FIM nebo VŠPJ vaše názory


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.02.2012 15:41:21, Pavel Kalenda, zhlédnuto: 1773x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj chtěl bych se poptat, chodím na politologickou vš soukromou, ale už po prvním semestru jsem zjistil, že to opravdu není nic pro mě bohužel, nechápu jak ta škola mohla dostat akreditaci, ale to je jiná, teď bych se chtěl zeptat na názory studentů oborů CESTOVNÍ RUCH, ať už v Hradci Králové nebo v Jihlavě. Prioritní by pro měl byl Hradec, ale mám strach z toho ohromného síta tam v mém ročníku, tedy vloni se hlásilo přes 600 lidí a brali 40 , proto bych se i chtěl zeptat nemáte někdo nějaké vzorové testy k přípravě? Já mám jen ten z loňska co visí na stránkách, ale rád bych i z let předešlých.
Můj poslední dotaz by byla na tyto školy, jelikož jsem nebyl ani na jedné na den otevřených dveří kvůli mému studiu beru jakýkoliv pohled, kohokoliv, kdo má zkušenosti z jednou z těchto škol, nebo případně kde jinde cestovní ruch studovat (vyjma VŠE, matematika není má láska )
Děkuji mnohokrát za postřehy

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2012 20:52:31, Jakub) Nikdo nic? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2012 21:25:27, Kulis) Vůbec nikdo nic? Neříkejtě, že tu nikdo nestuduje alespoň někde cestovní ruch, hodili by se mi jakékoliv skripta k přijímačkám, nebo jakákoliv informace, prostě cokoliv
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2012 12:06:49, Jitka) já mám známou na cestovním ruchu v jihlavě, teď je ve druháku a pohoda. Na matiku nikdy moc nebyla, akorát válčila se statistikou a ekonomií ale nakonec to dala. Jinak vzorové testy přijímaček i studijní plány jsou na netu https://www.vspj.cz/. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2012 21:02:55, Kulis) Díky moc já nakonec zatím podal přihlášky do Hradce a ještě jsem našel cestovní ruch v Liberci na TUL s tím někdo nemá zkušenost? Jde mi hlavně o to jak je tam těžká matematika reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 15:04:01, Barbara) Teď jsem zjistila, ze prijimacky na VSPJ a TVL jsou ve stejnej den a nejsou náhradní termíny. Dost nespravedlivý. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 15:36:19, Karlíto) Ahoj, pořádně si rozmysli studium, UHK FIM je asi lepší volba než VŠPJ A TUL, ale pořád to není žádnej velkej zázrak. Aby ses pak nedivil, že ti ta škola bude užitečná asi stejně, jako ta politologie na soukromce. FIM UHK je prověřená dávačka, kde se studenti moc nenaučí-zeptej se, koho jen chceš, v tomhle ti opravdu nekecám.
    Ale VŠPJ a TUL na tom nejsou o moc líp, na VŠPJ berou každýho, TUL EKF je taky jen rádoby ekonomka. Ty školy jsou dost tragické, co se týče získaných znalostí, jsou spíš jen pro lidi, který potřebujou lehce získat titul.
    Ale je pravda, že na ten FIM UHK a TUL EKF berou nakonec jen asi 60 %, na odvolání pak skoro každýho, ale nějaký sejto tam je, na soukromkách ne. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2014 20:20:06, jk) Zásadně nesouhlasím s tím, že na UHK FIM berou 60% a už úbec ne všechny na odvolání. z 645 2013/2014 vzali 40 první kolo a 15 druhé kolo.O tento obor je největší zájem na celé UHK. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2014 12:11:48, UHK) Na nejvýběrovější obor na UHK FIM brali 52 ze 180 (57 se nedostavilo), byl to cestovní ruch..., ale na některé obory brali zase všechny, a tak v průměru brali tento rok 86 %. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2014 12:25:20, UHK) Tak ne... je tam i kombinovaná forma, tam brali jednoho ze tří, pak prezenční, tam brali jednoho ze 4 (60 z 240 (bráno ti, co se dostavili) a pak ještě navazující studium v cr, kde brali 36 ze 49.
          Cestovní ruch UHK FIM zvedá neúspěšnost přijatejch, jinak by v tomto roce fakulta vykázala cca 95 % přijatejch uchazečů.
          Stejně se tam všichni hlásej jen proto, že tam údajně nejsou testy z matiky...
          Ale to není hlavní..., hlavní je to, že UHK a VŠPJ jsou na podobný úrovni, tedy celkem nízký. A zrovna s oborem CR si v uplatnění nepomůžeš.;) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2014 19:22:15, Pavla) Mám na FIMu kamarádku v kombinovaném studiu. Přemýšlí o ukončení studia. Její představy to nesplnilo. Asi to bude lehká dávačka. Ani ta matika tam není prý zdaleka tak těžká jako je na ekonomku běžné. Ten titul by byl jenom titul z provinční VŠ. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2015 14:26:05, Reagující) To mluvíte o jakém ročníku ale?? A jste si jistej/jistá, že mluvíte o managementu cestovního ruchu na FIM? Jestli ano a jestli o ročníku 2014, tak to je taky ***ost. Aspoň podle statistik se nějak z 520 přihlášenejch dostavilo na přijímačky z managementu z cestovního 420 lidí a vzali jich 60. A jak už jsem říkala, dostat se na odvolání nebyla moc šance. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2015 14:20:26, Reagující) S tím odvoláním teda nesouhlasím. Vloni dělala kamarádka přijímačky na obor management cestovního ruchu, brali 60 z 420, skončila desátá pod čarou s rozdílem pouze dva body od posledního přijatého, tak si říkala, že má ještě šanci na odvolání. Leda velké prd, nehlo se to ani o píď. S14 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠPJ odvolání - Ostatní
  2. VŠPJ NEBO JČU? OBOR CESTOVNÍ RUCH - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  3. Vaše zkušenosti se studiem informatiky - Výběr vysoké školy
  4. VŠE F1 názory - Informace o studiu
  5. Neúspěšné zkoušky na VŠ, uvažuji o jiné škole. Vaše názory? - Ostatní
  6. VŠPJ - Výběr vysoké školy
  7. VŠPJ - Ostatní
  8. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  10. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.