Studium na vysokých školách v Dánsku v ANGLIČTINĚ bez školného!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.02.2012 17:50:18, Markéta Sobotková, zhlédnuto: 1176x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj,

v Dánsku je možnost pro studenty pocházejících ze zemí EU (tudíž i pro nás) studovat vysoké školy v anglickém jazyce BEZ ŠKOLNÉHO! Moc lidí o této možnosti neví, což si myslím je škoda.

Dánské školství se mimo jiné řadí na předních příčkách nejen v evropských, ale také ve světových žebříčkách. V Dánsku jsou také podle některých průzkumů nejšťastnější lidé na světě a mají největší balanci mezi prací a volným časem.


Kdo má zájem ať se podívá pro více informací na www.scandinavianstudy.com/cs a v případě jakýkoliv dotazů se na mě obrátí;).

Sama jsem jednu z dánských univerzit vystudovala a ráda poskytnu víc informací!

Díky,

Markéta

Email: marketascandinavianstudycom, Web: www.scandinavianstudy.com/cs
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 19:58:28, Markéta) Uzávěrka na bakalářské obory je 15. březen, takže bych všem doporučila si s přihláškou pospíšit..;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2012 16:09:02, Markéta) Ahoj, myslím, že jsem tou mojí předchozí odpovědí zodpověděla i tvůj dotaz:)

    Piš mi kdyžtak prosím na můj email, jsem na něm denně a napíšu Ti rychleji.

    Ahoj,

    Markéta reagovat zde
    Email: marketascandinavianstudycom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2012 16:06:13, Markéta) Najít si při studiu nějakou brigádu/ práci je určitě možné, znám tady v Dánsku mnoho studentů, kteří si při studiu nějak přivydělávají. Sama jsem si tím dokázala při studiu pokrýt své finance. Musím Tě ale upozornit, že to není samozřejmé, že se Ti práci podaří najít.
    Co se týká nákladů při studiu, tak by ses měl vejít do 450-550 eur měsíčně. Průměrná studentská mzda se pohybuje kolem 12-14 EUR za hodinu. Jak rychle si člověk najde práci záleží především na něm a na jeho trpělivosti. Typické studentské práce jsou například v baru, v restauracích, v hotelech, různé úklidy a pomocné práce apod. K těmto pracím nepotřebuješ znalost dánského jazyka. Samozřejmě pokud se začneš učit dánsky, zvyšuješ si tím šance na lepší práce. Díky studiu v Dánsku budeš mít hodiny dánštiny od dánské vlády zdarma, bude záležet jen na tobě, jestli se dánský jazyk budeš učit:)
    Určitě bych Ti ale doporučovala mít nějakou finanční rezervu předem sebou na několik měsíců. Do začátku šk. roku je ještě dlouhá doba, budou ještě letní prázdniny atd., takže je ještě dostatek času si něco našetřit.

    Pokud si nevíš rady s oborem, tak mi klidně napiš na email a něco spolu vymyslíme.

    Mějte se hezky, Markéta
    reagovat zde
    Email: marketascandinavianstudycom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2012 15:31:22, vaseksim) Chtěl bych se zeptat na to samé, jsem také na gymplu a zajímá mě, jestli si studium v Dánsku dokážu u financovat sám. (Vím, že asi na začátek budu od rdičů potřebovat nějaký kapitál.) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2012 17:24:26, jjjj) chtěl bych se zeptat, jestli je možné jet studovat VŠ do Dánska, najít si tam nějakou práci (ikdyž teda nevim co přesně, když jsem na gymplu a specializece není žádná) a zvládnout to tam všechno ufinancovat?? Nebo je potřeba nějaké finanční podpory od rodičů?
    děkuji za odpověď reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. ZDARMA studium v AJ v Dánsku - Výběr vysoké školy
  2. Studium dvou vysokých škol. - Informace o studiu
  3. Studium na dvou vysokých školách - Ostatní
  4. prezenční studium dvou vysokých škol - Výběr vysoké školy
  5. Studium více vysokých škol najednou - Informace o studiu
  6. Pro studenty soukromých vysokých škol - Zkoušky, zápočty, státnice
  7. Výběr VŠ - výuka v angličtině obor Potraviny a výživa - apod. - Výběr vysoké školy
  8. Placení vysokých škol - Ostatní
  9. Placení školného - Ostatní
  10. Studium v angličtině (IRES) - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.