VŠFS nebo VŠO??


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.10.2012 14:28:37, Sandra, zhlédnuto: 1745x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chtěla bych studovat jednu z těchto škol, byla jsem už na státní škole, takže bych nerada šlápla vedle.
Jde mi o kvalitu, jméno školy a uplatnění. Prostě která je lepší?

Díky moc za rady
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2012 21:54:42, Inkvizitor) Je lepší píchnout se rezatým drátem do levého nebo do pravého oka? Řada veřejných vysokých škol (státní máme jen dvě) sice hrozí šlápnutím vedle, ale při volbě rozumného oboru na zavedené vysoké škole je "šlápnutím vedle" pouze srážka se skutečným studiem. Volba soukromého ústavu je v českých podmínkách šlápnutím vedle vždy, pokud náhodou nemáš vlivné konexe a "titul" není jen nezbytnou formalitou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2012 12:06:37, NedFred) Sandro,
    nenech se odradit elitářskými názory. Soukromá VŠ nutně neznamená šlápnutí vedle. Vždyť tam učí stejní kantoři, co na veřejných školách. Pokud se ti obor líbí, s penězi není problém, tak to zkus. Lepší než se trápit na nějaké veřejné škole, která je rádoby prestižní. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2012 17:35:36, Jarda) Soukromá VŠ (stejně jako řada veřejných VŠ) je k ničemu, pokud nejsi opravdu nadaná, tak ti zcela postačí maturita, možná i VOŠ. Škoda peněz, které se dají použít lepším způsobem. :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2013 15:06:00, NedFred) Dovolím si nesouhlasit. Strašně záleží, co chceš dělat a jsou obory, kde si prostě bez titulu neškrtneš, pokud nemáš x let praxe - a tu praxi máš v dnešní době získat kde? :) Vysokoškoláci jsou totiž bráni oproti středoškolákům jinak - VŠ tě naučí zodpovědnosti sám za sebe, týmové spolupráci, prezentaci sám sebe atd. V tomhle mají středoškoláci řádné nedostatky, protože je po dobu studia jen vodili za ručičku, což se na VŠ neděje. A jestli na nějaké škole získáš víc či míň znalostí, to už je celkem šumák, o znalosti tam nejde v první řadě. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2013 08:56:36, Hanča) Přesně takto jsem uvažovala, když jsem si vybírala školu já. Nakonec jsem vystudovala VŠO v Praze a nelituju toho - ani výběru, ani peněz za školné. Studium není tak časově náročné, jako jinde a nebyl problém začít získávat praxi během studia. To mi pak pomohlo získat celkem bez problémů práci. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2013 16:24:47, Janička) Dobrej PR. Všfs a Všo maj ***ou pověst. Proč? Protože je projde i člověk, kterej se neučí a na studium nemá bunky. Berou každýho a zkoušky jsou jak na střední. To říkám ze své vlastní zkušenosti, už bych sem nešla. Pokud není člověk ***ej a línej, nemá smysl za soukromku vyhazovat peníze, nikdo je stejně neuznává, všichni totiž vědí, jak to tam chodí a jak se vše šulí. Kromě toho nenabízej ani žádný perspektivní obory. Pokud se bojíte, že nedáte přijímačky na žádanější školu, jděte na techniku, ta investice se vám opravdu vyplatí. Já ted můžu jen závidět bratránkovi, kterej dělá v IT firmě v Německu a bere plat 200 tisíc. Absolventi všfs dělaj leda tak za pokladnou v Tescu nebo u tatínka ve firmě. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2013 12:40:12, Ilinoid) TO bych úplně netvrdil, na VŠFS a vůbec jakýchkoliv českých školách je spíš problém s rozkolísaností kvality jednotlivých předmětů a špatnou organizací. Setkáte se s absolutně excelentním, výkladem a hned na další předmět příjde někdo, kdo vykládat vůbec neumí. To však platí všude. Já ve svých třiceti samozřejmě již nezvládnu vycestovat. Ale pokud nejde někdo na technické obory, a vyloženě ho to nebaví, zkusil bych zámoří. Nicméně soukromé školství podporuji už jen z toho důvodu, že časem přirozeně naláká kvalitnější profesory.

          VŠFS je univerzita, takže jistou kvalitu má. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2013 20:02:58, Dobrej táta) Tak jasně, že tady budete lobovat za Všfs, když jste ji asi vystudoval, ale fakt je ten, že soukromé školství úroven nemá, v CR je to naprostá tragédie. Většina těch kvalitnějších pedagogů se bud na takovou školu vůbec nesníží, nebo budou dělat zároven i na veřejné, což se již dnes občas stává...a opravdu, nechtějte slyšet, co tvrdí o studentech na soukromých. Ale nedivím se, není tam žádné síto, které by vytříbilo kvalitu, přičemž očekávání nastoupivších studentů jsou většinou ve smyslu "tady máš prachy a už mě s ničím neotravuj". Soukromých škol je spousta, asi i proto se Všfs aktivně uchází o studenty z východu a vypisuje jim i programy v ruštině. Oni tu jakože "studují" a na oplátku dostanou pracovní vizo. Vše funguje, škola nemá úroven, ale má zisky...a o to přece v soukromém školství jde především. No, ale ted již to bude boj o každého studenta, soukromek je jako máku a přicházejí populačně slabší ročníky, co s tím? Tak třeba ještě více snížíme nároky. Jo, Všfs není špatná, je to taková pěkná multikulti střední škola, jejíž absolventi na konci za svý prachy dostanou i titul. Ale jistě je dnes i mnohem více horších soukromých vš, i když o Všfs její pedagogové řekli, že je továrna na tituly a museli dávat zápočty za zkoušky i lidem, které nikdy neviděli. No nic, hezký den a rozum v hrsti.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2013 00:29:52, Dominika) Ted jsem to taky řešila. Obě školy maj jméno hodně špatný. Obě jsou pověstný svýma kauzama a jako jedny z těch škol s nálepkou "továrna na tituly". Ze soukromých maj trochu lepší pověst snad jen Všem a Všmie, což taky nejsou žádný skvosty, ale zatím bez většího skandálu. Takže jestli musíš na soukromku-už tím se trochu diskvalifikuješ, tak radši na nějakou bez velký aféry. Doporučuju Všem. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠFS ma hloupe vedeni - Výběr vysoké školy
  2. VŠFS x MUP (VŠVSMV) - Výběr vysoké školy
  3. MUP nebo VSFS - Výběr vysoké školy
  4. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  5. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. VŠFS dálkově - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  7. ČZU x MUP x VSFS - Výběr vysoké školy
  8. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. VSVSMV a VSFS - Výběr vysoké školy
  10. VSFS X ZCU - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.