Kam na VŠ studovat IT?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.10.2012 20:54:21, qw, zhlédnuto: 260x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
FIT ČVUT, FIS VŠE, nebo MFF UK?

Může někdo porovnat?

Email: entita7gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2012 21:51:09, Inkvizitor) To záleží na tom, co tě i IT nejvíc zajímá. MFF je mnohem více teoretická v tom dobrém slova smyslu, tedy naučíš se, jak fungují "matematická střeva". Pokud tě láká např. umělá inteligence, je to ta pravá volba. FIT ČVUT by měla být mnohem více aplikovaná, ale vzhledem k tomu, že jde o poměrně novou fakultu, tak je otázkou, nakolik bude výuka kvalitní a nakolik půjde jen o dobrou značku ČVUT (kdyby mě víc zajímala aplikační stránka, volil bych spíše FIT VUT v Brně). FIS VŠE je pro mě velká neznámá, informace mám spíše z druhé ruky - tedy že spíše suplují absenci kvalitních průmyslovek a VOŠ zaměřených na IT. Ale protože FIS VŠE dokázala /velmi/ úspěšně dostudovat i moje sestřenice, o jejímž matematickém i technickém talentu mám díky tomu, že jsem jí připravoval na přijímací zkoušky z matematiky a fyziky /původne se chtěla hlásit na ČVUT/, jsem nakloněn těm informacím z druhé ruky i věřit.

    Každopádně to nejlepší, co bys mohl udělat, by bylo to, že bysis udělal volné odpoledne, prošel si studijní plány všetně osnov jednotlivých předmětů, nahlédl na vzorové bakalářské a magisterské práce a podle toho bys zjistil, co by tě nejvíc bavilo. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jde studovat VŠE + Práva na UK? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Dají se studovat 3 obory najednou? Kdo má zkušenosti... - Ostatní
  3. Je vůbec možné studovat technický obor po ekonomickém lyceu? - Výběr vysoké školy
  4. Kde studovat strojírenství ? - Výběr vysoké školy
  5. Studovat či nestudovat? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.