Celožiotní vzdělávání Olomouc LF - všeobecné lékařství


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.06.2012 09:59:06, Eva, zhlédnuto: 2052x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtěla bych se zeptat, jestli někdo neví jak moc velký je zájem o CŽV na UPOL na všeobecném lékařství? Berou 6 uchazečů, ale zajímalo by mě, kolik se jich přihlásí, díky

Email: Evuna.Jseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 10:10:16, Annie) Já to zvažuju, ale nenašla jsem cenu, kde přesně na těch stránkách to vidíš? reagovat zde
    Email: serafinova.annagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 10:42:55, Eva) http://www.lf.upol.cz/menu/prijimaci-rizeni/celozivotni-vzdelavani/
      požadavky přijetí a tam to je...a kolikátá jsi se umístila? (když tak můj mail je Evuna.Jseznamcz, můžeš mi tam napsat :-)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 11:32:09, Inkvizitor) Na tvém místě bych si CŽV rozmyslel. Je to drahé a pokud jsi dopadla v přijímačkách tak, že to nebylo těsné, tak máš asi mezery, které ti budou chybět. Vzhledem k cenám CŽV pro tebe resp. pro tvé rodiče nebudou finance problémem, takže raději zvaž, jestli by pro tebe nebylo mnohem lepší se zapsat na pomaturitní studium jazyků (pokud umíš AJ perfektně, jsou tu i další zajímavé jazyky) spojené s intenzivním studiem biologie, chemie a fyziky buď ve vlastní režii nebo s pomocí někoho jiného. Sice budeš mít o rok delší studium, ale bude to smysluplné a pokud se zaměříš i na hlubší studium věcí z prvního ročníku, může ti to výrazně usnadnit studium a zařídit ti podstatně lepší průchod studiem. Dohánění mezer ve znalostech za ostrého provozu je totiž nejlepší cesta k opakování ročníku nebo dokonce k nedobrovolnému předčasnému odchodu z fakulty. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 11:39:39, Eva) Právě zvažuji jestli se ještě třeba nezapsat na přirodovědeckou fakultu na dvouoborové studium (kombinaci biologie, chemie a fyziky) a poté za rok zkusit přijímačky znovu. Myslíš že by mi přírodovědecká škola v něčem na přijímačky pomohla? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 15:20:55, Inkvizitor) To už by byl lepší spíše celý bakalář, nejlépe v kombinaci chemie-fyzika, protože systematickou biologii moc u přijímacích zkoušek ani v dalším studiu nevyužiješ. První ročník ti nejspíš u přijímacích zkoušek moc nepomůže, protože se v něm berou základní obory, které moc s medicínou nesouvisí - obecná a anorganická chemie resp. mechanika a elektřina a magnetismus resp. systematická botanika a zoologie. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 16:53:17, Eva) Jasné no, nejlepší asi bude nějáká ta jazykovka, jenže jsem z poměrně malého města, kde otvírají pouze angličtinu. A to uroven, která má být zakončena zkouškou FCE, kterou již rok mám...nevím co by bylo nejlepší, každopádně bych chtěla příští rok tu medicínu znovu zkusit... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 17:06:50, Inkvizitor) Nevím, ale pokud by pro tebe, tedy spíše pro tvé rodiče, nebylo problémem platit ti CŽV, tak by nemělo být problém tě vyslat např. do většího města a platit ti podnájem; zejm. pokud by to větší město bylo např. Brno, kde po privátech žije nemalá část studentů. Další možností je věnovat se jinému jazyku; pokud nevyučují angličtinu na dostatečně pokročilé úrovni, můžeš se vrhnout např. na němčinu nebo francouzštinu. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 17:17:22, Eva) Nejspíš jo :) mockrát děkuji za rady:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. všeobecné lékařství - Ostatní
  2. všeobecné lékařství na LF HK nebo UPOL - Výběr vysoké školy
  3. Všeobecné lékařství na LF OSU - Ostravská univerzita
  4. Všeobecné lékařství - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Rostliné lékařství - Informace o studiu
  6. Na Zubní lékařství po gymnázium, zdravotnickém lyceu či zubnímu technikovy? - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. zubní lékařství - výuka angličtiny - Masarykova univerzita
  8. Zubní lékařství - Univerzita Palackého v Olomouci
  9. Všeobecné lékařství - Výběr vysoké školy
  10. Všeobecná sestra vs. všeobecné lékařství - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.