Nejsnažší VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.09.2012 21:09:08, L., zhlédnuto: 21682x, reakcí celkem: 38Reagovat na příspěvek
Ahoj,
brouzdám po diskuzích a snažím si udělat obrázek o tom, na které VŠ se studuje nejsnadněji. Jsem právě na VŠE, ale rozhodně to pro mě není. O kolik je ČZU pef jednodušší? Také uvažuji, že přestoupím na něco spíše humanitnějšího-peďák, sociologie.. Jak si vedou v obtížnosti oni? Také by mě velmi zajímalo, zda existuje VŠ pouze o přednáškách, nikoli o cvičení?
Předem moc děkuju za rady a postřehy.

Email: lussye3seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2012 19:15:55, Inkvizitor) Kvalitně vedené studium filozofie rozvíjí schopnosti používat mozek. Např. v GB nebo v USA je BA nebo dokonce MA z filozofie jednou z nejlepších průprav pro managerské posty. Ovšem do jisté míry je to ovlivněno i tím, že "jejich" filozofická tradice má z "naší" pusté žvanírny spíše srandu. Zkus si někdy přečíst něco o analytické filozofii - jednak by ti to rozšířilo obzory za "náš" zasmrádlý Kohákovsko-Patočkovský rybníček, jednak by tě to mohlo zajímat a jednak tím řádně hneš žlučí všem pseudohumanitním žvanilům;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2012 18:57:11, Veronika) Určitě to tak může být, ale pořád je ted jen humanitní, neuplatnitelná věda. Studenti tohoho oboru se zbytečně pitvají v nesmyslech. Místo některých přednášek by měli absolvovat povinnou praxi, např. v nemocnicích, kulturních památkách a dalších institucích, kde by se jim trochu otevřeli oči. V současné podobě to je jen teoretické kecání zbytečností. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 19:00:13, Inkvizitor) Tak ona kvalitně vyučovaná filozofie představuje velmi obtížné studium; jenže se obávám, že takovéto studium t.č. žádná česká vysoká škola neposkytuje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 16:43:36, Veronika) Jednoducha skola Ti bude k nicemu. Obecne mezi nejjednodussi patri humanitni, zejmena filosoficke obory, pedagogicke a socialne/ekonomicke obory. Ekonomicke a pravnicke fakulty patri do tech stredne spise, mene obtiznych. Naopak na opacnem polu se nachazeji jednoznacne technicke obory, chemie, pojistna matematika, prrodovedecke, farmaceuticke a vetsina zdravotnickych oboru [ u zdravotnickych oboru je nutne pocitat se stravenim casu ve skole od rana do vecera + praxi v nemocnicich pres cele letni prazniny, co by na Tebe rozhodne nebylo ].

    Obecne ale trend bude stale vice takovy, ze se bude cenit, z jakeho oboru diplom ziskas. Trh je presycen ekonomickymi a humanitnimi obory. Coz vysvetluje i to, ze jsou tyto obory nejjednodussi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2012 22:11:59, Janča) Ahoj,
    já studuji PC podporu v archivnictví na filozofické fakultě Univerzity v Hradci Králové. Podle mě je to tam docela jednoduchý, třeba filosofové si odsedí přednášku a mají 6 kreditů v kapse. ALE! Možná to souvisí s tím, že mě ten obor baví, to je hodně důležitý. reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.