VŠE FFÚ - úspěšnost studentů v Mgr. studiu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.07.2012 19:57:49, petr, zhlédnuto: 1315x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,
nedávno mě zaskočilo, když jsem viděl dokument "Seznam absolventů na promoce" zveřejněný na stránkách F1 VŠE (odkaz: http://f1.vse.cz/wp-content/uploads/2012/06/Seznam-sbsolvent%C5%AF-na-promoce-3.-7.-2012.pdf). U oboru finance je pouze 6 absolventů a to jich samém začátku studia (tzn. i Bc.), pokud se nemýlím, mohlo být cca. 270. Je to opravdu takhle kruté, nebo mi něco uniká?S08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2012 20:43:05, Gabča M.) Na tento obor budu právě nastupovat, takže ti v tom neporadím, ale dost mě to teda zaskočilo. S takovouto úspěšností bych možná radši zvážila jiný obor... Otázkou zůstává, jestli to opravdu z toho počtu dokončil jen tenhle zlomek lidí, ale když je to na ofic. webu, tak asi není o čem diskutovat. Achjo, to jsem si vybrala. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.12.2012 01:03:23, Martin D.) Ahoj, sice trošku opožděný příspěvek, alespoň pro budoucnost. Nevím 100% jak probíhají promoce, zatím jsem ve 2. ročníku, ale mám dojem, že je několik termínů promocí do roka, aktuální akademický rok pro bakaláře jsou 2 termíny a pro magistry 3 termíny, přičemž často se stává, že studium prodlužujete o nějaký ten semestr, kvůli poměrně vysoké studijní zátěži nebo práci při studiu a nestíháte při tom psát závěrečnou práci, a když se to tak všechno sejde, tak neuspěšnost není zase tak velká jako se jeví z dokumentu, který ste uvedli :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2013 00:34:57, Radovan) Čau, mrkni třeba na tohle, data jsou z MŠMT.

    https://www.dropbox.com/s/2c5dhhckehp7l82/uspesnost%20na%20VSE.png reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2013 13:23:05, Františka) To však neříká nic o úmrtnosti, jen o tom, kolik absolventů dokončilo Bc. během tří let.
      Pokud bychom měli sumarizovat, tak úmrtnost na bakaláři (nastoupivší/absolventi) je (podle výroční zprávy) na FFÚ a FIS okolo 50 %, na NF 65 %, na FMV a FPH okolo 30-40 %. Nejlehčí fakulta by tak byla FPH, ale nejlehčí jsou ve skutečnosti některé (ne všechny) obory na FMV, například cestovní ruch. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2013 13:32:09, Zlobr) Tak to jsou pěkný vyhlídky. Jdu na FFÚ, kde Bc. dokončí jen polovina přijatých, přičemž z této poloviny ještě jen méně než 2/3 ve třech letech, jo? ...Ale mohlo být ještě hůř, třeba FIS nebo NF. :D ... NF: 6 % dokončí bakaláře za tři roky :D Ehm, what a fucking hell! :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠB-pár otázek ohledně studia a dalších studentů, kteří zde budou chtít tento rok studovat - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  2. Uplatnětní studentů právnických fakult - Ostatní
  3. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Vyběr VŠ, informace o studiu - Výběr vysoké školy
  5. Změna oboru v navazujícím magisterském studiu. - Informace o studiu
  6. Školné při studiu v 29 letech? - Informace o studiu
  7. Mam pokračovat ve studiu nebo ne? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  8. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Po studiu na BIBS - LIGS, CEMI či jiná soukromá škola? - Výběr vysoké školy
  10. Zapsání ke studiu na více VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.