Fakulta managementu - magisterský


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.06.2012 15:56:42, Iveta, zhlédnuto: 4553x, reakcí celkem: 36Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
kdo dělal dneska přijímačky na magisterský do Hradce na fakultu managementu? kolik máte bodů? :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 16:22:13, Štěpa) Ahoj. Já dopadla celkem katastrofálně. Mám jen 113 b (60+53). Ale nic jiného jsem ani nečekala. Nevíte někdo, jaká by mohla být hranice pro přijetí? kolik bylo loni? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 16:27:40, Iveta) Předloni byla 105 bodů pro přijetí, loni 138 bodů.. takže vůbec nevím, kolik si odhadnout, že bude letos, protože loni tam měli hodně otázek z těch testů z netu a já tam měla, tak dvě otázky a ostatní taky tak, takže myslím, že bodová hranice bude nižší, ale fakt těžko říct no.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 16:50:55, Štěpa) No přišlo mi to docela těžký, ale já se na to vůbec neučila, mám před sebou ještě státnice, takže na tohle nebyl čas. Kolik máš bodů? Jdeš na kombinované?

        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 16:54:48, Iveta) Já se na to taky neučila, protože pro mě je přednější Praha no :-) jdu na denní a mám 143 bodů, takže taky žádná sláva..ty jdeš na kombinované? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 17:09:00, Štěpa) No to máš parádní! já to jdu taky zkusit ještě na ČZU do Prahy. JJ, jdu na kombinované. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 17:13:24, Iveta) No uvidíme :-) a na ČZU máš jaký obor? já jdu zkusit PaA a PaE :-) ale taky prezenční..ty taky kombinovanou? Tam to nebude tak brutální jako tady, doufám teda :-) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 17:21:32, Štěpa) Na ČZU jsou ty vzorové testy o hodně lehčí, tak uvidím. Obor Podnikání a administrativa, vybírala jsem něco bez matiky a statistiky. Ale ty se dostaneš i sem, 143 b je hodně! reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 17:25:01, Iveta) A to máš taky kombinovaně?No já bych radši na tu ČZU :-) sem bych šla, jenom kdyby mě nevzali na ČZU :-) teda jestli mě vezmou sem...mě přijdou ty vzorový testy lehčí snad všude než to co dostaneš u přijímaček :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:52:38, Petr) Tak já mám 132 bodů na kombinovaný. Myslíte, že to bude stačit na přijetí? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:56:31, Iveta) Je dobrý kouknout se tady na skupinu a na příspěvek od Petry Hnízdilový :-)
      http://www.facebook.com/groups/fmvse/10151250910344152/?notif_t=group_comment_reply reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 18:53:31, kosmat) Ahoj, neposlal by mi nekdo svoje testy zkopirovane z isisu? Vymenou za me kdyz bude zajem. reagovat zde
    Email: kosmatvolnycz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 19:30:55, Ivet) Ahoj, já ti ty testy klidně pošlu..doufám, že mě přijmou, tak je nebudu ani na oplátku potřebovat :-) ty je chceš na další dok? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 19:55:39, kosmat) Ano, ja to letos hodne podcenil... no studuje paraelne uplne jine zamereni, tak me to neprekapuje. Kdybych tedy mohl pozadat tak muj mail je: kosmatvolnycz reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 20:25:45, Ivet) Tak sem ti to tam poslala, tak snad ti to přišlo..a tak třeba tě vezmou nebo myslíš, že to je úplně bez šance? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 20:04:46, kosmat) u me ano. zajimalo by me, orientacne a jestli to tam v te skole visi, kolik lidi ma nad tech 130-140bodu kdyz se v teto hranici loni bralo. me to muze nechat klidnym, ale spise, ze se mi to zdalo tezsi ty testy.;) za testy dekuji, ale presne tyto sem mel. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 22:12:01, Iveta) Aha, tak to sem ti moc nepomohla no :-/ no hele já mám 143 bodů a sem na 52. místě..to jsou dohromady prezenční i kombinovaný..ale jeden kluk, co má 149 bodů tak je cca na 30. místě, takže tam to j níž už asi pěkně natěsno..no ty testy byly letos těžší, co sem slyšela od lidí..já nemůžu porovnat, ale prej to bylo těžší i než na JČU no.. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 22:23:21, kosmat) ja mam 134bodu - kombi :( reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2012 09:03:04, Ivet) No jestli jdeš na kombi. tak to máš velkou šanci.. s prezenční formou by to bylo horší, ale na kombi to bude stačit si myslím z 80 % :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 23:07:31, ivet) Ahoj, mohla bych tě také poprosit o testy? Děkuju moc =) reagovat zde
        Email: iveta.oriseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2013 12:59:32, Jitulka) Ahoj Ivet, mohla bych tě také poprosit o ty testy? jitek.skseznamcz
        Moc děkuju reagovat zde
        Email: jitek.skseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2014 16:28:44, Kamila) Ahoj, mohla bych tak poprosit o testy, pokud je ještě máš?:) Letos se hlásím na kombinované, tak každá rada dobrá, díky moc!! email: k.kamacentrumcz reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 23:45:50, romana) Mohu prosím poprosit také o ty testy? Děkuji moc :) reagovat zde
        Email: romana1000seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 14:28:14, Jarda) nevíte někdo, kdy teda zveřejní (ne)přijetí? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 16:59:31, Ivet) Říkali, že během pondělka, maximálně v úterý dopoledne, ale prý by se to mělo stihnout během pondělka.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 23:42:24, romana) Ahoj mohu prosím poprosit také o ty testy? Děkuji moc :) reagovat zde
    Email: romana1000seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2015 10:47:26, Petra) ahoj, můžu poprosit taky o poslání testů ? petra21.chovancovagmailcom děkuji reagovat zde
    Email: petra21.chovancovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2015 18:29:25, Jiří) Ahoj, také bych poprosil o zaslání testů na mail. Předem mnohokrát děkuji (meggetcentrumcz) reagovat zde
    Email: meggetcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2015 09:30:54, Verča) Ahoj, také bych prosila o zaslání testů prosím. E-mail je v.kovarovaseznamcz. Děkuji mnohokrát! reagovat zde
    Email: v.kovarovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2016 09:10:37, Kristýna) Ahoj, letos si podávám přihlášku a chtěla jsem poprosit zda by mi někdo také neposlal ty testy. :) Byla bych vám moc vděčná. Předem moc děkuji. :). Můj email: kiki.vozabovacentrumcz reagovat zde
    Email: kiki.vozabovacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2016 08:31:17, Adam) Ahoj, mohl bych tě poprosit, kdyby jsi byla tak hodná, o zaslání testů a nebo něčeho co by mi pomohlo u příjmaček na Magisterské?

      Děkuji za zvážení

      Adam reagovat zde
      Email: adamek.robenekgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2016 15:41:50, Turková Tereza) Ahoj, také bych se letos chtěla hlásit. Mohla bych poprosit o zaslání testů? Předem mnohokrát díky :) reagovat zde
    Email: Turkova.Tgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Přijímačky - magisterský obor FM VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VŠE - Fakulta Managementu - studium BC, dálkově - přijímací řízení - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Fakulta managementu dálkově - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Fakulta managementu - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. VŠE fakulta managementu - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Vysoká škola ekonomie a managementu: Skvělá volba pro úspěšnou budoucnost - Výběr vysoké školy
  8. Přijímačky - mediální studia (magisterský navazující) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  9. přijímací zkoušky na magisterský studijní program FMV VŠE(obor Cestovní ruch) - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Roční magisterský program v cizině - Studium v zahraničí

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.