Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.01.2012 11:32:33, Klarka, zhlédnuto: 4510x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych se zeptat..studuji všcht,ale vubec to nezvládám,takže čekám, že mě vyhodí a přemýšlím, jestli není lepší ukončit studim sama?S15A kdy se to dozvím že už nejsem studentkou?Dopis přijde do mých rukou že?Mám v plánu od září jít na jinou školu...ale chtěla jsem se ještě zeptat, jak se dá přestoupit z jedné VŠ na druhou nebo na VOŠ,že bych se třeba vyhla nějak příjmačkám...děkuji všem za odpovědi!!S11

Email: Aniyzkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2012 19:55:34, Elis) Ohledně přestupu (a to obecně, co si myslí, v VŠCHT nemám žádnou zkušenost). Znám jednoho člověka, kterému se takto přestup podařil. A to bylo z VŠ na VOŠ a to podobného směru po 1. semestru (ale nevím, jestli musel být semestr úspěšně ukončení na VŠ nebo ne). Kamarádka byla takto přijata, s tím, že byla podmínečně a do konce 2. semestru (tedy konce1. ročníku) musela splnit veškeré studijní povinnosti, tedy za oba semestry. Vlastně tedy byla podmínečně přijata. Tak se zkusit a to hodně ptát se. Záleží i na tom, jak je daná VOŠ vytížena kapacitně.
    Snad alespoň trochu pomoc a případná naděje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2013 19:09:44, Solana) Ahoj, četla jsem Tvůj příspěvek... Mám podobný dotaz...vybrala jsem si špatný obor, který mě vůbec nebaví a do školy jsem přestala chodit už o Vánocích. Zápočty bych nedala, tím pádem i zkoušky. Chci se zeptat, do kdy jsem vedená jako student, kvuli zdrav.soc., je po zkouškovým a dopis, že mě vyloučili zatím žádný nepřišel. Od září chci zase nastoupit na novou vš, takže si normálně podávám přihlášky, ale co ted\', na pracák budu muset, ale kdy...? :) Díky za každou info. M. reagovat zde
    Email: michaela.smejkalovacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2013 20:21:39, Inkvizitor) Udělala jsi chybu - odhlásit ze studia jsi se měla co nejdříve, protože takhle je možné, že se ti do odstudované doby započítá i kousek dalšího semestru a v příštím a lépe zvoleném studiu nebudeš mít prostor pro opakování nebo rozvolnění, protože bys poslední semestr/rok mohla platit.
      S pokračováním do dalšího semestru má studijní spoustu administrativy, takže důsledná kontrola a zasílání dopisů o ukončení studia může nastak klidně až koncem března. Na úřad práce se můžeš přihlásit až s dopisem o ukončení studia. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Nesplneni letniho semestru, kdyz jsem prijaty na jinou vs - Informace o studiu
  2. VŠCHT Praha x VFU Brno - Výběr vysoké školy
  3. Dopis o vyloučení ze studia - Informace o studiu
  4. všcht - mikrobiologie navazující magisterský obor - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  5. VSCHT biotechnologie léčiv - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  6. Co po ukončení studia již po prvním semestru? - Ostatní
  7. obor Chemie na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  8. Šance na přijetí na VŠCHT + další tipy - Výběr vysoké školy
  9. Vyloučení ze studia po semestru - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. FPBT na VŠCHT - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.