Prijimacky MUNI Lekarska fakulta (zubne lekarstvo)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.12.2012 23:11:01, Honey Pie, zhlédnuto: 566x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Zdravim, je tu prosim niekto kto studuje na LF MUNI Zubne lekarstvo, pripadne Vseobecne lekarstvo? Zaujimalo by ma, ako dlho a z akych materialov ste sa pripravovali na prijimacky. Studujem momentalne na inej fakulte (tiez MUNI), ale chcela by som aspon vyskusat prijimacky na LF a neviem ci je realne pripravit sa na ne (cca v polke juna) za nejake 2-3 mesiace (+ skusky na skole, ktoru momentalne studujem). Fyziku, biologiu a chemiu som mala naposledy na strednej pred par rokmi a dokopy si z toho nic nepamatam, ale ucenie mi problem nerobi, takze by som to chcela skusit. Myslite, ze to ma zmysel? :D Diky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.12.2012 11:33:20, Inkvizitor) Tak to je nejvyšší čas začít. Já jsem se také na medicínu hlásil z jiné fakulty, protože jsem byl zklamán oborem, na střední jsem biologii ani chemii neměl. Rok jsem se usilovně učil a stejně jsem byl u přijímacích zkoušek na hraně...

    Každopádně zapomeň na to, že by ti postačovaly knížečky "Odmaturuj z..." a "Vysokoškolákem už letos". Konkurence je pořád velká a naštěstí to dost uchazečů bere vážně. Takže se zahrabej do Jelínkovy Biologie pro gymnázia, Vacíkova Přehledu středoškolské chemie a Svobodova Přehledu středoškolské fyziky. Jako zdroj tabulek a výčtu taxonů, tedy jako doplňkovou literaturu, bych ti doporučil "Kostky" - tedy Chemie v kostce I a II a Biologie v kostce I a II, jako cvičebnici na chemii pak Příklady k chemii v kostce. Neuškodí ti ani skripta s chemickým názvoslovím, u přijímacích zkoušek se klasicky objevují otázky na komplexní sloučeniny nebo na nakreslení strukturního vzorce aminokyseliny, cukru nebo významného heterocyklu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2012 11:33:51, jj) jdi do prd.ele. Slováku zasrranej. slováci berou nám místo na koleji, protože si platí školné a přitom bydlí za humny. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2013 21:47:29, tercap4) Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jsem někdo absolvoval přípravný kurz na lékařskou fakultu MU a popřípadě, jak vám to pomohlo u přijímaček. Přemýšlím o tom, že bych si kurz zaplatila, ale nejsem z Brna, musela bych dojíždět. Zajímalo by mě, jestli se to i přes to na kurz vyplatí chodit, jestli opravdu pomůže. :) Díky za názory reagovat zde
    Email: tercap4seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2013 08:38:27, zlata) A u vás na Slovensku nejsou vysoké školy? Pochopte prostě jednou provzdy, ze Slováci nejsou v Česku vitani!!! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MUNI FF Anglický jazyk a literatura magisterské studium- přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. lekarska fakulta - Univerzita Karlova
  3. lékařská fakulta - Výběr vysoké školy
  4. VŠE fph vs. Muni ESF vs. UTB Fame - Výběr vysoké školy
  5. Nmgr. Psychologie Pedf UK x FSS MUNI - Výběr vysoké školy
  6. Lékařská genetika MUNI - Informace o studiu
  7. Biofyzika na MUNI - Výběr vysoké školy
  8. 1. lékařská fakulta, Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. PEF Mendelu vs PF VUT vs ESF Muni - Brno - Výběr vysoké školy
  10. Teologická fakulta - přijímačky - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.