počty percentilu

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.03.2012 09:07:21, kuba, zhlédnuto: 742x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim lidi mam takovej dotaz, byl jsem na scio a ze vsech oddilu dohromady jsem mel 95 percentil 1 oddil 30 druhy 40 a treti 25. Na sciach je vsak kalkulacka, ktera pise ze na urcite fakulty berou vahu 33% s kazdeho oddilu a kdyz to dam do te kalkulacky tak mi vyjde 31,35 percentil. Ktere cislo je tedy spravne tech 95 nebo 31,35. Abych vedel jestli mam jit jeste na jedny nebo ne.

Email: mamaramaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2012 14:28:26, Radek) Zdravím. Počkej, těch čísel je tam nějak moc. Podle mě můžeš mít percentil z celého testu 95, percentily z jednotlivých oddílů jsou dílčí.. Na jakou fakultu a obor se hlásíš a PÍŠOU TAM ŽE ZOHLEDŇUJÍ NĚJAK ZVLÁŠŤ různé oddíly? Já slyšel akorát někde u nějakých češtinářských nebo lingvistických oborů, že je třeba víc zajímá (a větší váhu má) ta verbální část než ta kvantitativní ale většinou myslím že fakulty berou ten test jako celek. Kdybys měl percentil 95 z celého testu, tak je ***ost abys měl z jednotlivých částí percentily 30, 40 atd. To by nevycházelo. Podle mě těch 30, 40 apod. jsou počty bodů (správných odpovědí) v jednotlivých částech.. Maximum je celkem 100, nebo 105, nebo tak nějak je tam těch úloh. Ty fakulty které tam nepíšou nějaká zvláštní pravidla a váhy, berou celý ten test.. tedy percentil 95... to je hoodně dobrý.. to by ses dostal téměř kamkoliv bys chtěl po celé ČR.. největší návaly např. na práva MU brně, na některé obory na FSS MU,.. Myslím že už to tak moc ani zlepšit nejde.. Ale zkusit to samozřejmě můžeš o tom žádná. Jen za to platíš. Můj názor, jestli máš fakt percentil 95, tak jsi v pohodě. ;) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2012 17:21:50, eleanora) Ty vtipálku :) Platí ten 31,35. Pro percentil 95 bys musel mít jiné výsledky - např. 1.- 95, 2.-95 a třetí oddíl to samé. :) nemůžeš si jednotlivé percentily jen tak sečíst. ;) reagovat zde
      Email: happy.999seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2012 08:32:19, Radek) to je taky možnost na druhou stranu.. Díky za připomínku Ellie!.. pokud ty 30, 40 atd. jsou opravdu percentily, a celkový sis Kubo "vymyslel", tak je to tak jak říká El, a platí výsledek z té kalkulačky.. Já osobně přesně nevím jakým způsobem dostává hodnocení.. měl jsem za to, že z celého testu dohromady..
        Kdybych ty výsledky viděl Kubo, řekl bych ti. Mohl bys to nějak naskenovat, poslat mailem? reagovat zde
        Email: radek.lexavejskacz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2012 17:37:59, eleanora) Z každého oddílu dostaneš výsledek zvlášť. Do kalkulačky je doplníš a vyjede ti celkový výsledek. 95 nemůže mít ani náhodou. ;) reagovat zde
          Email: happy.999seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2012 08:43:07, Radek) Kubo, možná je to jak píše El, pokud ty 30, 40 apod. jsou percentily, tak se to opravdu nesčítá a ten celkový výsledek je kolem té třicítky jak jsi psal. Percentil znamená kolik procent lidí je v té variantě toho oddílu za tebou (horších než ty). Tj. 30, 40 apod. (potažmo jejich průměr) jsou dost slabé výsledky, ... třeba 50 % by znamenalo že jsi uprostřed populace těch co test psali.. tedy teoreticky bys měl šanci dostat se na školu kde berou každého druhého.. (i když nemusí to platit úplně přesně), kde berou každého čtvrtého bys měl mít aspoň percentil 75 apod. Ale stává se že na těch prestižních oborech potřebuje člověk třeba percentil 90, a berou tam každého osmého (ne desátého). To proto že ti uchazeči na ten prestižní obor jsou i jako skupina nadprůměrně dobří v tom testu oproti všem uchazečům co psali test. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2013 01:25:39, turek) scio jsou hovadiny percentily krutý reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Hranice percentilu - upol - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Počty přihlašovaných studentů na krajinné inženýrství a prostorové plánování - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.