Vzdělávání dospělých - kombinované


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2012 09:19:45, El, zhlédnuto: 2479x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tímto oborem + kombinovaným studiem. Nastupuji tam po VOŠ a chtěla bych nějaké info přímo od studentů. Popřípadě, jestli se tam také někdo chystáte :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2012 22:30:03, Honza) Taky se připojuji k dotazu :-) 13.10. nastupuju :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2012 19:50:45, Lucie) Zdravím, na tento obor ve zkráceném 1letém studiu (po VOŠ) v kombinované formě jsem nastoupila v letošním roce. Přestože jsme toho zatím moc nestihli, jsme mírně řečeno trochu rozčarovaní. Školné není úplně zanedbatelné a očekávali bychom proto alespoň základní "služby" - např. dostatečně prostorné učebny (ve skupině nás je 60, většina učeben bohužel takovou kapacitu nemají - tudíž se tam všichni nevejdeme, resp. ne všichni mají židli), v učebnách chybí zásuvky (připojení notebooků tedy téměř není možné), kromě školného se platí - když to přeženu - za každé "dobrý den" - za každou žádost, které jsou potřeba téměř neustále (žádosti o splátkové placení školného, žádost o schválení externího vedoucího bakalářky,..), za veškeré studijní materiály - kromě skript i např. nutná brožurka Jak napsat diplomku nebo bakalářku ( byť máme k bakalářkám seminář - tam jsme ale dostali informace typu: tohle najdete na str. 39 brožurky, citace na začátku brožurky...). Organizační informace k nám neproudí žádné nebo naopak více odporujících si... Např. o procesu zadávání bakalářky jsme se dozvěděli v listopadu - s tím, že zadání musí být schváleno katedrou do konce listopadu. V tu chvíli už ale nebyli volní téměř žádní vedoucí, proto nastal boj o ty poslední volné, jinak nezbývá než najít externího vedoucího a pak přichází na řadu právě ona placená žádost... Zkrátka prostorové, technické zajištění i organizaci bychom si za to školné představovali zásadně jinak.
      CO se týká úrovně výuky, hodně záleží na konkrétních profesorech - jsou tam velké kapacity, které mají přednášky užitečné i zábavné, ale také tací, kteří už by přednášet neměli... Ke zkouškám zatím nemůžu napsat nic. Jen že doufáme, že u nich žádné komplikace nenastanou :-)

      Hodně štěstí :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2012 11:47:36, Kata) S těmi židlemi to je přehnané - každý studující má svou židli. :) Je pravda, že učebny mohly být o trochu větší, ale když se vám na přednášku nenacpou studenti z jiné skupiny, tak je učebna akorát. A k notebookům - tak s tím jsme problém neměli.
        Platba za studijní materiály je naprosto běžná. Brožurka k psaní BP a DP je opravdu nutná a stojí 70 Kč - to zase není tak vysoká částka a hodně pomůže ve vypracování BP/DP.
        Co se týče těch informací, tak to je nejspíš zapříčiněno tím, že nastupujete přímo do posledního ročníku. Ostatní, co studují od 1. akademického roku, již v té době mají své vedoucí i témata prací schválená. Vždyť v 5. semestru si už lidi chystají podklady na státnice, píší BP a hlavně znají školu, a vědí, jak to tam funguje. Vy přijdete do úplně nového prostředí, když jdou ostatní do finiše. Hold zvládnout vše za jeden rok je náročné - to je normální.
        Taky hodně záleží na celé skupině, jak si dokáží vzájemně pomáhat. Vy se ani nestačíte za ten rok ve třídě pořádně poznat.
        Jinak zkoušky a zápočty probíhají podle sylabů. Když umíte, tak není problém.
        Všem přeji hodně úspěchů ve studiu. :) reagovat zde
        Email: studium11seznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2013 20:16:46, KUKU) Musím říct že informovanost sekreteriátu je téměř nulová. Nic Vám neřeknou a ještě to vypadá že je obtěžujete :-) Termíny na ZK jsou vypisovány mnohdy na poslední chvilku a ještě se nedostane na všechny. A když voláte a ptáte se co a jak tak neví co se bude dít je to celkem k pláči. A bohužel je toho víc. I učitelé si ztěžují jaká je komunikace. reagovat zde
          Email: reklama2seznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 17:27:26, hrajer) tohle není pravda reklamoNAhovna
            je to tam prima nelži reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2013 22:09:11, Kata) Tak na to musím opět reagovat. Co se týče informovanosti, tak veškeré potřebné info člověk dostane ... a nesetkala jsem se s tím, že by byl někdy někdo nepříjemný. Jsou jen situace, že se hned napoprvé (někdy i častěji) nedovoláte na sekretariát. :) Při osobní návštěvě jsem vždy dostala informace, které jsem potřebovala.
            Termíny zkoušek nejsou vypisovány na poslední chvilku ... a zaručeně se dostane na všechny. Termíny se vypisují na zabezpečených stránkách, takže všichni vědí, kolik je vypsáno na konkrétní termín míst, a kolik z toho je již obsazeno. Najdou se "možná" i tací, kteří zkoušku odkládají na poslední chvíli, a pak se diví, že tam už žádný volný termín není... Nebude to ale tím, že by bylo vypsáno málo míst. Ba naopak, termínů + míst bylo vypisováno vždy více (na pracovní dny i víkendy), aby měl každý možnost výběru vyhovujícího data a času. Takže podle mě nic k pláči není. reagovat zde
            Email: studium11seznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2013 20:43:09, Silva) Ta škola je k pláči! Na studijním sedí nepříjemné jepice! A nikdo věčně nic neví a všichni na vás serou jako při hledání vedoucího bakalářky. Za ty peníze dost smutné. Kdyby tu nebylo tak triviální studium šla bych asi jinam. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 21:06:52, Adam) Souhlas. ***eččci co nastupují do posledních ročníků, protože je ze státních škol vyrazili, pak takhle kvákají, že jim něco nestačí a mají kvůli sobě problém s BP a DP. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 17:36:44, Adéla) Ahojky chystám se tam na obor EHS mám tam kamarádku z obchodky a prej se za celý tříletý studium učila jen na dvě zkoušky ty ostatní nějak natipovala v testcentru nebo opsala od spolužáka s kterým seděla nebo z taháku protože je prej nikdo nikdy nehlídal. To je škola pro mně nejsem ten tip šprta a nestydím se za to klidně to tu přiznám a odsuzovačné názory jsou mi úplně jedno. Já chci titul a ten tady získám určitě jsou i horší ale i lepší školy. UJAk vnímám jako střed. Ani dobrá ani špatná. Vzhledem k situaci ve školství hodnotím spíše pozitivně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2013 09:31:04, Andrea) A může se zeptat jak často tam jezdíte? Nebo-li jak často probíhá výuka, chtěla bych si udělat kurz, který je také o víkendu a mám strach že se mi to bude krýt. reagovat zde
    Email: utratovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2013 14:51:32, laryska) Dobrý den chtěla bych letos nastoupit na obor vzdělávání dospělých-dálkově, jsem z VOŠ, chtěla bych se zeptat, jak probíhá dálkové studium-hlavně, jak se pohybuje čas-odkdy dokdy a jak často. Jsem totiž z Brna a nemám v Praze ubytování a ráda bych dojížděla. Děkuji za odpověď reagovat zde
    Email: laryska33seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2013 10:48:27, vikan) Já nastupuji taky na vzdělávání dospělých dálkově,už jsem přijata.Je to 1x za měsíc sobota,neděle od 8-19 hod.
      reagovat zde
      Email: vikanseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2014 14:56:04, Markéta) Ahoj, chci letos nastoupit také na vzdělávání dospělých dálkově, chtěla jsem se zeptat jak to tam chodí, pokud jsi nakonec nastoupila. Mám také VOŠ, A CHCI NASTOUPIT DO TŘEŤÁKU. Mohla bys mi napsat jak to tam chodí a jestli se škola dá zvládnout při práci a třech dětech. Uznali Ti předměty? dělala jsi nějaké rozdílové zkoušky? je tam jazyk? Děkuji Markéta reagovat zde
        Email: marketa.rygcentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. kurz celoživotního vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. VŠJAK - vzdělávání dospělých - Ostatní
  3. kurzy celoživotního vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. ESF MU - Ekonomika a Management kombinovaně - Masarykova univerzita
  5. Kombinované a distanční studiium - Ostatní
  6. UJAK obor vzdělávání dospělých - Ostatní
  7. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  8. Celožiotní vzdělávání Olomouc LF - všeobecné lékařství - Univerzita Palackého v Olomouci
  9. Kombinované studium - Informace o studiu
  10. VŠKE kombinovaně v Liberci - Vysoká škola Karla Engliše, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.