Management leteckých podniků


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.07.2012 22:33:55, Denisa, zhlédnuto: 2418x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, sháním jakékoliv informace o tomto oboru. Chtěla bych ho jít studovat, ač mám bakaláře na jiné škole a jinak zaměřeného. Písne mi tu někdo nějaké info o náročnosti a studiu celkově na této škole? Klidně i jak je spokojen a tak :) Pokud by se tu našla nějaká hodná osůbka, která by si semnou na tohle téma vyměnila pár řádků, byla bych moc ráda. Písněte klidně i na facebok Denisa Musílková (Milovice) nebo na email: denisa.okseznamcz

Mockrát díky, budu ráda za jakékoliv info!

Email: denisa.okseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2012 20:30:25, lord) Ahoj, konrétně o tvém oboru ti toho moc nepovím, ale měl bych pár slov obecně o škole. Na poměry soukromých škol je údajně docela náročná (alespoň to tvrdí řada studentů, mně osobně se to nezdá), takže tu neplatí jakési nepsané pravidlo, že za zaplacené peníze dostaneš bez práce titul. Na druhou stranu tě na škole opravdu něco naučí a ty vylezeš jako absolvent, co má reálnou šanci na uplatnění na trhu práce. Jelikož však píšeš, že máš bakaláře z jiné školy, tak by s tou "náročností" neměl být problém (obvykle na ni nadávají lidé z VOŠ). Jinak co se nestudijních věcí týče, VŠO sídlí v moderní budově, prostředí celkově na mě působí příjemným dojmem. Učitelé tu jsou veskrze kvalitní a pokud budeš ke studiu přistupovat zodpovědně, neměla bys s nimi mít problém. Přeji hodně studijních úspěchů ;-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2012 00:35:19, Markus) S tímhle docela souhlasím. Jsem absolventem této školy po VOŠ (spousta spolužáků na školu nadávalo) a také si myslím, že management leteckých podniků není žádná hračka. Důkazem kvality může být, že obor studují zaměstnanci ČSA nebo letiště Ruzyně (letiště Václava Havla). :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2012 14:59:25, Denisa) Ahoj, taky díky za příspěvek. O té kvalitě ani nepochybuju, ale i tak mě těší, když to slyším. Jen mě příliš nepotěšily tvá slova, že managment leteckých podniků není žádná hračka, což zvyšuje moje obavy, že to nezvládnu :D Asi to ale zkusím a uvidím, kdyžtak hold ,,vyhodím" za zkoušku peníze a pak půjdu na školu, kde jsem studovala teď...nechci ale do konce života litovat, že jsem to nezkusila :) Díky moc! reagovat zde
        Email: denisa.okseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2012 09:47:09, Markus) Nechtěl jsem tě zbytečně vystrašit, to nebylo mým úmyslem. Určitě ti to tvá rodina, kamarádi nebo přítel již řekli, ale "pokud opravdu chceš, tak se dá i přes hory skákat". Rozhodně to zkus! :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.11.2012 15:08:45, Snilek) Tak to je hodně zajímavá informace, že na VŠO v Praze studují zaměstnanci ČSA. Já už jsem teda nastoupil i tak, ale rozhodně mě to potěšilo, že nestuduji jen tak nějakou soukromou vysokou školu (což tak občas vnímají moji známí:() reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2012 14:56:43, Denisa) Ahoj, moc díky za reakci, stále se rozhoduju zda na ten obor jít nebo ne. Ikdyž si myslím že jsem poctivá a celkem pilná studentka, tak mám obavy, zda to není nad moje síly. Ale asi to nezjistím jinak, než že to vyzkouším :)) Byla jsem tam na dnu otevřených dveří a všichni působili profesionálně a budova školy se mi moc líbila, zanechalo to na mě perfektní dojem. Je to obor, co mě hodně láká a určitě by mě i bavil :-) A hlavně jak píšeš, má uplatnění. Tak kéž bych tam dostudovala... reagovat zde
      Email: denisa.okseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2012 23:45:53, Don) Kdo se bojí nesmí do lesa :) Konečné rozhodnutí je samozřejmě jen a jen na tobě, ale na světě jsou i těžší školy než VŠO a pokud chceš studovat vysokou školu a tento obor tě láká a baví, pak bych na tvém místě neváhal. Ono když člověk studuje něco, o co má zájem a co ho naplňuje, tak je pak to učení mnohem jednodušší, než když to dělá s odporem. Takže za mě, jdi do toho:) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2012 08:30:14, Denisa) Moc hezký příspevěk :-) a šla jsem do toho, školné a smlouva odesláno! Těším se :-) reagovat zde
          Email: denisa.okseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2012 15:21:14, Don) Držím palce, ať se ti tam líbí, za tři roky slavíš první titul a za pět let druhý :-) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2012 18:12:31, Denisa) Já už Bc. mám z jiného oboru, právě že jdu rovnou na Ing. :/ reagovat zde
              Email: denisa.okseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2012 21:44:29, Don) Jasně, při psaní příspěvku jsem si to neuvědomil, takže pak přeji jen ať za dva roky slavíš toho Ing. :-) A s úsměvem jde vše lépe, takže ty smutné smajlíky ať už se neopakují :-) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2013 22:50:41, Petra Pechovova) Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak jsi na oboru spokojená? Protože taky o této škole uvažuji, že by jsem tu navazovala magisterské, ale můj bakalář bude taky úplně z jiného oboru, tak mám trochu obavy :-) Děkuji za odpověď reagovat zde
            Telefon: 777859322, Email: petra.pechovovaemailcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2013 15:41:09, Denisa) Ahoj, na škole jsem moc spokojená. Některé předměty jsou uplně v pohodě, jiné dají trochu víc zabrat, ale zatím mám za sebou jen jedny zkoušky, tal to nelze ještě tak přesně říct, ale rozhodně jsem to čekala horší a myslim, že zvládnout se to dá i když přecházíš z jiného oboru. reagovat zde
              Email: denisa.okseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2013 16:35:06, Petra Pechovova) Tak to je super! A ještě bych se chtěla zeptat, jestli tam je nějaká matika, protože já jsem na matiku úplně levá :D Jo a jak je to s cizíma jazykama? Já právě teď studuju obor, kterej je založenej na cizích jazycích, takže bych ráda pokračovala v jejich studiu, ale nejsem si jistá, zda na této škole se berou nějak vážně? Dík za odpověď! reagovat zde
                Email: petra.pechovovaemailcz

Podobné příspěvky:
  1. VŠE - Arts Management vs. Mezinárodní vztahy a diplomacie - Výběr vysoké školy
  2. Otázky na studium na FSE UJEP - ekonomika a management - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  3. Central European Management Institute - Informace o studiu
  4. Management ve zdravotnictví - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  5. EKF Management nebo Národní hospodářství? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  6. MBA na Business Institut a nebo Central European Management Institute - Výběr vysoké školy
  7. Marketing a management se specializací Design management (magisterské navazující; FAME) - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. Management,marketing - Informace o studiu
  9. UHK - Management CR dálkově - Informace o studiu
  10. Ambis - Bezpečnostní management - magisterské kombinované studium - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.