Studium dvou vysokých škol.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.05.2012 22:27:35, Pavel V., zhlédnuto: 735x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

vím, že podobné téma tu je několikrát, ale nikde sem se nedočetl odpověď přímo na můj konkrétní dotaz. Studuji VŠ 1 rokem(mam zatím všechny zkoušky). Nejsem si ale jistý, jestli jsem vybral správný obor. Proto uvažuji o přestupu.

Než ale skončím studium na první VŠ napadla mě možnost, že bych se zapsal na 2.VŠ (již jsem přijatý) a zároveň pokračoval ve studiu na 1.VŠ. Pak bych podle toho, která VŠ by mi vyhovovala víc vybral a studium na nevyhovující ukončil. Je možné to takhle udělat ( začít 3. semestr na 1.VŠ a nastoupit do 1. semestru 2.VŠ a poté jednu z nich ukončit? Jde mi hlavně o placení školného? Děkuji za každou radu.

V případě, že bych 1.VŠ ukončil již teď, po 2.semestru, a začal studovat jinou VŠ, mám na její dokončení 3 roky, ve kterých si nebudu platit školné, říkám to správně? Ovšem v první popisované variantě si nejsem jistý.

Děkuji za odpovědi.;)

Email: svickova4seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2012 12:26:30, bc. jelito) Pokud chceš studovat ekonomku a fildu tak asi žádný problém.. Informatika a strojárna by byla jiná sada. Ale jsou takový blázni. Občas si někdo dá třeba Matiku a Informatiku, s tím že mu uznávají jedny matematické předměty do obou studijí. Zjisti si, jak je to s placením studia, mohlo by se taky stát, že po ukončení ti řeknou, žes přesáhla dobu studia a budeš cvakat balík. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dotaz ohledně poplatků za studium dvou oborů - Ostatní
  2. Studium dvou škol? - Ostatní
  3. Placení vysokých škol - Ostatní
  4. Studium na dvou VŠ - Ostatní
  5. Jedna bakalářka na dvou oborech - Informace o studiu
  6. prezenční studium dvou vysokých škol - Výběr vysoké školy
  7. Studium dvou VŠ najednou a přerušení jedné z nich - Ostatní
  8. Studium dvou vysokých škol - Informace o studiu
  9. Placení 2 VŠ škol najednou - Ostatní
  10. studium dvou oborů souběžně - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.