ČVUT fakulta dopravní


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.01.2012 15:33:06, Pidimidi, zhlédnuto: 8584x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj:) Měla bych zájem o studium na Dopravní fakultě ČVUT. Zjistila jsem, že po absolvování této VŠ je prakticky nulová nezaměstnanost, přesto bych se ale chtěla zeptat, jak to s tím uplatněním vlastně je, protože ať už si do vyhledávače zadám jakoukoliv VŠ všude na mě vyskakují články, jak jsou jejich absolventi žádaní a jak jejich platy jsou nadprůměrné Jsem přesvědčena, že studium by mě opravdu bavilo, ale člověk musí myslet trochu do budoucna, že;) Plus budu vděčná za veškeré vaše postřehy co se studia týče např. časová náročnost (kvůli brigádám). Předem děkuji:)

Email: klappetraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2012 01:43:01, aaa) Tak za prvý je student a student. Dá se studovat na samý Ečka, nechodit na přednášky a nějak to odchodit.
    Záleží na tobě, jak to chceš vést, ale jako pořádnej student nebudeš mít moc času mimo školu.

    A k práci... To záleží zase hlavně na tvym přístupu, na ČVUT je hodně možností, jak si zajistit zaměstnání už během studia, spousta stáží, brigád, bakalářky pod záštitou firem, veletrhy atd. Ale předpokladem je tvoje aktivní účast a lepší známky taky pomůžou. Ale o techniky je obecně zájem a sehnat zaměstnání by neměl bejt takovej problém. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2012 08:28:45, Pidimidi) Moc děkuji:) Počítám s tím, že nebudu moci chodit po brigádách jak se mi zachce, ale na druhou stranu si nemůžu dovolit nedělat nic, rodiče mě nemohou "dotovat". Skvělá zpráva je, že se dá zajistit zaměstnání už během studia, předpokládám v oboru, takže by to spláchlo dvě mouchy jednou ranou. Ještě jednou děkuji za informace;) reagovat zde
      Email: klappetraseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2012 21:14:55, asfg) čau chtěl bych se zeptat jaké to je na dopravce?? Rozhoduji se právě mezi fakultou dopravní, nebo jeste stavárnou v ostravě jelikož jsem na stavárně maturoval, ale nebaví mě to takže jsem chtěl změnu ale nemohu se rozhodnout. CHci se zeptat jak to je s absolventy dopravky presneji bych se zajimal o obor letecka doprava, jestli maji uplatneni na trhu práce, a jake je vůbec studium. Ptát s ejestli je těžké je asi zbytečné ale byl bych rád jestli bys mi mohl dát nějake info, byl bych moc rád dík. reagovat zde
      Email: zdeny.pavlicaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:15:06, Karlíto) Ahoj, přikládám několik referencí, které od studentů FD ČVUT dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    "V kategorii nad čtyřicet tisíc měsíčně se ocitají vystudovaní právníci, ti, kdo absolvovali Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou nebo také Fakultu dopravní Českého vysokého učení technického. Patří sem i většina absolventů informatiky, ať studovali kdekoli." =Průzkum, který provedlo Středisko vzdělávací politiky Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy prostřednictvím agentury Median, odpovídali absolventi po 4-5 letech pracovní kariéry. (zdroj Lidovky 2011) (absolutně nejvyšší prům. plat byl zjištěn na FMV VŠE (57 tisíc), řekla bych, že hlavně díky jménu VŠE (absolventi VŠE drtivě válcují absolventy ostatních ek. škol a znalosti 2 jazyků v případě FMV) Já své volby jít na ČVUT FD absolutně nelituji, jsem tu spokojená a štastná. Sežere to dost času, ale baví mě to.

    Na dopravku chodí ze všech fakult ČVUT asi nejvíc holek. Hodně jich je i na Masarykově ústavě (personalistika a řízení podniku) nebo na managementu a ekonomii ve stavebnictví na stavárně. Dopravka je s fak. bidomedicíns. inž. a Masarykovým ústavem asi nejlehčí součástí ČVUT. I když na každý fakultě ČVUT záleží na oboru. Nejtěžší obory jsou ty matematické na FJFI, těžká matika je i na FELU, i když ne tak moc jako u matemamických oborů na FJFI. Já studuju leteckou dopravu, nakonec jsem jí dala přednost před managementem a ekonomikou dopravy a telekomunikací. Jsem moc spokojená. Je to v pohodě zvládnutelné a ČVUT v CV je fakt něco

    V rámci fakult ČVUT asi nejlehčí fakulta, pokud opomenu fakultu architektury, o který nemá nikdo moc páru (jen to, že je tam hodně koček:) a Fakultu biomedicínského inženýrství, která je velkou neznámou. Fakulta dopravní je dobrou fakultou. Na bakaláři tu jste 4 roky, ale ted se to snad mění na 3 roky, i když to stejně mnozí nestihnou. :) Ale to je jedno. Fakulta, ač ČVUT, tak je s trochou snahy docela dobře zvládnutelná. Takže se toho fakt nebojte, tohle není matfyz nebo jaderka. Vážně se to dá. A uplatnění v rámci ČVUT spíše na lepší úrovni, takže doporučuju.:)

    Vše je dobré, učitelé fajn. Studium je trochu náročnější ale zajímavé a užitečné. Zázemí je dobré a vcelku levné.

    Kdo chce si ze studia vezme to co potřebuje. Kdo nechce, tak také může projít...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2016 16:06:54, Roberto) zdravím :) mám záujem o magisterské štúdium na ČVUT. Konkrétne by som sa zaujímal o Inteligentné dopravné systémy, prípadne aj logistika a riadenie dopravných procesov. Neviem však ako sa mám pripraviť na prijímacie skúšky. Vedeli by ste mi poradiť ako zohnať nejaké materiály na učenie? Kolujú nejaké poznámky alebo niečo podobné? Ďakujem!! :) reagovat zde
    Email: galovic.robogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2016 19:26:18, Freiby) Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to s náročností a množstvím matematiky na ČVUT FD v Děčíně jako kombinované studium Logistika a řízení dopravních procesů. Děkuji reagovat zde
    Email: frei.hseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2016 12:52:00, Tom) S matematikou a jinými předměty na matice založenými je to ve skrze podobné na celé ČVUT, pominu -li FEL a FJFI. Prvák bývá trošku čistka. reagovat zde
      Email: vamjaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2019 21:12:42, Jirka) Ahoj chtěl bych se vás zeptat jak je to s příjmacím řízením na Dopravní fakultu cvut obor technická údržba letadel(tul) kolik lidí se příjme na fakultu a kolik lidí ji opustí, dále bych se chtěl zeptat jaká je zde náročnost studia a kvalita vyučujících na této fakultě popřípadě zda jste někdo tento obor TUL studoval a jaké jsou vaše názory a odkud jste třeba šel na tento obor a co vám nejvíce dělalo problémy? Děkuji vám za odpověd. reagovat zde
    Email: jirkarab787gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Čvut fakulta dopravní obor technická údržba letadel(TUL) - České vysoké učení technické v Praze
  2. ČVUT fakulta dopravní - Informace o studiu
  3. Dopravní fakulta ČVUT- prosím poraďte!! - České vysoké učení technické v Praze
  4. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  5. ČVUT - FD (programování?) - Výběr vysoké školy
  6. ČVUT fakulta dopravní - České vysoké učení technické v Praze
  7. Studium ČVUT FBMI - ano či ne? - Informace o studiu
  8. ČVUT FJFI - Výběr vysoké školy
  9. ČVUT - fakulta elektrotechnická - Informace o studiu
  10. ČVUT - Biomedicínské inženýrtsví - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.