reference


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.02.2013 21:38:08, Tonda, zhlédnuto: 13024x, reakcí celkem: 99Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mohl by mi někdo říct nějaké reference ke škole? Zajímala by mě psychologie a rád bych, aby se se mnou někdo podělil o osobní zážitky! Předem moc děkuji!

Email: tonda.lukasuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2013 15:42:42, Tonda) Ahoj, díky za info. No tak nevím... kamarád kamaráda mi řekl pak, teď jsem se s ním úplně náhodou o tom bavil... jo, sice to můžeš proplout, ale to si myslím, že se dá všude. tam jsou aspoň zajímaví lidi... bavili jsme se právě o jejich hodinách psychologie a tu tam učí 2 lidi zároveň. tak ta výuka není stereotypní... S09 a v "akademických kruzích" má tedy špatné jméno? nebo kde konkrétně. Nerad bych naletěl a docela mi na tom záleží... Díky moc! reagovat zde
    Email: tonda.lukasuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2013 16:30:50, Inkvizitor) Nemusím sežvýkat celého vola, abych poznal, že je jeho maso tuhé;-) Mám prostě jisté zkušenosti s akademickou sférou a profesně se musím stýkat z nejrůznějšími lidmi a vyzvídat detaily z jejich soukromého života. Dost na to, abych měl dostatek informací ke zobecnění...

    Tzv. netuctové obory jsou pouze chytlavé názvy, Potěmkinovy vesnice. Tuctovostí jsem myslel spíše to, že faktické vzdělání je nepříliš kvalitní, povrchní a studium je pro průměrně inteligentního člověka schopného studia na vysoké škole nenáročné - a tomu odpovídá i uplatnitelnost. Jen pro úplnost doplním, že statistiky uplatnitelnosti zlepšují u takových škol studenti studující při zaměstnání (promoce není důvod k výpovědi)..

    Pokud tě skutečně zajímá psychologie, měl bys studovat na zavedených institucích - FF UK, FF MU, FSS MU nebo FF UPOL. Pokud máš pocit, že bys nezvládl přijímací zkoušky - a vzhledem k zájmu o obor je to skutečně reálná hrozba - tak zkus pouvažovat o náhradním řešení. Pokud by pro tebe nebylo problémem platit školné na soukromé vysoké škole, nemělo by být problémem vystudovat vhodný bakalářský obor, během bakalářského studia se snažit ve volném čase co nejlépe připravit na přijímací zkoušky a uspět v přijímacích zkouškách již jako bakalář. Pokud si dobře zvolíš obor, nebudou to promarněné tři roky, ale naopak tě to výrazně obohatí.

    Vlastní výběr oboru je odvislý i od toho, čemu konkrétně v psychologii se chceš věnovat. Pokud ti jde především o psychologii jako přírodovědecký obor, pak se nabízí biochemie nebo molekulární biologie, pokud ti jde o psychologii jako vědu spíše formální a symbolickou, pak se nabízí matematika, logika nebo filozofie, pokud ti jsem spíše o klinickou psychologii, pak se nabízí vhodné zdravotnické obory, zejm. adiktologie, pokud je tvým cílem pracovat jako personalista, pak by nebylo od věci studium technického nebo managerského oboru,.... Vlastně výběrem oboru jen těžko šlápneš vedle, jde spíše o to, aby byl obor "náhradního řešení" dostatečně kvalitní, na špatné škole zakrní i génius. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2013 08:20:18, Tonda) Ahoj, díky za reakci! Máš vlastní zkušenost? Zdá se mi právě, že tím, že mají zvláštní obory, tak se těm tuctovým trochu vyhýbá... maj tam něco s psychologií a mediální studia nebo tak něco... co bys tedy doporučil? jsem tak trochu zoufalý... dík reagovat zde
    Email: tonda.lukasuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2013 22:22:40, Inkvizitor) Tuctová soukromá vysoká škola v ČR - tedy titul si koupíš, vzdělání spíše nevalné. reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.