reference


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.02.2013 21:38:08, Tonda, zhlédnuto: 13023x, reakcí celkem: 99Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mohl by mi někdo říct nějaké reference ke škole? Zajímala by mě psychologie a rád bych, aby se se mnou někdo podělil o osobní zážitky! Předem moc děkuji!

Email: tonda.lukasuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2016 23:11:08, Jakub) Ahojte, tento rok maturujem na gymnaziu a vyberam si VS. Newton ma velmi zaujal, osobne poznam jedneho absolventa oboru Globalni biznis a manazment, ale chcel by som sa dozvediet viac o anglickom obore Global business and management. Nenasiel som diskusiu kde by niekto opisoval svoje skusenosti s tymto oborom... Vedel by mi niekto pomoct? Zaujima ma jeho narocnost oproti jeho ceskej verzii a porovnanie. Dakujem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2016 12:00:39, x) Jen za předpokladu dokonalé informovanosti a dokonalé racionality. Oba tyto předpoklady jsou stejně reálné jako třeba komunismus, tedy vůbec.
    Fakticky je naopak to, že škola nabízí snadnou cestu k titulu i pro slabší až retardované ve skutečném světě neúplné informovanosti a iracionality jednotlivců i skupinové stupidity něco, co si dokáže vyrobit svůj poměrně velký segment trhu. Marketing, v tomto případě zcela zjevně využívající prvky guerilla marketingu (chvlálení v online diskuzích často nese známky PR oddělení i tam, kde není podepsané) a "desinformační" kampaně (explicitně nelže, jen míří na známé chyby ve vnímání, lež si "vytvoří" až cílový objekt), segment vhodně rozšiřuje i směrem k těm, kteří jen nejsou zvyklí přemýšlet a rodiče jim mohou ten diplom koupit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2016 10:25:20, Zuzana) Takže podle Vašeho názoru nástupem na soukromou vysokou školu mám v rámci školného automaticky zaplacené to, že udělám všechny zkoušky, nikdo mě nevyhodí a titul dostanu automaticky? To je postavené na hlavu ne? Nemyslíte, že by taková škola zkrachovala ve velmi krátké době, kvůli referencím, že studenti jsou nepoužitelní... reagovat zde
    Email: zuzana.vysokaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2016 11:04:32, x) "Zajímalo by mě, proč...?, ale důvody, proč to tak je, nechci slyšet."
    Poněkud hloupý přístup. Vlastně hodně hloupý přístup. Takže na pomocné vysoké škole se ti bude líbit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2016 10:38:23, Zuzana) Proč by soukromá vysoká škola nemohla poskytnout stejně kvalitní vzdělání? Zajímal by mě Váš názor. ( To, že jsou zkoušky zaplacené, škola nevyhazuje své studenty kvůli penězům a ostatní neberu jako odpověď. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud student neplní své povinnosti, na škole ho nikdo držet nebude.)
    Pro mě studium není o získání diplomu, ale určitým rozvojem sebe sama. Neměla by o tom být každá škola, o získání znalostí, informací a zkušeností pro další život?
    reagovat zde
    Email: zuzana.vysokaemailcz


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.