ceske budejovice

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.11.2006 12:51:22, Lenka, zhlédnuto: 177x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, potřebovala bych poradit. Dávám si přihlášku na studijní program Ekonomika a management, ale nevím jaký zvolit obor (Obchodní podnikání, Obchodoní podnikání - cestovní ruch nebo Účetnictví a finanční řízení podniku - pro české firmy). Na který obor se hlásí nejvíce lidí? Předem moc děkji za odpověď Lenka

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2006 13:34:26, Martin) Chodím na UFRP, je to docela těžké, OP je jednodušší a je tam i manší nátlak. Kdybys chtěla cokoliv vědět, tak mi napiš reagovat zde
    Email: martin2705seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2006 15:13:02, Lenka) Ja bych asi mela zajem o Obchodini podnikani- cestovni ruch. Nevis jak je tezky se tam dostat? jsem to na jejich strankach nenasla..dik za odpoved reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2006 16:04:44, Radek) Na celý obor OP (zaměř. OP, zaměř. cest. ruch) to bylo loni 859/182 uchazečů/přijatých. Letos se přijímá na obor "Obchodní podnikání" kde se po druhém semestru volí jedno ze tří zaměření: retail management, družstevnictví, cestovní ruch. viz www stránky fakulty (nyní převedeno pod nově vzniklou ekonomickou fakultu).
    Testy budou z jazyka a matematiky: lze si vyzkoušet matem. testy. (výsledky ti přijdou na e-mail který musíš zadat a zároveň se ti zobrazí na obrazovce). Zprávy o výsledcích přij. říz. 2006 jsem na jejich stránkách bohužel také nenašel. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2006 16:12:25, Radek) Zpráva o výsl. - právě jsem to našel (ani moc nevím jak :) - takže všechny statistiky o letošních přijímačkách na JČU jsou zde. Tam vyčteš všechno. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2006 18:23:31, Lenka) me by hlavne zajimalo, kdyz jsou prijimacky z M, jestli to znamena, ze je tam matika narocna, protoze ja zrovna matiku v oblbe nemam.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2006 10:52:08, Zuza) Ahoj Leni... Přečetla jsem si tu tvou otázku a reakce na ní... Letos jsem byla přijata právě na Obchodní podnikání a řeknu ti, matiku se fakt uč... Střední mám obchodku, takže tenhle obor je pro mě super... co jsem tak slyšela od kamarádek z OP-cestovní ruch, ten už není tak v pohodě... No, záleží na tom, jaký učitele bys dostala... Takže-za sebe-samotný OP ti mohu jen doporučit... Tak hodně štěstí...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2006 18:23:25, Radek) Odkaz na testy 2006 je nově:
    http://www.zf.jcu.cz/education/soubory/zajemci_o_studium/prijimaci_rizeni_2006/ ,děkuji webmasterovi ZF za informaci a zpřístupnění souborů na nové stránce..S06 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FROV Ceske Budejovice-NAROCNOST - Výběr vysoké školy
  2. VOŠ České Budějovice, Okružní - Ostatní
  3. České Budějovice-cestovní ruch - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  4. Český Budějovice - Informace o studiu
  5. VŠTE České Budějovice obor Technologie dopravy a přepravy (Kombinované studium) - Informace o studiu
  6. VŠTE České Budějovice zkušenosti - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  7. Studium angličtiny a tělocviku - PF České Budějovice - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  8. Názory společnosti na eutanazii v České republice - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.