Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.07.2012 21:47:19, Petra, zhlédnuto: 1295x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

chtěla bych se zeptat, zda někdo neví/ nemá tu zkušenost: dostala jsem se na dva obory na navazující studium na PEF, konkrétně VSRR a HKS. Na zkoušky jsem měla od školy potvrzení o pozdějším konání státnic a u zápisu se má předkládat originál. Mám ale problém s tím, že státnice mám bohužel AŽ 17. 9. 2012 (jiný prostě není) a první zápis je 14. 7. a druhý 7. 9. . Nevíte, zda stačí dodat diplom později, tedy po tom 17. 9.? Na studijním mi na mejly neodpovídají, telefon nezvedají... Dost by mě totiž naštvalo se někde rok flákat nebo tak, když mě teda vzali.
Díky moc za každou reakci anebo info! ;)


Email: pet.bemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2012 18:59:45, Iv) Na Masaryčce to prej jde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2012 18:39:44, Thwmas) Tady ale nejde jenom o to, že bys neměla originál diplomu, ale ty nebudeš mít ani ty státnice. Takže by tě přijímali na navazující studium dřív, než máš ukončený bakalářský. A to nejde nikde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2012 11:28:07, Iv) To Majk: No minimálně v administrativních záležitostech je VŠE napřed (konkrétně NF), jak jsem se stihla přesvědčit. Každopádně jsem projela různé školy např. CUNI či VŠE a tam sami uvádějí, že případně stačí potvrzení o ukončení. Považuji to za pouhou byrokracii a diskriminaci.
    To Petra: Já jsem měla 80 bodů, hranice byla 60, takže bez problému a to jsem se ani nepřipravovala. Jinak kamarádka taky bude dělat státnice až v září a myslím, že taky nepochodila. Každopádně přišlo by mi nefér, když by na odvolání vzali i někoho třeba s 55 body a mně kvůli cáru papíru ne. reagovat zde
    Email: filipendulaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 22:30:01, Majk) No vidíte, hlavně jak si furt vychvalujete VŠE, jak je to nejlepší škola atd :-D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 21:45:36, Petra) Jako to je fakt k zblití, kor když máš to potvrzení :(( Já právě šla z VŠE na soukromou na dálkový studium, kde jsem rok dostudovávala (co mi neuznali a jiný předměty), když jsem se jen tak mimochodem šla ve třeťáku ptát na ČZU, jestli bych k nim nemohla přestoupit z VŠE (a jako že jsem byla přijatá po gymplu), tak po mě div nehodila "moc milá paní" botou... když jsem teď řešila tohle, narazila jsem stejně. Jako jo, je tu šance, že to v tom září neudělám, ale sakra, měla jsem na HKS 75 b a brali od padesáti a na VSRR (můj obor) 82, 5b, tak snad )plně ***ní nejsem, jen si ted vůbec nejsem jistá, co mám rok dělat :/ achjo... reagovat zde
    Email: pet.bemailcz


Podobné příspěvky:
  1. odklad zápisu ke studiu na VŠ - Ostatní
  2. Zápis ke studiu x promoce - Informace o studiu
  3. Dá se podat žádost o ukončení studia po zápisu? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Náhradní termín zápisu do studia - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Plná moc při zápisu - Slezská univerzita v Opavě
  6. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu
  7. Omluva kvůli studiu - Ostatní
  8. Předčasné ukončení studia a rozvaha o dalším studiu na jiné VŠ. - Ostatní
  9. Absence na zápisu (???) zkušenosti! - Informace o studiu
  10. Info o kombinovaném studiu na ČZU (PEF,PAE) - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.