...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.07.2005 09:30:15, Veronika, zhlédnuto: 133x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
ahojky kdo dělal přijímačky na psychologii poraďte jak se mám připravit?chci na UK:)

Email: dolezelkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2005 12:07:52, Tlapka) Hlavne si zarid nejakou praxi. Pokud se dostanes do ustniho kola, dostanes za ni nejvic bodu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2005 12:44:26, Veronika) jo pokusím se akorát nevím kde by to bylo vhodné reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2005 17:32:57, Paja) Ja delala na psychologii v kombinaci s TV a stli muzu poradit, vem si encyklopedii psychologie a jed... me se to vyplatilo:) takovy ty knihy typu- "chci se dostat na psychologii" byly trosku starne od veci... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2005 21:42:55, Tlapka) Jak urcite vis, tak na UK mas moznost vybrat si, jestli chces delat test ze zakladu spol. ved nebo z biologie. Takze peclive studuj

    Co se tyce psychologie, nastuduj knihu Psychologie od Rity Atkinson. Nelekni se tloustky ;) V USA se pouziva jako vysokoskolska ucebnice, ale je to psany tak hezky, ze to clovek bere jako trochu narocnejsi beletrii :) A pak taky takovy klasiky jako Psychologie davu od le Bona a tak. Vic knih ti bohuzel neporadim, ja se tam nehlasila. Jinak v ustnim kole je urcite potesis, kdyz uvidi, ze se zajimas o urcitou problematiku - a kdyz se to bude to videt i na tom seznamu cetby. Vlastne je to dobre i pro tebe, da se predpokladat, ze se zameri hlavne na to, kdyz z te oblasti budes mit nejvic nacteno...

    K te praxi: v domove duchodcu... to je jedno, ze budes vozit lidi na vozejckach... ale mas praxi, coz dost lidi, co se dostanou do ustniho, nema.



    Tak hodne stesti za rok :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2005 18:42:47, Dominika) Veroniko,

    s tím Atkinsonem je to pravda stejně tak jako s tou praxí (v ústním kole jsem získala 48 z 50 možných bodů), také mi řekli, že by mi dali 50, kdybych zašla na nějakou konferenci (to abych jim dokázala zájem o studium)A pokud se vyskytuješ v Praze, tak se mi ozvi na domi.sseznamcz a můžu ti s něčím pomoci.

    Ahoj...
    reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.