Nejsnažší VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.09.2012 21:09:08, L., zhlédnuto: 21681x, reakcí celkem: 38Reagovat na příspěvek
Ahoj,
brouzdám po diskuzích a snažím si udělat obrázek o tom, na které VŠ se studuje nejsnadněji. Jsem právě na VŠE, ale rozhodně to pro mě není. O kolik je ČZU pef jednodušší? Také uvažuji, že přestoupím na něco spíše humanitnějšího-peďák, sociologie.. Jak si vedou v obtížnosti oni? Také by mě velmi zajímalo, zda existuje VŠ pouze o přednáškách, nikoli o cvičení?
Předem moc děkuju za rady a postřehy.

Email: lussye3seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 10:08:27, T.) Zklamu tě ***e, na ČVUT jsem i v rámci doktorského studia rok učil - a na to jsem se skutečně vykašlal. O práci se nebojím, tu už mám a jsem si celkem jistý, že už teď mám o pár desítek tis víc, než kdy budeš mít ty...
    BTW ukaž mi někoho z FELu, kdo umí perfektně AJ...minimum. Uznávám, že plynule jsem nemluvil.

    Ty a Eva se snažíte udělat v VŠE matfyz - zkus psát ještě víc vulgárně a útočně, ať je ještě očividnější, jak tě sere, že tvojí školu prostě zvládne každej druhej gymplák.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 00:14:14, Denis) Takových lidí tvého ražení znám taky dost. O VSE ríkaj, jak si ji dávaj a nakonec ji nedodělaj a jdou na soukromku, to bude možná i tvůj případ, souhlasím s Evou.
    V jiné diskuzi píšeš, že jsi na soukromé, to bych chtěl vidět takovýho člověka, kterej vystuduje VŠE a ČVUT a neumí anglicky ani nic z praxe, to musíš bejt pěknej vůl. Ale spíš si myslím, žes vystudoval jen něco, nedodělal to, vysral se na to, a ted hniješ na Prague col.:D:D
    No, hlavně si najdi práci. Ale asi nebudeš mít problém, po ***cích i s minimální znalostí IT je dnes sháňka, i když dělali třeba jen soukromej učnák jako ty.S06 To víš, S se protíná s D v tom a tom bodě, to přece znáš, vyhodili tě až po prváku... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 00:07:13, Denis) Nevím, já si to stejně neumím představit jaké to bylo dříve (dříve byla prý VSE lehčí).
    BC jsem udělal v Ostravě a navazující dělám na VSE (NF) a ten rozdíl je brutální a nejde jen o náročnost, ale lidé co učí prakticky vždy vědí, co se děje (včetně Zajíčka na mezinárodní obchod potom co si to nastudoval)
    A nemluvě o ostatních studentech, znalosti lidí co vidím v hodinách, jsou neprovnatelně lepší s těma z Ostravy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 22:17:50, T) Ale prosím tě, mám ČVUT i VŠE (zde jen bc,), pokud chceš tvrdit, že studium je obtížné, tak si akorát lžeš do kapsy nebo to tak tobě osobně přijde. A ten komentář o nedostatku slečen - trapné, je vidět, že na lepší argument nemáš. Předpokládám studentka VŠE, velmi těžké školy :) No, hlavně si pak najdi práci! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 19:42:14, Eva) *brněnská reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.