Soukrome skoly v cele s MUP


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.02.2012 13:40:18, Aladin Mia, zhlédnuto: 1029x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekCo je mozne si myslet o soukormych skolach? Na to lze nalezt odpoved zde:

http://www.lidovky.cz/ln-infografika.asp?grafika=kdo-studoval-na-mu-zadarmo&section=3

a tohle doporucuju docist do konce:
http://www.lidovky.cz/rektor-metropolitni-univerzity-asztalos-hovoril-o-benesove-pt8-/ln_domov.asp?c=A120219_181 420_ln_domov_sk

Tak to je sila... On proste priznava, ze se tam snizuji naroky, jen aby to studenti udelali a dali jim prachy. To je fakt hnus.


  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 17:02:57, wtf) ty budes zrejme uuuuuuzasna, ze ses z prodavacky vysvihla na pozici za 25000 za 15hod/tydne a navic mas i uzasnyho pritele, to ti tak zerem.. bez si dodelat vyucni list a nemachruj tu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 16:25:47, Karolína) To nevím, kde se berou takové názory pořád. Je mi 20 let. Od svých 15 jsem si prošla různými pozicemi - obchodní asistentka (jednodušše prodavačka), promotérka, vedoucí na táboře, balila jsem sušenky a já nevím, co všechno. V 18 jsem se dostala do jedné známé firmy, kde jsem vydělávala 25 000 hrubého a to jsem pracovala 15hodin/týdně. Udělala jsem maturitu a přihlásila se na VŠ a to soukromou, která každý rok koná pracovní příležitosti, a tak jsem se přihlásila tam, co mě zaujalo... No a vyhrála... Přede mnou byli lidi z VŠE, UK... A já tu práci získala nejen díky škole, ale kvůli tomu, že jsem makala. Můj přítel třeba studuje ČVUT, je nehorázně chytrý a dělá už od sých 17 let brigádně ještě automechanika... Šel na konkurz do své vysněné práce a dostal se... Z 250 uchazečů vybrali jeho, jelikož krom ČVUT měl praxi a věděl, jak vše funguje... Nyní programuje motory, a ikdyž již pracoval v tom programátorským systému již na ČVUT, musel se toho dost doučit... Jednodušše škola prostě jen nestačí... Soukromá nebo nesoukromá... Lidi se musí snažit a překousnout něco, aby dostali tam, kam chtějí... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2012 13:35:26, Joe) Studuje tam 5500 studentů. Myslíš si, že se všichni znají??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2012 13:20:41, jíťa) Když jsi tam nepotkal žádný celebrity jako Ochotskou, nebo Kuchařovou atd.. Tak to jen potvrzuje, že si zaplatí školný, a jdou si tam až jen pro ten titul :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2012 11:49:04, Joe) "Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde." Dane, jen potvrzuješ mou tezi o předsudcích. Na základě čeho jsi tohle vydedukoval? Já jsem se tam s žádnou celebritou ještě nepotkal, ale nepopírám, že existuje možnost jejich studia na MUP. Chceš mi říct, že na jiných školách celebrity nestudují? Chceš říct, že existuje příměr - celebrita automaticky rovná se ***ec? Měl by jsi přestat číst bulvár. Ať si každý studuje to, co ho zajímá a baví. Možná, že je to pro tebe "uplne na ho..." Pro dalšího je "uplne na ho..." studovat moderní umění, architekturu, dějiny nebo metalurgii.

    To Mareš: porovnávejte příště techniky s technikama, lékařské fakulty ... Rozhodně nechci tvrdošíjně tvrdit, že je na MUP všechno ideální. To není, ale za kvalitou výuky si stojím. Nikdo z vás mi tu ještě nedokázal, jak celá kauza poznamenala kvalitu výuky. Nejspíš je to tím, že o tom vůbec nic nevíte.

    ČVUT dostalo v roce 2010 pokutu od ÚOHS za chybné výběrové řízení. Dá se z toho usuzovat, že je zde korupční bujení a celá kvalita výuky za nic nestojí? Asi těžko. Na VŠCHT vystudoval náš současný ministr financí, který je podle mnohých Čechů ... (každý si doplní, co chce) a proč je chemik ministrem financí? Vyplývá z toho, že celá VŠCHT produkuje absolventy, kteří tuto školu dělají jen kvůli diplomu? ***ost. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu
  2. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu
  3. Soukromé školy - Ostatní
  4. Studium soukromé školy - Výběr vysoké školy
  5. ze soukromé školy s titulem Bc. na Mgr. UK - Univerzita Karlova
  6. Vysoká úmrtnost této školy - Ostatní
  7. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu
  8. SOUKROMÉ EKONOMICKÉ ŠKOLY - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Přestup ze soukromé školy - Policejní akademie České republiky
  10. anglické soukromé vysoké školy - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.