyla, dva opakují druhák a zbytek šel raději na český "IRES" - který se s oborem v AJ nedá srovnat. Ve zkratce obor je velmi náročný na přípravu, spousta readings, seminářek a velmi přísné podmínky na bakalářku (většina lidí tu ale stejně vyhořela na právu, kde se v rámci zkoušky řeší reálné případy a spousta lidí na praktický věci prostě neměla mozek). Ve finále jsem spokojená dostala jsem se díky některým skvělým profesorům na postgraduál na Columbijskou Univerzitu, takže za mě spokojenost. Pořád platí že žádná škola z tbe neudělá genia záleží na člověku jak se ke studiu postaví ). Jinak studijní oddělení a služby MUP to už je na jiné povídání - katastrofa. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium v angličtině (IRES) - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.