Příjímačky na FMV-VŠE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.06.2012 13:56:19, Ludek, zhlédnuto: 4477x, reakcí celkem: 31Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim

rad bych se zeptal jestli nemate nekdo zkusenosti s prijimackami na tuto fakutltu protoze v lonskem roce bylo na jazyky udajne 60 minut a na matiku 75 min ale v pozvance co mi prisla je uvedeno na jazyky pouze 35 min , matematika 60min. Navic ma byt test provaden jakousi elektronickou formou a ztoho nejsem vubec moudry...... znamena to tedy ze otazky pujdou jedna po druhe a uz se k nim nebude mozne vracet ? jako napr u ridicaku nebo bude proste jen zakrtavaci pole na vysledky podobne jako na papire. A je ke zkousce povolen aspon list papiru na vypocty kdyz se to ma delat cele elektronicky ?!!S05S15

Email: ludekjanecekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2015 20:36:43, GigiGeorgiev) Zdravim :) mam zaujem ist na tuto skolu... s anglictinou problem nemam, s matematikou taktiez, ale nemcina
    je v ***i :D... chcem ist na medzinarodny obchod a tam treba 2 cudzie jazyky :/ nemcina ma velmi nebavi
    a pride mi tazka :/ za tie 2,5 roka mam este cas sa ju doucit tak, aby som urobil primacky ? :D
    Vedel by mi niekto povedat, ze aky bol test z nemciny ? Tazky ? Lahky ? Vela gramatiky ? :O reagovat zde
    Email: riso.georgievgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2014 12:35:17, POnik) Na FMV na bakaláře je nejvíc přihlášek ze všech fakult VŠE, ale procento přijatejch je v rámci VŠE spíše průměrné, v tomto roce někde mezi 35-37 %. Např. na FFU a FPH to bývá někde mezi 30-33 %. Mnohem horší je se dostat (v současné době) na navazující, kde je procento přijatých mnohdy vcelku dost nízké. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2014 08:47:49, Roman) Maximální počet získaných bodů je 3000. Kolik bodů potřebuji na přijetí, to jsem si ještě nedohledal, ale určitě to bude přes 2000. Co jsem koukal na ty minulé výsledky, vždy ta diplomacie měla tu hranici na přijetí nejvyšší ze všech oborů na FMV. Jak změnili to bodování, člověk se v tom moc nevyzná, řekl bych, že je potřeba minimálně 2300 bodů. Hlásí se tam hodně lidí, proto nechci nic zanedbat a snažím se dohledat co nejvíce těch testů. Určitě se snažit budu, už od září budu cvičit hlavně matematiku, kde mám nedostatky. reagovat zde
    Email: ropokoroseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2014 00:00:26, Jakub) Nejsem z VŠE ale na vim, že na Diplomacii je potřeba kolem 2000 b. ale nvm z kolika tušim 2500 b. ale to bych kecal. Tak to se hodně snaž, jelikož troufám si říct, že to je nejžádanější fakulta. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2014 15:26:20, Roman) Ahoj,
    příští rok bych se chtěl dostat na FMV - mezinárodní vztahy a diplomacie. Vzhledem k omezenému počtu lidí, co berou bych Vás poprosil o nějaké
    minulé testy Anglického jazyka, Německého a hlavně Matematiky, pokud jsou někde k dohledání... Byl bych Vám moc vděčný :).
    Případně můj @ je ropokoroseznamcz, Skype ropokoro.
    Dále bych se chtěl zeptat, kolik lidí se zhruba každý rok hlásí na tuto fakultu? Jaký je percentil přijetí? Všude jsem ho hledal a nikde o tom není ani zmínka.
    Koukal jsem na přípravné kurzy, které pořádá sama VŠE pro přijímačky. Máte s nimi někdo zkušenost? Jestli to opravdu pomůže, kolik lidí je zhruba v jedné skupince?
    Existuje nějaká osnova, co všechno bychom měli umět z přijímacích předmětů. Hlavně u té matematiky.

    Děkuji moc lidičky za pomoc a podporu :). reagovat zde
    Email: ropokoroseznamcz, Skype: ropokoro


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.