FAKULTA ŽURNALISTIKY


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.09.2012 20:22:48, Michaela, zhlédnuto: 975x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte. :)
Prosím vás je tu niekto kto chodí na Karlovku - na žurnalistiku? A je Slovák? Alebo niekto, kto pozná nejakého Slováka, čo tam študuje? veľmi by mi to pomohlo, chcela bysom sa ho na pár vecí opýtať, som totiž v maturitnom ročníku a chcem si tam dať prihlášku. Ozvite sa na mail, vopred veľmi pekne ďakujem.

Email: mishel.lukacovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2017 16:57:33, Kateřina) ... jedna krásná ukázka toho, jak se jeden ptá na kozu a druhý mluví o zcela perfektním a bezchybném voze :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2012 08:51:31, Španělský inkvizitor) 1. Pokus o ad hominem spočívající v napadání na internetu běžné a dokonce doporučované anonymity je směšný. Dopouští-li se jej navíc člověk, který se sám ukrývá za "firemní" mail a šifru, není to zrovna známka bystrého úsudku.

    2. Ctím vaši zkušenost ze zahraničních degree mills a ze Slovenska, ale na kvalitních vysokých školách se v případě oborů typu žurnalistika silně dbá na to, aby studenta menuseli učit abecedu. Prostě kdo neovládá automaticky a bezchybně mateřský jazyk a není schopen přesně formulovat své myšlenky, nemá na žurnalistice co pohledávat.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2012 22:16:47, MPD) Kdo chce psa bít, hůl si najde, že? Jak ubohé. Já se na rozdíl od Vás neschovávám za přihlouplou přezdívku. A zájemce o studium pro mne není profesionál, takže od něj nebudu vyžadovat to, co od profesionála. Většina toho, co zmiňujete, by ho naopak měla naučit škola, a to zejména a hlavně způsob uvažování v daném oboru, způsob myšlení apod. Tedy alespoň na zahraničních universitách se tomu tak rozhodně děje. Soudím však, že někomu, jako jste Vy, je zcela zbytečné něco takového psát. O pedagogice zřejmě víte opravdu hodně....
    reagovat zde
    Email: infoTvurciPsanicz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2012 21:30:28, Inkvizitor) 1. Běžné to rozhodně mimo obor není. Profesní slepota není dobrá vizitka novináře.
    2. "Dvojí myšlení" je jednou z příčin neskutečné mravní i odborné bídy současných pisálků, které se mi příčí nazývat novináři. Pokud má někdo psát spisovně a stylisticky na vysoké úrovni, musí takovým způsobem myslet, tj. musí tak psát vždy. Pokud někdo má být schopen logicky přesně vypovídat, musí být i jeho myšlení logicky přesné.

    Ergo kladívko se vám povedlo svým "firemním" mailem pouze spáchat antireklamu na vlastní firmu, protože je více než pravděpodobné, že pokud je u vás takový laxní přístup k obsahu i formě textu, alespoň průměrně schopný student gymnázia se u vás nenaučí nic, co by již neuměl ze školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2012 09:09:45, MPD) FAKULTA SOCIÁLNÍCH VĚD UK (Smetanovo nábřeží, Praha) měla za dobu své existence celou řadu názvů a je více než zajímavé sledovat, jak se tyto názvy měnily. Poslední období, do revoluce 1989, se nazývala FAKULTA ŽURNALISTIKY a po revoluci byla následně přejmenována na současný název, studium bylo rozšířeno a žurnalistika se stala jen její součástí, nikoliv hlavním oborem studia, jako před revolucí. Dříve se tedy zájemce hlásil na FAKULTU ŽURNALISTIKY, zatímco dnes se hlásí na FSV UK, jehož součástí je INSTITUT MEDIÁLNÍCH STUDIÍ A ŽURNALISTIKY. Mezi lidmi je však označení FAKULTA ŽURNALISTIKY běžné a velmi zažité, protože pod tímto názvem existovala škola velmi dlouho. Osobně jsem například byla přijata na FAKULTU ŽURNALISTIKY UK, ale státnice jsem už dělala na FSV UK, i když jsem stále byla na stejné škole, která však změnila název. Myslím, že je zcela zbytečné za to dotyčnou takto dusit. Až bude psát text pro média, nechť je přesná. Dokud ale jen diskutuje v diskusi pro veřejnost, nevidím nic tak šíleného na tom, nazývat tuto školu názvem, který sice není přesný, ale je mezi lidmi velmi zažitý. reagovat zde
    Email: infoTvurciPsanicz


Podobné příspěvky:
  1. VŠE Fakulta managementu X VUT Fakulta podnikatelská - Ostatní
  2. katedra zurnalistiky UP Olomouc - Informace o studiu
  3. Seznam četby - Žurnalistiky UK - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.