Geniální materiály na SCIO ZSV - dostaly mne na PF UK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.02.2013 11:34:13, midn, zhlédnuto: 5281x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Ahoj!

Nabízím všem bez omezení naprosto geniální materiály na pokoření SCIO ZSV. Učil jsem se jenom z nich, měl jsem přes 90 percentil a dostal jsem se na práva na UK. Nejsem první ani poslední kdo se z nich učil a byl velmi spokojen.

Co materiály obsahují?
× Ekonomie
× Filozofie
× Mezinárodní vztahy
× Moderní dejiny
× Politické ideologie
× Politologie
× Psychologie
× Teorie státu a práva

Co dostanu navíc zdarma?
× ZSV testy z let 2005-2012 (cca 36 testů)

Materiály jsou ve formě DOC souborů, připravené k tisknutí. Subjektivně je hodnotím jako mnohem lepší, než například učebnice "Odmaturuj ze ZSV".

Cena: 100 Kč

více informací + možnost zaslání ukázky

sciozsvemailcz

Email: sciozsvemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2013 18:53:42, Inkvizitor) 1. Astroturfing smrdí. Vždy.
    2. Gramatické chyby v reklamním textu na výukové materiály smrdí. Vždy. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2013 22:58:43, Midn) A) díky, jsem moudřejší o další slovíčko :)
      B) jak typicky české, co konkrétně Ti vadí? :)
      A propos, žádnej trolling, percentil jsem takový fakt měl, na pf uk jsem, nepotřebuju si vymýšlet, mě už je scio zsv fuk, ale když mám k dispozici něco, co je lepší, než některé zsv učebnice a navíc levnější, proč bych si to měl nechávat pro sebe? :)

      A druhá věc - každý si to může ověřit sám díky 2min času a krátkému mailu. Vždy.


      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2013 23:24:09, Inkvizitor) Kritické myšlení není ryze české specifikum. Dokonce se zdá, že je tomu právě naopak a že Češi na lumpány typu guerilla marketing skáčí ochotněji než civilizovaný svět. Dokonce není ani typicky českým poukázání na lumpárnu, typicky české by bylo spíše doporučování lumpárny, "aby se spálil i další". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2013 18:18:36, midn) Nabídka materiálů je stále aktuální :)

    Pište si o ukázku na

    sciozsvemailcz reagovat zde
    Email: sciozsvemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2013 09:27:57, midn) Stále aktuální - pište si o ukázku na email
    sciozsvemaicz reagovat zde
    Email: sciozsvemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2013 17:36:33, eli) Je to ještě aktuální? :) reagovat zde
    Email: eliska.palatovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2013 19:49:41, Aneta Michálková) Ahoj,

    je toto stále aktuální.?

    Prosím o reakci na mail.

    Díky.
    Aneta reagovat zde
    Email: Anet.18emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2015 14:00:00, Martina) ahoj, je to ešte aktuálne? reagovat zde
    Email: mpaulenova15gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2015 13:05:39, materialyzsv) Materiály jsou stále aktuální! pište si o ukázku na sciozsvemailcz :) reagovat zde
    Email: sciozsvemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2016 20:54:55, J. Svoboda) Je to ještě aktuální? Poslal jsem email. reagovat zde
    Email: sv.jardaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2016 21:00:36, Andrea) Nabízím přístup k internetovým kurzům OSP + ZSV (původní cena 1250) + testy z loňska a předchozích let (OSP + ZSV).

      Všechno za 250 Kč.

      Můžu zaslat i fotku na ukázku. Celkem mi především ty OSP kurzy pomohly.
      reagovat zde
      Email: aja.5seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2016 16:53:06, Patrik) Nabízím materiály na připravu na příjímací zkoušky od SCIA. ZSV i OSP.
    ZSV − materiály, ze kterých se naučíte vše co je potřeba. ZSV i OSP testy z minulých let 2007−2016 (2016 a 2015 všechny termíny ! )
    vše v elektronické podobě, 2,97 Gb. plus dalších spousty materiálů které pomohou s přípravou. Moje vysledky byli :OSP 90,5 a ZSV 97
    Cena 300,−

    Pokud máte zajem napiště sem svůj email. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2017 14:57:25, Lucie) Už asi neaktuální, co? reagovat zde
    Email: koudelovalseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2017 18:11:49, Danny) Stále aktuální k roku 2017?
    Prosím odpověď na mail, měla bych zájem.
    Děkuji
    Poučová reagovat zde
    Email: dannylecturegmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2018 14:53:15, Smutnymilan) Dobrý den, mám zájem o vaše materiály
    Napište mi prosím na e-mail
    mila.smutnyseznamcz
    Domluvíme se ihned reagovat zde
    Email: mila.smutnyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2018 17:28:26, Natálie) Dobrý den, měla bych zájem o tyto materiály. Napiště mi prosím na mail. reagovat zde
    Email: natalie2107gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2018 13:41:47, Lucie) Měla bych zájem o materiály, jsou stále k dispozici? reagovat zde
    Telefon: 731199280, Email: luckatabaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Materiály ZSV + Testy scio 2005-2012(+OSP2013) - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Materiály ZSV + Testy NSZ ZSV 2005-2013!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Materiály k přijímačkám na veterinární a lékařské fakulty - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Nabízím mnoho přípravných SCIO materiálů - cvičebnice, testy, výpisky, okruhy... - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. přijímačky scio osp, zsv - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Materiály k naučení přijímaček scio - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Prodám materiály - příprava na VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Prodám materiály - příprava na VŠ + učebnice pro prvák - Bazar
  9. Materiály k přípravě na VŠ - PRÁVA/PSYCHOLOGIE/NSZ - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Prodám spoustu materiálů na testy scio osp, zsv - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.