Skolne?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.10.2006 03:44:03, Solivagant, zhlédnuto: 79x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim,
Nedavno jsem si na tusim tomto webu precetl dost frustrujici informaci co se tyce skolneho, tak bych vas prosil aby mi nekdo vysvetlil jak to doopravdy je(popripade link na oficialni informace).
Pokud jsem po 1. semestru oficialne ukoncil vysokou skolu, pak odjel do zahranici na cca 2 roky tak pri 2. nastupu na vysokou je nutne platit skolne?(nekde jsem videl opravdu hrozivou mesicni castku..6000/mes)

Momentalne jsem stale zahranici(konk. Australie) stale nevim na jakou vysku bych chtel, nicmene studovat chci hodne moc, ale problem bude i muj vek, moc casu uz nemam je mi 22 a jako starec na vysku jit nechci..a pokud je to se skolnym tak jak jsem napsal tak vazne nevim co dal, protoze zivobyti+skolny u nas to znamena nekolik let zit pomalu jak poustevnik a ze studia nic moc nemit.

Email: solivagant21centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.10.2006 08:53:36, Radek) zdravim. Jestli jsi školu ukončil po 1. semestru, tak ta doba co jsi pryč se ti do doby studia samozřejmě nepočítá. Pravděp. se ti tam ale započte ten 1 semestr. Máš možnost bezplatně studovat 3 + 1 rok bakalářské studium (když překročíš, platí se na veřejných VŠ kolem 2700 za měs., na soukromých je to jedno-celou dobu se platí normální školné). Do 26 let - pokud budeš studovat na jakékoli VŠ - ti bude platit zdr. pojištění stát. To je současný stav, aspoň dokud nebude na VŠ zavedeno školné, což se zatím neblíží.. pozdravuj klokany.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2007 14:00:33, majula) nevyznám se v oborech lékařských fakul nechcete mi někdo poradit???????????????????????:( Jsem zoufaláS12 DEKUJI reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 08:22:24, Janka) Ahojky, platí to i pro vyšší školy? Teď nastupuji na vyšší školu ale příští rok chci zkusit zase vysokou, tak abych tenhle prochozený rok neplatila pak ny vysoké? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 09:06:33, Martina) to Janka. Neplatí, vyšší odborné školství, bohužel, je řazeno stále spíš ke školství střednímu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 09:47:51, Janka) tak to je dobře děkuji reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Školné , nedostatek INFO - Ostatní
  2. Školné na UK-LF - Univerzita Karlova
  3. Školné - ano či ne? - Ostatní
  4. školné na VŠ - Ostatní
  5. Školné - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  6. Školné při studiu v 29 letech? - Informace o studiu
  7. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  8. CervoInstitu škola - školné - poplatky - Výběr vysoké školy
  9. Školné na univerzitách - Informace o studiu
  10. školné - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.