lékařská fakulta


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.01.2013 21:02:21, David, zhlédnuto: 745x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Zdravím.
Potřeboval bych od Vás poradit na jakou lékařskou fakultu jít. Moje priorita je aby ta škola byla aspoň z části moderní tzn nějaké moderní budovy, kampus a tak podobně jak je to na Masarykove univerzite. A taky my jde o koleje. Vím, že nenajdu nějaké kde je plazmová televize vířivka a tak, ale aspoň aby to mělo nějakou úroveň a posledním požadavkem je kvalita profesorů a jejich přednášek. Když to tak shrnete všechny lékařské fakulty tak by mě zajímalo jaká si v těchto 3 bodech stojí nejlépe. Vím, že to není moc lehké posoudit, ale doufám, že mi pomůžete...momentálně jsem třetím rokem na střední, ale čím dřív si to ujasním tím lépe

Email: david.manakemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2013 17:22:20, Inkvizitor) Možná tě to překvapí, ale kvalitu fakulty neurčuje modernost budov, kvalitu fakulty určuje především to, co se v budovách obsaženo. Pokud kladeš toto na první místo, pouvažuj raději o studiu architektury - je to stejně náročné a mnohem více to reflektuje tvé hodnoty. Totéž platí o kolejích.

    Jen tak mimochodem, když už kladeš takový důraz na zevní dojem, možná bys měl pouvažovat o doučování jazyka matežského - devět z deseti primářů vyžaduje, aby sekunář přepracoval zprávu, ve které počet hrubek číselně převyšuje BMI pacienta.

    Co se týče kvality pedagogického sboru, jsou na tom fakulty zhruba stejně. Každá fakulta má své slabé i silné stránky. Výjimkou je jen fakulta v Ostravě - ta vznikla navzdory doporučení odborníků, personální zabezpečení je často více než úsměvné a smysluplná vědecká činnost v základním výzkumu nenavazuje na nic z produkce OSU nebo VŠB-TUO. Zdánlivě to nevadí, ale problém je v tom, že když předmětům teoretického základu studia medicíny vyučují lidé bez vztahu ke kvalitní vědě v oboru a současně bez vztahu ke klinice, je takový předmět odsouzen k úpadku a tedy naprosté neužitečnosti. Tou neužitečností nemyslím onu zdánlivou neužitečnost tolik vzývanou "doktory na baterky", ale skutečnou neužitečnost, protože neposkytují to, co by měly správné teoretické předměty poskytovat, totiž přírodovědecký a metodologický základ pro rozvíjení schopnosti myslet patofyziologicky (prostě "jako House"). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2013 18:46:59, David) Ano já vím, že kvalitu fakulty určuje co je v ní obsaženo, ale je snad špatné, že bych chtěl chodit na školu, která je vnějškem moderní? A tím, že jsem dal příklad- moderní budovy a kampus a potom jsem dal atd. neznamená, že jsem nemyslel i to co je v nich obsaženo. Ano vím, že dělám chyby a to hlavně v pravopisu, ale už na tom pracuju... momentálně jsou, ale pro mě přednější předměty, které budu na fakultě potřebovat. Děkuji moc za odpověď, ale moc jsi mi to neusnadnil. Tedy, až na tu radu s těmi profesory. Takže děkuji moc, ale byl bych rád kdyby mi ještě někdo poradil... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2013 13:28:54, Martina) Na tvojí otázku nejspíš lepší odpověď nebude, proč chceš studovat medicínu? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2013 22:36:02, Inkvizitor) Takže to musím napsat naplno - pokud vybíráš vysokou školu podle fasády, nebude medicína obor pro tebe. Zjevně máš totiž větší afinitu k pozlátku než k podstatě. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Lékařská fakulta- ano či ne? - Informace o studiu
  2. Prijimacky MUNI Lekarska fakulta (zubne lekarstvo) - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Spolubydlení Ostrava - Lékařská fakulta - Ubytování a stravování
  4. Lékařská fakulta MU, UP, OU - přijímačky 2014 - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. 3. LÉKAŘSKÁ NEBO ZÁPADOČESKÁ? - Výběr vysoké školy
  6. 1. lékařská fakulta Praha - Ostatní
  7. Modelové otázky 2. Lékařská fakulta - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy
  9. 1. lékařská fakulta, Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Přípravné otázky na přijímací zkoušky 2. lékařská fakulta fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.