ad vysokoškolské práce- studenti reagujte

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.10.2012 09:24:25, Radek, zhlédnuto: 319x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi. V poslední době sleduji dost časté diskusní příspěvky nabízející zpracování vysokoškolských prací.. Někdo už se ani neobtěžuje psát že jde o opravy a pomoc s psaním. Prosím aby se mi tu ozvali a zareagovali taky nějací kdo si svou bakalářku nebo diplomku užívají sami.. resp. s radami vedoucího práce. Můžete sem napsat i svůj názor jestli je to podle vás tak hrozně obtížný, kde jste třeba hlavně čerpali informace při psaní. Prostě taková anketka názorů.
Díky, jen bych chtěl mít pocit že to ještě někdo píše a že to všichni nekupujou. Potěšilo by mě kdyby tu bylo tolik shlédnutí a příspěvků jako mají flamewary o některých školách. Ale uvidíme.S13
R.

Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2012 23:02:48, Inkvizitor) Výborně, to potěší, že podvody ti nevadí. Zkus se ale zamyslet nad tím, jakou sortu lidí "fórum" zaspamované nabídkami těch nejhnusnějších akademických zločinů odpudí. Ano, právě těch, kteří mají k tématu co napsat, protože se aktivně pohybují v akademické sféře. A bez takových lidí se tu nebudou objevovat užitečné informace - a tím pádem nebude návštěvnost na žádoucí úrovni. Ale já to chápu, je znakem moderní doby, že pro krátkodobý požitek se obětovávají cíle ve střednědobém horizontu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2012 01:06:08, Radek) milý Inkvizitore, to se mýlíš, právě že mi kupování prací a podvody vadí. četl jsi ten můj příspěvek? ;) ..chci aby tu taky napsali lidi kteří si svou práci dělají sami jak mají, když se tu jinak objevují jen spousty zlatokopů, zpracovatelů, chceš-li vědomých napomahačů podvodu a lidí co si chtějí ušetřit práci, ulehčit studium. já na jednu stranu chápu že někteří lidi při studiu pracují a jsou velmi zaměstnaní... a občas prostě nestíhají.. a na druhou stranu mají nějaký ten peníz... tak prostě využijí tržní ekonomiku.. ale podstupují i riziko, jednak odhalení a s tím související, jednak nekvalitní práce která nebude přijata, riziko že dají peníze a nedostanou práci (záleží kdy se platí).. Takže svým způsobem je to jako v životě, podnikání - když si dokáží zařídit že tu práci mají a můžou odevzdat (je kvalitní), pak ve zkoušce obstáli. Na druhou stranu vzdělání je nepřenosné, a člověk který dostane nějaký titul by měl být kromě nějakých znalostí být i schopen napsat odbornou práci na zadané téma, uvést zdroje.. Je to taková zkouška pro život.. protože co si budeme povídat, pak v zaměstnání něco člověk píše každou chvíli. A téma diplomky dokonce může dopomoci k zaměstnání, díky specializaci a vědomostem které tím člověk získá. Je zřejmé, že když budou Ing. dokončovat samí analfabeti (nebo flákači), tak není vůbec jisté jak to s naší zemí bude a jaké "elity" ji povedou S13 reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz

Podobné příspěvky:
  1. Korektura bakalářské práce je to podvod ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. Psaní bakalářské práce - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Pomoc při psaní prací BP, DP, ZP, seminární práce, atd. - Pomoc při psaní prací
  4. Psychologie, sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. domácí práce - Ostatní
  6. milovaná práce -omezenost na ČR - problém? - Ostatní
  7. Jak vybrat téma bak.práce? - Ostatní
  8. Přijímačky na obor Sociální práce, Ostravská univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Univerzita Palackého Olomouc - chartativní a sociální práce - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. Hledání práce - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.